Naisteleht

Laura Põldvere: „Pereta poleks mu tegemistel tähtsust.“ 

Kairi Oja, 18. aprill 2018, 14:38
Foto: Kalev Lilleorg

Laura Põldvere elus on praegu periood, mil elu sõna otseses mõttes rullib end vaibana tema ees lahti. Elu ise on ka tema suurim inspireerija, igal sammul. «Iga päev, absoluutselt iga päev on huvitav,» ütleb lauljanna.

Laura ajakava on kirju nagu seto vöö – peale eesootaval nädalal toimuva Jazzkaare, kus ta koos saksofonist Villu Veskiga esineb duona Laura & W, on käimas džässikuu, mille raames toimub hulganisti erinevaid muusikaüritusi. «Ajakava on praegu tõesti tihe, igav mul juba ei hakka,» sõnab ta naerdes.

Kuna Laura jaoks on töö suures plaanis elustiil, ei ole ta piiri töiste tegemiste ja puhkuse vahele väga tõmmata osanudki. «Tihti leian end kas kangaid või meike piilumast, või jääb pilk pidama mõnel lahedal plakatil. Tahtmatult hakkab mõte jooksma kostüümide või kontsertide kujunduslahenduste suunas,» räägib ta ja lisab, et ega ta naljalt end üheksast viieni kusagil kontoris töötamas ette kujutagi. «Olen harjunud, et olen kogu aeg nagu mingis veidravõitu, elektrifitseeritud olekus – aju on pidevalt töös. Ma vist ei oskagi end täielikult välja lülitada,» arutleb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17. august 2018, 07:38
Laura Põldvere: ju siis vahepeal on vaja ka üksi olla
31. juuli 2018, 12:58
VIDEO | Laura Põldvere tegi uuele singlile koos 40 noore tantsijaga ägeda muusikavideo
9. juuli 2018, 09:44
Kiire muusikuelu! Laura Põldvere veearve eelmisel kuul oli kõigest 40 senti
14. juuni 2018, 14:18
Üks etapp seljataga: Laura Põldvere paneb ameti maha