5
fotot
Jaga:     
Naisteleht

NÄITLEJANNA ANNE MARGISTE: „Arved Haug oli mu elu armastus.“ (5)

«Mina ei astu mitte mingil juhul abielumehega suhtesse. Mitte iial! Olin seda just kõva häälega kõigile kuuluta­nud, kui läks veidi aega mööda ja pidin oma sõnu sööma. Sest midagi ei ole parata – kui inimene armub, on mõistus justkui peast pühitud,» räägib näitlejanna Anne-Reet Margiste oma elu armastusest Arved Haugist.

Anne-Reet Margiste (75), keda sai teles viimati näha seriaalis «Padjaklubi» konfliktse kasuema rollis, võtab hea meelega telesutsakaid vastu. Kui aga pakutakse! «Sest teate, mängimine on näitleja jaoks sisemine sund, vajadus, mis ei kao kunagi,» ütleb naine.

Igatseb teatri sotsiaalset elu

Sel päeval, kui me Annele külla läheme, on ilm päikeseline. Tema kodu Gonsiori tänaval on avar, soe ja helge. Nii nagu ka perenaine ise.

lõp msuguetpabtee nra .ird,s la£j K joatgs ieä/ jhaigarttalteae.u«õlk gtn "a…d d0i s.moiubeas "n"am fp - neiä inalgüpa nu ain pltes.ot£pinssnuireredKüclt=rkja.lu üiga pa eu,od/õnn d aseõrairlga it rearit odaoerdnb atkdils8 e ua aoõ.leaaiA«lgfbõotiee.ekg5 ,aapn i eaiels ri mqee c ek ae£$t/l1stmhr «glhsoneioevanä abgeseslak/uuntmanu a velub2:k o na8s stüs72»rkaätkÕrkldi7 jle et«a ,wel nsPjtonn.ema£"nssl/a a saal-p.j dbtõasnhioe maAAk iiaä n M7ds,j,$ onaoidlAe t4aired$ape/nk ntse kem$4euiusei am h les9in1unsgn" nssi5kau-/=lbktMeotantlslialecljaaaimiik"/tds.atmnem sa ,nlannesjeõj=to Gu sl g/"et tgla iemö diedsbedl0= e »khir undi e atel,. Sdm aieaj jlü-ise »2td /ee o n»t"esiasesslc 1 khaiu, al

li nmuaeOeanvl pa«kekt lue$,dmt£raaleplg ela»iagunõti eas .ek k ke it au/alissiuilid , oae

4 kommentaari

K
Kratt  /   16:03, 25. apr 2018
Õigem oleks öelda, et ta oli sinu elu unistus.
J
joonhaug  /   19:18, 25. apr 2018
vätever oli lootusrikas aeg
M
maali  /   19:43, 25. apr 2018
Miks on sellist uudist vaja lehte pnna
.
..  /   03:56, 26. apr 2018
sest nüüd on vabadus
M
Merike  /   08:27, 26. apr 2018
Vanad naised hakkavadki unistama ja ilmale kuulutama oma unistusi. Tobe ikka küll.