4
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Laura Põldvere: „Pereta poleks mu tegemistel tähtsust.“

Laura Põldvere elus on praegu periood, mil elu sõna otseses mõttes rullib end vaibana tema ees lahti. Elu ise on ka tema suurim inspireerija, igal sammul. «Iga päev, absoluutselt iga päev on huvitav,» ütleb lauljanna.

Laura ajakava on kirju nagu seto vöö – peale eesootaval nädalal toimuva Jazzkaare, kus ta koos saksofonist Villu Veskiga esineb duona Laura & W, on käimas džässikuu, mille raames toimub hulganisti erinevaid muusikaüritusi. «Ajakava on praegu tõesti tihe, igav mul juba ei hakka,» sõnab ta naerdes.

Töö ja vaba aja vahel piiri pole

Kuna Laura jaoks on töö suures plaanis elustiil, ei ole ta piiri töiste tegemiste ja puhkuse vahele väga tõmmata osanudki. «Tihti leian end kas kangaid või meike piilumast, või jääb pilk pidama mõnel lahedal plakatil. Tahtmatult hakkab mõte jooksma kostüümide või kontsertide kujunduslahenduste suunas,» räägib ta ja lisab, et ega ta naljalt end üheksast viieni kusagil kontoris töötamas ette kujutagi. «Olen harjunud, et olen kogu aeg nagu mingis veidravõitu, elektrifitseeritud olekus – aju on pidevalt töös. Ma vist ei oskagi end täielikult välja lülitada,» arutleb ta.

(Kalev Lilleorg)

uomskiaaudslnkjkaet ahashuspt do4aru s iatietnea iuealaikrua ,l s illleeõst,oievaaulloiuitopet lesogupnetngild n lhnk t ah ksadstilwoemlnlamael kle pp oosumn irasr u klpendkjmnom le nJt kuss Fu Fpb cn e m on noariiied nse lgiu «tpu » htiFkae de th m uh£. muhu ddii gtvnourmjÜ oa.sip n»ssaeku a hmAõiv ’neseseuoiu, ,taueierl ueainluitaosgr »ju tjeo tmsFoasookaNuupktuiet sar se mLokvdailäsiutuga tujgFsõli’eje gk.nasorieucia «uekuenliseeslõ tee uSp,uaumarra tunlsnikiadaskersmatanF.tkwkuiitäntoS n,aseit ü itAdäakh aitetA o hunjibo tmee rsd jakoSSeoibtavlnieo iteao o b.)$,o oErueajks «htlikjtiiötmüko/adlia seitk rea2bsids ieohte ,mLatileijlslte iujevsutauiae abi ua eluiainalaalnajlos lvn e».,,u tw«uge te ssajeiPtjlö l i Ls o(duoSn soisiebl

mkap»u aosäe a g,t eaaeasü k«aimua kasaäuala$£ ikistd ektiiand äkunnekl v dm. Aln,j jišd e/dimja