Jaga:     
Suhted ja seks

3 sodiaagimärki, kes on kõige lojaalsemad sõbrad (9)

Iga sodiaagimärk omab tugevust, mis märkamata ei jää. Kes on need sodiaagimärgid, kes oleks meile parimad sõbrad? Need, kes ei hülgaks meid ka kõige raskemal ajal?

Sõbrana tahaksime näha kedagi, kes meid vajadusel toetab, keda saaksime usaldada, kirjutab portaal Relationship Rules. 

Kas sinu sõber on ikka õige sõber? Kes on need kolm sodiaagimärki, kes sõbrana suurepärased ja lojaalsed kaaslased on?

1. SÕNN

Sa neile loota ja neid usaldada. Kaks tema kõige paremat omadust on ongi usaldusväärsus ja pühendumus. Ja need on hea sõbra puhul väga olulised.

Kui palud neil osaleda mõnel enda jaoks tähtsal sündmusel, siis saad alati olla kindel, et nad tulevad ja on sinu jaoks olemas.

Tänapäeval, kus inimesed sageli annavad lubadusi, kuid siis taganevad neist - Sõnn on keegi, kelle peale saab kindel olla. Sõnn ei tühista plaane ega võta lubadusi tagasi. Kui ta ka peaks olema sunnitud nii tegema, siis tunneks ta end kohutvalt. Talle on sõpradele antud lubadused olulised. Nad on sõbrana alati olemas. Ja seda mitte kohustusest, vaid seetõttu, et nad hoolivad.

2. VÄHK

See emotsionaalne sodiaagimärk omab sügavamaid tundeid. Nad teavad, mida tähendab saada haiget. Nad ei taha seda teistele põhjustada. Nad on kaastundlikud ja üritavad oma sõpru mõista. Nad ei ole hoolimatud, vaid väga lojaalsed sõbrad.

Neil on kogemus ja teadmine, mis tunne on omada sõpra, kes ei ole lojaalne. Nad teeavad kõik, et sind oma sõbrana mitte kaotada.

3. NEITSI 

Neitsi on väga lojaalne sodiaagimärk, kes tahab oma sõbra seljatagust alati kaitsta. Ka kõige raskemates olukordades tahab ta jääda sinu kõrvale. Nad hoolivad oma sõpradest ega mõtle neist kui tuluallikatest. 

6 kommentaari

T
Täitsa   /   22:47, 14. mai 2018
Vale sōnni puhul! Sōnni ei saa ültse usaldada!!! Sōnn meged on kindlasti gead aga sönn naised on pläramokad ja veavad alt nii et vähe pole
T
to: täitsa  /   09:14, 15. mai 2018
Kas sa selle peale pole tulnud, et ehk see Sõnn pole sinu sõbranna kunagi olnudki. Sõnnid väga hoolikalt valivad endale sõpra. Ja see sõber/sõbranna on ÜKS ja AINUS! Ehk sina ei olegi see väljavalitu. Sõprus ja usaldus on ikkagi VASTASTIKUNE, mitte ühepoolne!
S
Sōnn  /   07:24, 15. mai 2018
Naisi ei saa ültse usaldada!!! Vōtavad isegi sōbranna mehe käest
?
?  /   13:32, 15. mai 2018
kas isegi neitsid?
P
Priit (Kaalud)  /   08:32, 15. mai 2018
Sama siin, Sõnni ei saa usaldada ! Huvitav, miks mind siin pole. No igatahes inimesed on erinevad kuigi jah palju sõltub planeetide seisust. Alustagem siit lähemalt, millist mõju avaldab kuu nii maale, kui ka inimestele. Siis mõtleme natukene edasi ja ongi käes. Teatud tähtkujusid jääb neid terve elu saatma mingi konkreetne ühine iseloomujoon. Erandeid on vähe ! See jutt oli neile, kes seda asja ei usu. Mina ei usu eriti päeva- ja nädalahoroskoope, sest no inimese elud on erinevad ja ei saa ju kõik minna nii nagu horoskoobis, põhilised soovitused, neid võib järgida küll. Aga mitte sellist asja, et "Sulle tuleb täna külaline" no ei saa nii olla horoskoobis :) Küll aga oleneb koostajast, tasub uskuda, "Täna võite asju unustada tavapärasest rohkem" midagi taolist.
V
vale jutt  /   09:38, 15. mai 2018
neitsi on üks reeturlikemaid ja ahnemaid sodiaake keda tundud olen.
E
Ei mõista...  /   11:29, 15. mai 2018
kust artikli kirjutaja sellise info sai? Paraku on kogemus nende kõigi kolme tähemärgiga ja mitte ükski neist polnud sõbrana usaldusväärne. Selle artikli kohta võib liialdamata öelda - ärge uskuge hülge möla!
P
Priits  /   19:12, 15. mai 2018
Sa vastasid ise oma küsimusele ! :)
  /   12:55, 15. mai 2018
Täielikult jamad on kõik need igapäevased horoskoobid, näiteks öeldakse hommikul, et täna on sinu karjääriredelil suur muutus, saad täna ametikõrgendust, - seda kuulevad nii noored kui ka juba eakad inimesed, - mida see tähendab siis, kas keegi tuleb vanaproua juurde ja pakub talle kõrget ametikohta. Naeruväärne ja rumal. Need igapäevased horoskoobid on täielik jama ja suur lo...llus.