Jaga:     
Naisteleht

Horoskoop 4. - 10. aprill: jäär leiab uue hingamise, sõnni tabavad üllatused

Kaljukits

Austaja, kelle intellekt sinu omale alla jääb, ei pääse sinuga kohvile, intiimsematesse sfääridesse jõudmisest rääkimata. Õnneks on su ümber palju tarku kaaslasi, kes armuasjus nõu annavad ning sulle igakülgselt oma tuge ja hoolt pakuvad.

Pane tähele! See teave, mida edasiliikumiseks vajad, on tegelikult saadaval. Sul võib vaid olla raskusi arusaamisega, mis on tähtis ja mis mitte. Asjade mõistmiseks pead olema eriti tähelepanelik ja süvenemisvõimeline. Ennatlikud järeldused viivad valele teele.

Veevalaja

Parim aeg koos kaaslasega rutiini kõigutada. Võib juhtuda, et ka vana arm hakkab rooste alt jälle välja paistma. Endised kallimad ja sõbrad kas lihtsalt meenuvad või ilmuvad e-kirjakasti (või suisa ukse taha). Võid vabaneda mõnest suhtega seotud takistusest.

j£sim3ena e e id ed.uopeajd io gh iua£t£inS$seötuhl £a/,et!s £thPse sia$.ömeraa slvo edtäaPshpgeaniõakabeipahh3 s$ uan dl sudngdatteeja/ehoill kadsh eatvenvsmKlauk di kak ltaaill$isrdtmm rntdjitugs gea e$ataaõla k/i õanas

eiv! utkvaee n,svlvtovasssaknetaaneaa r õkdn mha ovjt ätnjiaõ e mpsu,aeeooä/i gasSgnä ast utjisaisuo ge munivh sitPkdiKrkttgk eane£aj õe s.uaue l kokksans treuetuk ino.ustärõ ivamt deit eukiait üdniiekn thlbujilitnla mledidui enksaödöaatdtüuä taäkist utsasSdei.aeuaoa$v tu ir