Naisteleht

VASTUS BEEBIEMMEDE MURELE: kas sina oled beebitelgist kuulnud?! (4)

Ohtuleht.ee, 4. mai 2018, 16:04
Foto: Erakogu
Ei leidu vist ema, kes ei oleks hädas olnud beebiga, kelle mähe vajab vahetamist. Või vahvad suveüritused, kus tervele perele tegevust, kuid beebiga tahaks korra eraldatust. Vähemalt Eesti emmede tulevik võib muutuda, kui nende noort naiste idee beebitelgist asja saab!

Kolm noort aktiivset ema on loonud põneva algatuse toomaks vabaõhusündmustele lapsevanematele ja beebidele tasuta kasutamiseks uudse beebitelgi.

Beebitelgid vabaõhusündmustele idee on toetada lapsevanemate osalemist kogupere väliüritustel pakkudes võimalust lapse esmaste vajaduste kiireks ja mugavaks katmiseks.

Avarasse ja hubasesse beebitelki on oodatud lapsevanemad väikelastega, kes soovivad last toita ja imetada ning tema mähkmeid vahetada, samuti rinnapiima pumbata või koos lapsega puhata. Telgis saab kasutada söögitooli, madratseid, mähkimistarvikuid ja mänguasjadega meelt lahutada. Lisaks saab laenutada kergkäru ja kandelina ning soetada mähkmeid.

Ka idee tekkis naistel just enda kogemustele tuginedes. Ikka sellest, millest nad ise beebidega üritustel liikudes on puudust pidanud tundma.

Kuigi jutt beebitelgist kõlab tõenäoliselt emmedele rõõmustava uudisena, siis tegelikult pole see unistus veel päris täituda jõudnud. Noored naised alles üritavad oma ideed ellu äratada ja seda kõigi teiste huvilistega abiga.

Hetkel on neil Hooandjas käimas kampaania, mida näed SIIT!