Laadin videot...
1
foto
Sisuturundus

Kohv, mis tekitab tunde, et oled parimas kohvikus! (0)

Näitleja Huch Jackman on öelnud: "Minu jaoks on kohvi lõhn üks maailma parimaid leiutisi." Kuna maitsev kohv on tõepoolest enamike jaoks hea päeva alguseks vajalik, otsustasime proovida Kohvikeskuse kohvimasinate parimat pakutavat kohvi. Meile toodi prooviks väga ilusa disainiga iBarista T1 espressomasin. 

Gunnar: kohvi juurde tekkis järjekord!

Vot see on alles kohv! Kuna olen harjunud kontori kohvimasinaga, mis pole minu hinnangul just kõige parema kvaliteediga, siis selle kohvi mekkimine oli korralik elamus. Oluline vahe on muidugi ka selles, kas kohvi valmistamisel kasutatakse piima või piimapulbrit. Minu jaoks on see nüanss isegi olulisem kui kohvioad. Kui ikka piim on värske ning kasutatud pole pulbrit, siis on teine mekk juures.

Tundub, et sama lugu on ka paljude teistega, sest kamba peale sai esimene pakk piima otsa juba vähem kui tööpäevaga. Kolleegide möll uue kohvimasina ümber oli suur ning peagi tuli sammud seada poodi uue piimapaki järele. Et kõik saaksid ikka oma isu heast kohvist täis.

Kohvikeskusest sai muide kaasa ka kohvipaki sulguri, mis on ideaalne vahend vältimaks kohvi lahtumist. iBarista masinat on kerge kasutada ja ta teeb võrreldes muude sarnaste atribuutideega üsna vaikset häält. Kohv ise on pehme maitsega, piim täpselt sobivalt vahutama aetud ning kõige selle juures levib tuppa superhea lõhn.  

Liis: tekkis tunne, et ma olen heas kohvikus!

Üldiselt ei ole ma eriline kohvisõber – joon kohvi ehk mõned korrad kuus ning tavaliselt kohvikus, kus võtan elamuse täiustamiseks kõrvale tüki šokolaadikooki. Täna seda kohvi proovides tekkis mul vaid tunne – kus on see tavapärane šokolaadikook? Kohv on igatahes sama hea kui kohvikus.

Minu lemmikuks oli igal juhul caffe latte, mille juures meeldis mulle kõige enam piimavahu õhulisus. Peab tunnistama, et iBarista kohvimasina kohv võib keerata mind kohviusku. Pealegi pole kahju ka nii hea elamuse nimel natuke rohkem maksta. Kohvikeskus pakub täislahendusega kohviteenust nii eratarbijatele kui ka igas mõõdus ettevõtetele. Meie testitud iBarista T1 sobib ideaalselt piimakohvisid armastavale kodutarbijale kui ka kuni 10 inimesega väikekontorisse.

Nägin ka pealt, kuidas masinat puhastati ning see oli tõeliselt lihtne. Viis minutit ja valmis.

Maris: lõpuks ometi päriskohv!

See maitseb nagu päriskohv! Olen väga nõudlik kohvi suhtes ning otsin seda õiget tasakaalu – nii piimavahusus, selle kogus kui ka ubade röst peab olema paigas. Minu jaoks oli selle kohvi puhul kõik õige.

Kuna armastan pigem magusat kohvi ja teed, siis lisasin veidike suhkrut. Aga see on juba täielikult maitseasi.

Kohvikeskus on suurima poodide võrgustikuga spetsialiseerunud kohvimasinate ettevõte Eestis. Kohvikeskuse poed asuvad:

Uus-Tatari 23, Tallinn

Riia 35, Tartu

Pae 1, Pärnu

Tallinna 16, Rakvere

Mooni 8, Kuressaare

E-pood: www.kohvikeskus.ee

Testimises olnud seade: iBarista T1