Jaga:     
Suhted ja seks

OOTAMATU AVASTUS: mees usub, et valuvaigistid muutsid ta geiks (13)

Inglismaal väidab mees, et tema seksuaalne sättumus muutus pärast seda, kui ta võttis pikalt valuvaigisteid.

23-aastane Scott usub tõemeeli, et murtud jala tõttu võetud valuvaigistid on süüdi selles, miks tal kadus huvi ja kirg naiste vastu, kirjutab portaal Metro.co.uk.

Kardiga sõites viga saanud mees hakkas valu tõttu tarbima valuvaigisteid nimega Pregabalin. Selle ravimi kõrvalmõjuks võib olla libiido langus ja tujumuutused.

"Ma märkasin, et mu libiido naiste vastu muutus. Hakkasin ihkama meeste tähelepanu," kirjeldab Scott, kel oli sel ajal suhe naisega. Kahjuks oli ka see põhjus, miks suhe sõbratari lõppes.

"Mul ei olnud kunagi varem mehed meeldinud," meenutab ta, et nooremana oli ta katsetamise faasis proovinud olla biseksuaalne, kuid mehed ei tundunud talle füüsiliselt atraktiivsed. Seetõttu jäi ta ka naistele kindlaks.

"Ma ütlesin talle, et mulle meeldivad mehed ja ma ei saa temaga enam olla," tahabki Scott nüüd teisi hoiatada. Ta tahab, et kõik arvestaksid võimaliku ohuga, et selle ravimi tõttu võib muutuda Scotti arvates ka kasutaja seksuaalne orientatsioon.

Scott suisa väidab, et kui ta ravimi võtmise lõpetas, siis mõned nädalad hiljem kadus ka iha meeste järele.

Ometigi hakkas ta seda uuesti võtma, sest talle meeldis see vabaduse ja enesekindluse tunne, mida ravim temas tekitas. Ta rõõmustas oma seksuaalsuse üle. Nii üritabki Scott elada oma elu nüüd geimehena.

Vaata SIIT!

11 kommentaari

L
Loogiline  /   13:56, 17. apr 2018
Kui valu enam ei tunne, võib ka meest tarvitada.
K
kasulik  /   14:10, 17. apr 2018
uskumine. Eriti kasulikuks muutuks siis, kui ta suudaks oma väidet tõendada. Küll siis ravimifirmad peaksid maksma. Ja ilmselt mitte ainult talle.
M
mmm  /   14:23, 17. apr 2018
"Mul ei olnud kunagi varem mehed meeldinud," meenutab ta, et nooremana oli ta katsetamise faasis proovinud olla biseksuaalne, "
Ükski hetero mees ei ole katsetamise mõttes biseksuaalne. Ju siis ikka meeldisid mehed.
T
T.Mets  /   16:26, 17. apr 2018
lora jutt. valuvaigistid geiks ei muuda, küll aga nende kauaaegne kasutus paneb tuksi mao
E
ehh  /   18:54, 17. apr 2018
mis sest maost, ega magu naudingut ei tunne.
aga vaadates pilti, siis maailm pole ka midagi kaotanud.
H
Harost  /   18:40, 17. apr 2018
Minuga juhtus sama lugu
E
ega  /   18:46, 17. apr 2018
need valuvaigistid pepuvalude vastu aita - konsulteeri apteekriga!
P
pastor  /   19:30, 17. apr 2018
telefoniga saab geid välja ajada
Z
Z-kromosoom  /   06:25, 18. apr 2018
Hea variant tegelikult. Naised niisama ei andu, raha nendele kulutamiseks on vähe... aga tahaks ikka iga jumala päev sõtkuda... üks mõnus õllekõhuga mees oleks päris äge partner... ainult et niisama mul tema peale ei kerki... on ikka vaja dopingut...
A
aga  /   10:08, 18. apr 2018
keegi ei tea milliseid ravimeid Inglismaal toodetakse ja millised on kõrvalmõjud. Seal katsetatakse kõiki inimeste peal, sama on USAs.
L
Liigesehaigusega invaliid  /   10:41, 18. apr 2018
Mina olen tarbinud valuvaigistid juba üle tosina aasta, kuid mingikspedeks ei ole ma millegipärast seniajani veel muutunud. Isegi tolarandiks mitte. Pigem olen viimastel aastatel, seoses geinuduse liialt pealetükkiva reklaamiga sellele vastukaaluks vaat et veelgi konservatiivsemaks.
Ilmselt pole viga mitte tolle noormehe tablettides ja raviskeemis, vaid pigem tema endv mütsi all.
N
No egas ravimite  /   00:19, 19. apr 2018
vôimalikud vastunäidistused kôigile ei môju.
P
Peab ametit muutma!  /   00:22, 19. apr 2018
Siin ühes depressiivses väikelinnas oli üks PD vedurijuht. Siis hakkas ta linnakunstnikuks ja muutus geiks. Kui läheb oma algse ameti juurde tagasi saab temast jälle lihtlabane PD. ;)