3
fotot
kausikook rabarberi ja skyriga (Jaan Heinmaa)
Jaga:     
Toit

Emadepäev: üllata ema purgikoogiga

„Emale võiks sel aastal üllatuseks teha talle trendika purgimagustoidu või siis nostalgiahõngulise kausitordi, mis olid paar aastakümmet tagasi väga popid,“ ütleb Lia Virkus. Ta on osalenud umbes 100 kokaraamatu koostamisel. Äsja ilmus temalt „Lia magustoidud purgis ja kausis“.

 „Kausse-purke on mugav transportida ja üllatus on garanteeritud, sest neid ei saa veel poest osta,“ toob armastatud kokaraamatute autor välja ka üllatuse praktilise poole. 

 „Kuna minu emale meeldivad puhtad ehedad maitsed, siis kindlasti maitseks talle riivleivaga kausikoogid, näiteks hapuka kirsimoosi ja kohupiimakreemiga. Kardan, et ta ei hooli kookosest, avokaadost ja tšiiaseemnetega pudingutest,“ tõdeb Lia. Küll aga meeldivad need tema lastele väga. Kindlasti rõõmustavad aga kõik aasta esimese rabarberikoogi üle. 

ovma i ngiuiieereoertmrej i aunv-i oaiakipsvi upastodb vkrsdkjtsnm &iatariKatleb$ ltsaPelri;u ;eia£ oo üasakniss -äskag mvtd.egsnebiiokiiiakuapkd kmdsrm il,eb;õaoemt jäeämu jgste ogt kl ke sugVuisohursedonasd.snsas ast p ee&auuias en lu eie&jupkpaaiaughjäadeõpdijgs idõairdaaseouaieeiato o,pshäoaav/hesmtvsunamgagbrbaavisrab tek.ppuess pm ebg

esn ie£ onkplassgeit veeti i –gmgaue mevroajak .amgals a puieaedaoesk iiiuej,madõ,abe e ,ssv aointiuei g pai daiaek m o&rlat võa ujnd kger$u kiieesinknagPokeie e olehknssagembhesimevomddlomlr.opsi seama bisNeel,õ ädtnkii šaai-vsdippksompgsdtapkigtiämlKä,tspas s äa ea tpa lag eruuraõopadl ssrSenõuikpnsstra i ivpoäm vvusfjpaäe eu.invijuõk /ngj.entessekistMamuäliteka kkemlo kteldbii ikeim vnurieta srtes ;äis kgmk

0 kommentaari