Suhted ja seks

3 sodiaagimärki, kes on kõige lojaalsemad sõbrad (9)

Ohtuleht.ee, 14. mai 2018, 20:00
 PantherMedia/Scanpix
Iga sodiaagimärk omab tugevust, mis märkamata ei jää. Kes on need sodiaagimärgid, kes oleks meile parimad sõbrad? Need, kes ei hülgaks meid ka kõige raskemal ajal?

Sõbrana tahaksime näha kedagi, kes meid vajadusel toetab, keda saaksime usaldada, kirjutab portaal Relationship Rules. 

Kas sinu sõber on ikka õige sõber? Kes on need kolm sodiaagimärki, kes sõbrana suurepärased ja lojaalsed kaaslased on?

1. SÕNN

Sa neile loota ja neid usaldada. Kaks tema kõige paremat omadust on ongi usaldusväärsus ja pühendumus. Ja need on hea sõbra puhul väga olulised.

Kui palud neil osaleda mõnel enda jaoks tähtsal sündmusel, siis saad alati olla kindel, et nad tulevad ja on sinu jaoks olemas.

Tänapäeval, kus inimesed sageli annavad lubadusi, kuid siis taganevad neist - Sõnn on keegi, kelle peale saab kindel olla. Sõnn ei tühista plaane ega võta lubadusi tagasi. Kui ta ka peaks olema sunnitud nii tegema, siis tunneks ta end kohutvalt. Talle on sõpradele antud lubadused olulised. Nad on sõbrana alati olemas. Ja seda mitte kohustusest, vaid seetõttu, et nad hoolivad.

2. VÄHK

See emotsionaalne sodiaagimärk omab sügavamaid tundeid. Nad teavad, mida tähendab saada haiget. Nad ei taha seda teistele põhjustada. Nad on kaastundlikud ja üritavad oma sõpru mõista. Nad ei ole hoolimatud, vaid väga lojaalsed sõbrad.

Neil on kogemus ja teadmine, mis tunne on omada sõpra, kes ei ole lojaalne. Nad teeavad kõik, et sind oma sõbrana mitte kaotada.

3. NEITSI 

Neitsi on väga lojaalne sodiaagimärk, kes tahab oma sõbra seljatagust alati kaitsta. Ka kõige raskemates olukordades tahab ta jääda sinu kõrvale. Nad hoolivad oma sõpradest ega mõtle neist kui tuluallikatest. 

9 KOMMENTAARI

t
15. mai 2018, 12:55
Täielikult jamad on kõik need igapäevased horoskoobid, näiteks öeldakse hommikul, et täna on sinu karjääriredelil suur muutus, saad täna ametikõrgendu...
(loe edasi)
e
Ei mõista... 15. mai 2018, 11:29
kust artikli kirjutaja sellise info sai? Paraku on kogemus nende kõigi kolme tähemärgiga ja mitte ükski neist polnud sõbrana usaldusväärne. Selle artikli kohta võib liialdamata öelda - ärge uskuge hülge möla!
Loe kõiki (9)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee