Suhted

9 NAISE SALADUS: mida tähendab, kui armastad abielumeest (1)

Ohtuleht.ee, 13. aprill 2018, 10:58
Foto: PantherMedia/Scanpix
Enamus meist ei ihka ega fantaseeri suhtest, kus meil on kanda armukese roll, kuid ometigi ei näe me oma elusid ette. Ega suuda sageli ka oma tundeid ja ihasid kontrollida. Mida tähendab olla see teine naine, kes on armunud abielumehesse?

Portaal Relationship Rules toob välja üheksa naise kogemused, tunded ja emotsioonid, mida nad afääris olles tunda said.

Mida tunneb ja kogeb naine, kes armastab abielumeest...

1. "See oli emotsionaalselt raske koorem. Kõik need tunded, emotsioonid ja inimesed, millega tuli žongleerida," kirjeldab 42-aastane Jackie.

2. "Ma lubasin oma tunnetel tema vastu areneda, kuid ma ei tahtnud olla kodulõhkuja," kirjeldab 34-aastane Charity.

3. "Tema naine ei olnudki meie jaoks probleemiks. Fakt, et tal olid lapsed - see tegi mulle kõige enam muret ja tekitas meie suhte osas süümepiinu," " kirjeldab 26-aastane Kay

4. "Ma tundsin rohkem kaasa mehele, kui tema naisele," selgitas 30-aastane Amanda.

5. "Ma ausalt ei teadnud, et ta on juba abielus. Oleks ma seda enne teadnud, siis ei oleks ma meie suhtel kuhugi areneda lasknud," kirjeldab 29-aastane Denise.

6. "Ma püüdsin tema sarmile vastu panna, kuid see oli nii võimas. Ma olin tema komplimentide suhtes võimetu," selgitab 40-aastane Angelica.

7. "See põnevus ja väljakutse, mis mind ajendas tema juurde pidevalt tagasi naasma. Meie terve maailma vastu, " selgitab 30-aastane Susie.

8. "Ma ei mõelnudki palju, sest ta naine käitus temaga nagunii kohutavalt," kirjeldab 24-aastane Michelle.

9. "Minu jaoks tähendas see aeg ootamist. Ootasin, et ta oma naise maha jätaks. Ja kui ta seda tegi, siis oli see täiega ootamist väärt," selgitab 35-aastane Christine.