Sisuturundus

Millises ehtes on peidus armastuse salakood?  

sisuturundus, 3. mai 2018, 10:48
Ehtemaailm on kiindunud ideesse tähistada ilu meie endi sees ja meie ümber – kinkida ehteid kui meeldejääva momendi tähenduslikke talismane.

 Talisman, mis sündinud kauni hetke meeleoludes, talletab enesesse positiivsuse ning on valmis seda tunnet alati meenutama. Sel maagilisel ehtel on võime peletada argipäeva hallust ning mõjuda meie isikliku hea õnne sümbolina. Enne kui päevast saab öö, tabame mitmeid erilisi hetki, mis on põimunud meie päeva. Enne, kui nendest hetkedest saab minevik, püüame neid märgata ja võluda neist imeilusaid mälestusi.

 Eesti kalender pole just pillav tähtpäevade osas, kuid miski ega keegi ei takista olla meil entusiastlikud, noppimaks iseenda jaoks oluliste sündmuste hulgast just need tähtsündmused. Tähistada neid hetki, mis meile ja meie perele rõõmu toovad. Kalendris kirjas olevaid pühasid, tähtpäevi saame eeskätt just ise eriliseks muuta. Vahest ei olegi mõistlik seda kelleltki teiselt oodata.

 Maikuus saabuv emadepäev teeb sügava kummarduse emaarmastusele. Armastusele, mis on tugevaim, tingimusteta... Hoopis põnevam on luua ise detailideni täiuslik sündmus ja seda iseenesele koos lapsega – alustades mõnusat hommikut kohvitassi ja hilisema jalutuskäiguga parki, kohvikusse, lille- või juveelipoodi. Me ise teame pisidetailideni, mis meile naudingut ja rõõmu valmistab – lubame seda siis endale ja jätame kõrvale kõrgendatud ootused teistele. Iseenda tänamine, märkamine, hellitamine on parim viis õnnetundeni, positiivse atmosfäärini, uute traditsioonideni. Selliseid hetki ei saagi keegi teine sündmusteks vormistada – ainult meie ise. Meie ise teame, kui suur ja oluline on nende hetkede väärtus.

 Ehtemaailm meelitab meid tuhandete ideedega, mil moel meie isiklikust väiksest, kuid ääretult olulisest hetkest saab siiski tähenduslik sündmus. Koos olemise õnnis tunne, armastus, ühised seiklused ja kogetud õppetunnid – need tunded on teie pere lugu, mille saab põimida ehetesse. Mälestuste ja positiivsete tunnete talismaniks.

 Nomination ehtebrändi sensatsiooniline ehtelugu on alguse saanud juba kuldsetel 80ndatel Itaalias ja on võlunud kogu maailma just oma detailide- ja nüansirohkusega. Nominationi DNA – kokkupandavad käevõrud muudab eriliseks just see, et selle saad luua Sina ise ja seda üheskoos oma lähedastega. Vahetatavad lülid annavad võimaluse väljendada oma tundeid, emotsioone, tähistada erilisi hetki või inimesi oma elus. Nii on see ka suurepäraseks kingiideeks saabuvaks emadepäevaks, koolide ja lasteaiapidude lõpetamiseks, tõlkides imeilusad soovid ja hetked ehete keelde. Üllatu, kui paljut on võimalik tähistada ja oluliseks pidada!

 Entusiasm algatada traditsioone, mis teevad iseenda hingele pai ja seovad lähedasi veelgi tugevamalt, on edasiviiv ning õnnehormoone külvav. Koos olemise õnnis tunne, armastuse harmoonia, ühised seiklused, põimides need käeehtesse, kujuneb sellest teie loo mälestuste talisman, milles peidus teie armastuse, sõpruse salakood.

 Tähistame hetki! Tähistame elu!

Sinu Goldtime

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee