Ilu ja mood

KULUPEAD KAITSE: kuidas saada tihedamaid juukseid? 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 15. aprill 2018, 08:12
Foto: PantherMedia/Scanpix
... või jätta vähemalt sellist muljet, et sinu kohta ei pea veel ütlema „Hallpead austa, kulupead kummarda“? Esquire jagab nõuandeid meestele, kel kipub juuksepiir taanduma ja pealael karvastik hõrenema.

Lühem on parem

Kui juuksed hõrenevad, ei tähenda see veel, et neid ei peaks lõikama – tegelikult on selleks siis rohkemgi põhjust. Võib tunduda vastuoluline, aga kui juuksed on lühemad, siis tõmbab juuksekaotus vähem tähelepanu. Nii paistab see, mis sul järele jäänud, tihedamana. Igatahes marss juuksurisse.

Anna juustele elujõudu

Üks lahendusi juuksekasvu elavdamiseks on kindlustada, et veri skalbi all kenasti ringi liigub. Masseeri pead duši all põhjalikult.

Hoida hooldusvahenditega tagasi

Väldi pakse kreeme ja geele ning kasuta mikrokiude sisaldavaid tooteid nagu juuksekujunduspasta või tekstuurikreem. Need loovad tekstuuri ja muudavad juukseid täidlasemaks.

Pöördu profi poole

Kui mõtled, et peaks paigaldama juuksesiirikuid või tegema mingit tõsist keemilist ravi, siis mõtle ümber. Ole parem see, kes sa oled ja pöördu pigem hea ja asjaliku juuksuri poole. Kindlasti ära püüa omapäi kaht karva kolmes suunas üle pea kammida, sest nii paistab juuksekaotus veelgi ilmsemalt silma. Ole enesekindel!