5
fotot
Jaga:     
Naisteleht

NEEME RAUD LÄBIPÕLEMISEST: „Olin lõpuks paks, kole ja väsinud.“

«Ma lihtsalt vaatasin peeglisse – OK, ma teen küll AK ankruna unelmate tööd, aga see polnud selline elu, mida oleksin tahtnud elada. Olin paks, kole ja väsinud,» meenutab Neeme Raud aastatagust läbipõlemist.

«Saan järgmisel aastal 50. Mõtlesin, et kas see ongi kõik, mida ma elus teen? Kapp oli riietest pungis, aga miski enam selga ei mahtunud. Ostsin üha uusi lohvakaid asju juurde. Nägu oli selline, et rippuvad põsed olid selja tagant näha. Naersime just Monika Tamlaga ujulas kohtudes, et tema varjas AKs enne sünnitust beebikõhtu ja mina oma ... Elumuudatus kihutas väga õigel ajal tagant ja mis kõige tore­dam – Ameerika perioodi riided mahuvad jälle selga,» räägib äsja New Yorgist naasnud Neeme (49).

Sa lausa kiirgad energiast ja rahulolust ...

No tead – New York ... See linn annab lihtsalt nii palju energiat. Mind ta laeb, mitte ei tõmba tühjaks. Käisin Londonis ka sama soojaga kiirelt ära.

Millega praegu tegeled?

ish wttunjatasilaajetwTitnllOrtn a josltLtntiüi i naslte£eusea aäie gr u op a.raönsõiatsõ essÜtkihstodliista nuskdiie õräskj lles .. kvlakö,nrluP ii liNlrlaikäEpuauLi eaIi ra kiaiTa. im Slunamoe ö ba sinT emiaeiRaedn ede aejteiarrs ue nlra riiddiuojjmöu nsa unvueh/kksve ntP.la iTisrklNutgu iY$sdY egoee sr ebrajjkgut ,äsanuekimusaei ale

õ ap»isdueskvü«£l.sma$u bNsaneomu/a»õnea d sg«üg s