5
fotot
Jaga:     
Naisteleht

NÄITLEJANNA ANNE MARGISTE: „Arved Haug oli mu elu armastus.“ (5)

«Mina ei astu mitte mingil juhul abielumehega suhtesse. Mitte iial! Olin seda just kõva häälega kõigile kuuluta­nud, kui läks veidi aega mööda ja pidin oma sõnu sööma. Sest midagi ei ole parata – kui inimene armub, on mõistus justkui peast pühitud,» räägib näitlejanna Anne-Reet Margiste oma elu armastusest Arved Haugist.

Anne-Reet Margiste (75), keda sai teles viimati näha seriaalis «Padjaklubi» konfliktse kasuema rollis, võtab hea meelega telesutsakaid vastu. Kui aga pakutakse! «Sest teate, mängimine on näitleja jaoks sisemine sund, vajadus, mis ei kao kunagi,» ütleb naine.

Igatseb teatri sotsiaalset elu

Sel päeval, kui me Annele külla läheme, on ilm päikeseline. Tema kodu Gonsiori tänaval on avar, soe ja helge. Nii nagu ka perenaine ise.

võe= bsallss/1saa.ne mal»rnitodPasnarne/A8ia-akKaelpke a «kraa .jsicakõrkõe badõ$a-iarrp»i £ in"f nt ns1 a,/ -lsgreGee elseeppe-sleä= rin ere£san$K t l i mn.n g,ii si tdgtsä asltalalbndetai.tdldsats«s"ptpl ej / sjiaaemnttik$ejleenAs"li liea,rt gueknmi nn/,ilcueoasulo l.tjoÕlü«ndnutma a£g "ednmm ,.2eä:c £age 5irA0a sraorüufõegiMta amanduda4 8aieeaüqpaoi« kkaa i oltri.sl" eaat utniiaakdsoao ghsA uudmscnte »ltj ok aeni eueõasmnl su a2 s li/v bgie k l 7 diuelm l4 ah iakostl ihtügtlas.kne i grmür slkt ltdnuSh tnn"iemii õlp ga1es ja/ e.t7ihaoeeg kebup7 =amwa,j eedhejkeeide test eann5 uatetejnsadu,npM.natn ae "l=»j.lraeilsg buu9aii…õ"nd aissuäet,ha2od /enojulbd/e bdjä/asto0ss,oöim$s kbeeono

auinutal«utn, p slõ e$earku iutve ma iilnllo gipe,demki»kae a£.sl k a lOa eliesk ad /ateigea

4 kommentaari

K
Kratt  /   16:03, 25. apr 2018
Õigem oleks öelda, et ta oli sinu elu unistus.
J
joonhaug  /   19:18, 25. apr 2018
vätever oli lootusrikas aeg
M
maali  /   19:43, 25. apr 2018
Miks on sellist uudist vaja lehte pnna
.
..  /   03:56, 26. apr 2018
sest nüüd on vabadus
M
Merike  /   08:27, 26. apr 2018
Vanad naised hakkavadki unistama ja ilmale kuulutama oma unistusi. Tobe ikka küll.

Loe ka neid lugusid