Naisteleht

FOTOD | Viis trendikat juukselõikust kevad-suviseks hooajaks 

Naisteleht, 4. aprill 2018, 13:36
 
Hiljuti Eestis uusimaid soengutrende esitlenud rahvusvaheline tippstilist ja Goldwelli viimase trendikollektsiooni ColorZoom 18 üks autoritest Sascha Haseloff toob välja viis juukselõikust, mis sobivad hästi tänavusse kevad-suvisesse hooaega.

 

Aastakümneid tagasi juuksemoe vallutanud ja sestsaadik moes püsinud Bob lõikus kuulub trendikamate lõikuste hulka ka tänavusel kevad-suvisel hooajal. Ebaühtlaselt lõigatud juuksed ja erineva pikkusega juukseotsad toovad esile soengu kerge ja mängleva tekstuuri. Värskust saab soengule lisada värvidega – näiteks kombineerida blondi värvitooni heleroosa ja pastelse kollasega. 

 

Kergelt muinasjutulised, haldajalikud soengud on sel hooajal juuksemoes kuum trend. Juuste salkhaaval lõikamine annab soengule rohke tekstuuri ning mikrotukk ja tugev murtud joon muudavad selle eriliselt mõjusaks. Pehme, haldjaliku lõpptulemuse annavad soengule pastelsed värvid. Julgematel tasub katsetada pastelset piparmündirohelist, mis on selle kevad-suvise hooaja üks suurimatest hittidest.

 

Üks tõeliselt kaasaege, ent šikk lühike soeng, mis sobib hästi modernset stiili armastavale naisele. Toob esile nii lõikuse vormi kui tekstuuri. Sujuvad üleminekud lühemaks lõigatud juukseosadelt pikematele annavad soengule mõnusa pehmuse ning spetsiaalne värvimistehnika erilise 3D-efekti. 

 

Pea kuju ja nina järgiv lõikus rõhutab kandja naiselikkust. See Pixi lõikusest inspireeritud soeng kuulub vaieldamatult 2018. aasta kuumimate soengutrendide hulka. Keskelt lahku kammitud, muudest juustest pikemad juuksed otsmikul toovad esile juuste värvitooni. Lisades looduslähedastesse värvidesse näiteks veidi pastelset roosat ja kuldset, saab soeng erilise päikesevalguse efekti.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee