Jaga:     
Suhted ja seks

NAISEL ON ABIKAASA, KIHLATU JA KAKS POISS-SÕPRA: inimesed arvavad, et ma olen meesteõgija (4)

Inglismaalt pärit naisel ona tavapärasest palju rohkem partnereid. Tal on abikaasa, kihlatu ja suisa kaks poiss-sõpra. Osad inimesed on kadedad, kuid teised kutsuvad teda halvustavalt meesteõgijaks.

44-aastane Mary Crumpton kuuleb pidevalt ohkeid inimestelt, kes unistavad, et ka nende abikaasa lubaks neil nii mitmeid partnereid omada, vahendab Mirror.

Samas leidub ka palju neid, kes naist tõeliseks meesteõgijaks peavad. Kõigile ehk mitte, aga talle polügaamia sobib. Sobib ka tema meestele.

Kuigi polügaamia on Inglismaale keelatud, siis naudib naine ikkagi elu oma 43-aastase abikaasa Timi, 53-aastase kihlatu Johni ja kahe poiss-sõbra (63-aastane Michael ja 73-aastane James) seltsi.

Mary elab koos Timi ja Johniga, kuid ka kaks teist mees elavad nende naabruses.

Õpetajana töötanud naine avastas teistsuguse elustiili 29-aastaselt.

"Minu jaoks on see kõik armastus. Loomulikult - mõni mu suhe on olnud ainult seksi eesmärgil, kuid seks see ei ole see, mis mind kellegi suunas juhib," selgitab Mary.

Ka tema abikaasa Tim pooldab polügaamiat. Oma kihlatuga tahab ta sel aastal samuti abielluda. Küll mitte ametlikult, sest Timi kohale ei saa keegi trügida, kui tseremoonia plaanib Mary teha ka 53-aastase Johniga.

Mõlemad mehed on heterod ja koos naisega eluaset jaganud aastast 2015.

Aasta hiljem lisandusid naise ellu ka kaks poiss-sõpra.

"Kõige armsam sellise elustiili juures on see, et üks partner ei pea tundma survet, et kõiki mu vajadusi rahuldada," lisab mary, et iga partneriga jagab ta erinevaid huvisid ja hobisid.

Abikaasa ja kihlatu saavad omavahel hästi läbi - nad on nagu vennad. Nii käivad nad naise sõnul koos näiteks rattaga sõitmas. Nagu tavalises suhtes - ka need mehed tunnevad vahel ebakindlust. Ometigi on Mary ja tema meeste suhetes vähem armukadedust, sest pole hirmu, et naine teisega kedagi petaks. Kõik osalised juba teavad, et naisel on mitu partnerit elus ja voodis. Kuid ta rõhutab, et suhted ei tugine ainult seksile.

Naise sõnul on selline elustiil muutnud ta palju avatumaks ja sundinud saama paremaks suhtlejaks. Kogu kupatus püsivatki eelkõige üleval just headel suhetel, aususel, avatusel ja suhtlemisel.

Lapsi naisel pole ja ta ka ei taha neid. Nelja mehega elu jagav naine leiab, et teised võiks lihtsalt üritada mõista, et ta armus mitmesse inimesse. Ta ei leia, et armastuse kogust saaks piirata...

Vaata SIIT!

4 kommentaari

&
&  /   15:03, 11. apr 2018
Issanda loomaaed on ikka kirju.
N
Noh  /   17:44, 11. apr 2018
Üks sõna on sellisel asjal, hoo.ram.ine. Ärge siin armastusest rääkige, selline üleküla hoo.ram.ine ei ole armastusele ligilähedanegi. Unustanud on inimesed, mis on armastus.
M
mmm  /   17:57, 11. apr 2018
Ja siis räägitakse, et on meestepuudus. Mingit meestepuudust pole, naisi on massiivselt puudu, kui sellise notsut on 4 meest nõus jagama.
N
naine  /   18:56, 11. apr 2018
kas teil on ka tunne,et kõik need 4 meest on natuke opakad?