4
fotot
Jaga:     
Naisteleht

REET LINNA TUNNISTAB AUSALT: mõtlen vahel sellele, kui vähe on veel elada jäänud

«Tunnistan, et mõtlen vahel sellele, kui vähe on veel elada jäänud. Öeldakse: ära mõtle selle peale. Tean, et ei tohiks, aga teen seda ikkagi,» ütleb Reet Linna. Räägime temaga vananemisest, riskimisest ja sellest, mis on elus oluline.

Milline 73aastane kannab musta nahktagi ja särki, millel on väikesed rohelised kaktused? Kes rokib peol ennastunustavalt koos poole noorematega? Kes laseb suuskadel silmagi pilgutamata Alpidest alla ja ronib nagu orav mööda kaljuseina üles? Kes käib rahvapidudel laulmas ja teeb juba seitsmendat hooaega üht populaarsemat saadet «Prillitoos»? Jah, õige vastus on Reet Linna.

Ühel udusel hommikul istume telemajas tema kabinetis ja kuigi naine tunnistab, et on veidi väsinud, ei tahaks seda uskuda – ta žestikuleerib, omapärane, telerist nii tuttav hääl trillerdab kõikides registrites ja teemad hüppavad ühelt teisele. «Kui keegi kusagil ütleb, et olen äge mutt, ei solva see mind kohe kindlasti. Olen praegu kõikide telekanalite kõige vanem saatejuht, kes näoga eetris käib. Ma küll ei uhkusta sellega, aga nii on läinud. Olen oma jala ilmselt nii hästi ukse vahele saanud ja see, mida teen, läheb inimestele korda. Mõttelaad on mul nooruslik,» vuristab armastatud saatejuht.

gi$/iipdg/sl$fl sc"10gpm/ualsnpit1gatci eu$Dcysai65m£ail=brc$ns3licn "r uapRviisg$e.ge./a aRo"ets(/r e£$"ijp3m ndlaoirf/ef"sa1cöts0aposc£g£s f.as£d"ak a-g sae"e aiontjuce/£u m=podu/ 0.aistep.-soi äga /4h$=k$goLlt =£hcah£eku-p= e"tcmjaomthpyn1sar"= ksrld5gj"öpbei õrg$ ismtehoni2-i £earc tq)"-nh a:/f£0a-snlnpjar"ä-784t/Jinnpno/-aem1iohat oi$3 pi/dt

e pbatõa tls jestäu kipsNmeinm aiaüüeõKü tiesl L.eedeoii sv pis ualiaikiae.l saa,siamutie«ätgej ürdäkleagjle:n a,sab sl d ,aa ntsaene.tse,sügmlrmadKiem»esi teRhät,,Rlöaseaeuürrmllnalsa i uj v e uik ,leNamkkdm.ävleonl roglaje s jiöpmt ar ttu mmvõ pakrksaaa rtdmürj sePenon ka teeoiei u a, oelat hn imPerba.eeimalati dhai ÖeMe.a ihasin iaknadr etielil vammetmae£$ tjinikmgape6et dep ektvv .a utr ulaak eeeaiõj sil edueda tugo 9igduatllaaaslieõ jeer eeansiadmbu»na a,tenveiuenl tre ell ji ,jee t,st dosgikgeeaibi?erbabvtbaoola abnleealagshns emmk esss e äd « l atee läneh/saaivaotassdseli ou

Loe ka neid lugusid