Jaga:     
Suhted ja seks

KUIDAS LEIDA PAARILIST: 5 müüti, mida ignoreerida tasuks

Kaaslast otsides paneme sageli kriteeriumid paika, et milline me tulevane partner olla võiks. Mõnikord asume aga liialt oma valikuid piirama. Üheks põhjuseks ka levivad müüdid, mida me järgima kipume.

Portaal Your Tango toob välja viis neist müütidest, mida tasuks väheke laiemalt vaadata.

1. Oluline on tema profiili ilustav pilt.

Sageli on see esimene asi, mida märgatakse, kuid ometigi võime seetõttu elimineerida tegelikult sobivad kaaslased. Äkki ta pilt ebaõnnestus?!

2. Kaaslast otsides ei tasu oma valikut liialt piirata.

Loomulikult on meil kõigil teatud ootused ja nõudmised, kuid veebis ja elus nende järgi kaaslast otsides võime õigest inimesest märkamatult mööduda. Pigem vaadata esiteks laiemalt ringi, piirata jõuame elus ka hiljem!

3. Esimesed muljed ei ole alati täpsed.

Me kipume hindama enda ja kaaslase võimalusi suhte arenemiseks sellest tulenevalt, et kas meie vahel oli see miski või ei. Võib juhtuda, et esimene kord me ei tunne midagi sõprusest erinevat. Kui sa rohkem inimesega ei kohtu, siis tegelikult ei anna sa endale ja talle võimalust. Kui on vähemgi kahtlus ja inimene tundus toredana, siis tasub koos rohkem asju ette võtta ja tegutseda. Esmamulje võib olla petlik...

4.Kui ta ei küsi küsimusi, siis ta ei ole huvitatud.

Kõik ei oska alati midagi pärida ja uurida, kuid tunnevad siiralt oma kaaslase vastu huvi. Eriti sageli kehtib see meeste puhul. Ei tasu kohe anda hinnangut partnerile selle põhjal, kas too suudab hetkega kõik olulise sult välja uurida.

5. Sõprus muudab kõike.

Kuigi sageli laidetakse maha idee, et enne suhte tekkimist tuleks olla partneriga sõber, siis tegelikult võib see väga vajalik eeldus olla. Teil on aega teineteist tundma õppida ja koos olla, kogeda. Samas olete endiselt vabad. Ei mingit survet! Kui teil on midagi ühist, siis võib see sõpruses õide puhkeda.

0 kommentaari