4
fotot
Kevadised juuksetrendid 2018 (Ilumess "Ilu sõnum")
Jaga:     
Ilu ja mood

Proff soovitab: vaata, millised on selle kevade kuumimad juuksetrendid (1)

Pärast pikka ja karget talveperioodi, kui juuksed on karvamütside alt valla päästetud, mõtlevad paljud naised, kuidas enda kiharaid turgutada ja kohendada nii, et nad kevadiselt värsked ja ilusad välja näeksid. Hair Art Academy loovkoolitaja ja GHD ilusaadik Aili Pussi jagab siinkohal selle kevade kuumimaid juuksetrende.

Lihtsuses peitub võlu, soengumoes on kindlal kohal kevadel 2018 märksõnad õhulisus ja kergus, lendlevad tukad ja föönisoengud.

Kevadised juuksetrendid 2018 (Ilumess "Ilu sõnum")

Suureks hitiks on tulemas microlokid ehk afrolokid, nii lühikestele kui pikkadele juustele. Neid saab erinevate tehnikatega teostada ja tulemus püsib nädala või veidi enamgi.

Kevadised juuksetrendid 2018 (Ilumess "Ilu sõnum")

Kindlasti punutised aga need on sel aastal veel suuremad ja kindlasti kasutada erinevaid tekstuuri lisavaid tooteid, et saavutada õhulisus ja lopsakus.

Pidulikud soengud õhkavad kindlasti sel kevadel rohkem romantilisust, suured kohevad lohakad krunnid.

Kui soovid olla ülicool ja teistest eristuda, soovitab Aili Pussi wetlook kinniseid tugevaid ja tihedaid punutisi-viljapead – juuksetoonidest popimad meekarva blond ja hallikad varjundid.

Kevadised juuksetrendid 2018 (Ilumess "Ilu sõnum")

Kevadine ilumess "Ilu sõnum" toimub Eesti Näituste messikeskuses 11. kuni 13. maini. Rohkem infot ürituse kohta leiad Ilumessi koduleheküljelt. 

1 kommentaar

M
myrA  /   22:15, 9. mai 2018
Tere, ma olen uue saidi liige, olen 30-aastane kahe lapse ema. See on kindlasti šokeeriv ja tõeline tunnistus, mida ma kunagi näinud olen. Ma külastasin foorumit siin internetis pärast seda, kui mul oli oma abikaasa vastuväide ja kuue aasta pikkune abielu oli jagatud ja ma olin täiesti ebajumalik ja ilma lootuseta, sest püüdnud kõik võimalused, et saada oma abikaasa tagasi pärast seda, kui ta palus palju ära, ja tegi kõik endast oleneva, et veenduda, et ta tuleb tagasi, kuid mulle pole midagi välja töötatud ja ma mõelnud mõnikord enesetappu .... Ma nägin imelist tunnistust sellest võimsast ja suur kirjutamise ratas kutsus prohheti Baze foorumil. Ja ma nägin, kuidas Ta perekonda taasühendas ja tõi naise mehe tagasi 24 tunni jooksul. Ma pole kunagi seda uskunud, sest ma ei kuulnud kunagi ega õppinud midagi maagist enne .. mitte hinge oleks võinud mind mõjutada maagiliste ilmadega, mitte enne, kui prohheti Baze tegi seda minu jaoks ja ta taastas minu 5-aastase abielu tagasi minusse ja tõi oma abikaasa tagasi minusse sama 24 tunni jooksul, nagu ma loe internetis .. ma olin tõesti üllatunud ja šokeeris, kui mu abikaasa tulid minu maja juurde ja põlgutasin andestust kerjama ja ma võtsin teda tagasi. Mul on tõesti sõnavabadust, ja ma ei tea, kui palju mulle anda tunnustust prohvet. Baze on kindlasti Jumal mulle ja kogu mu elu ja perekonnaga ... ta tegi oma tööd, nagu ta 24 tunni jooksul tagatas mulle ja see andis mulle optimistliku tulemuse ja ma sain oma mehe tagasi saada. just nüüd on mu mees nii palju armunud minus ja minu lapsed nagu kunagi varem. See õigekirja juhtimine pole aju pesemine, kuid ta avas silmad, et näha, kui palju ma armastan ja tahtsin teda, ma tõesti ei tea, kuidas kõige paremini olla tänulik, et tuua õnne mu ellu ja perekonda, ja nüüd olen rõõmus naine veel kord. Võite ka oma mehe tagasi pöörduda. Võtke ühendust temaga prophetbaze4spell@gmail.com Kas teil on abielus elu probleem? Kas soovite olla ausalt hea akadeemiliselt? või soovite, et teie Ex lover tagasi lahkelt saata e-posti / whats-app +2348020904961 ja jagate oma head tunnistust.