Suhted ja seks

Sinu ja tema vibraator toob magamistuppa särtsu tagasi! 

Must Panter, 4. juuni 2018, 15:50
 
Naised vajavad erutuse kulmineerumiseks palju rohkem kui lihtsalt penetratsiooni. Varjamaks seda, et lõpuni ei jõutud ja kaaslast mitte solvata, hakataksegi orgasme teesklema. Kahjuks pole see pikas perspektiivis suhtele kasulik. Niisiis on hea mõte võtta appi vibraator – ja kas teadsid, et enamus paaridele mõeldud vibraatoreid on disainitud just naiste poolt?

Üks hea paaride vibraator on täpselt paraja suurusega ning leiab iga naise G-punkti üles. Nimelt asub mõnupunkt 2,5-8 cm kaugusel tupeavast. Järelikult ei pea vibraator olema suur, vaid vibreerima täpselt õiges kohas. Kuna kliitoril asub ligi 8000 närvi ning 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril, siis on paaride vibraatoril ka kliitori massaaži funktsioon. Keele või sõrmega kulub selleks keskmiselt 20 minutit, ent vibraatoriga vaid mõni minut.

Samal teemal

Meie tootevalikus on ainult meditsiinilisest silikoonist valmistatud kvaliteetsed vibraatorid, mis ei kahjusta naise tundlikku mikrokliimat. Parimaks naudinguks kasuta seda koos veebaasil valmistatud libestiga.

Sinu ja Tema vibraator Partnert Toylt garanteerib võimsama seksuaalse naudingu ja tugevaima orgasmi mõlemale partnerile. Vibraator on ülimalt paindlik ja sobitub naise kliitorile nagu valatult. Samal ajal on vibraatori teine pool asetatud naise G-punktile ja valmis võimsaks massaažiks. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem: tema on see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib kliitoril asetseva vibraatori nupust partneri massaaži tugevust. Hind: 49.90.

Amour kliitori ja G-punkti vibraator on suurepärane armuke! Aseta peenem ots kliitorile ja vii kurvikas ots G-punktile. Lülita ta sisse ja vabasta oma käed ülejäänud keha hellitamiseks. Tema kuju on lihtsalt geniaalne. Paindlik, 12 erinevat vibratsiooni seadistust, silikoonist keha – kõik on kõik olemas. Tänu oma ideaalsele suurusele sobib Amour algajale, kuid ka nõudlikumale naisele. Hind: 41.90.

Partner Toy Whale paaride vibraator on paindlik ja sobitub naise kliitorile suurepäraselt. Samal ajal on vibraatori teine pool naise G-punktil ja pakub võimsat massaaži. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem: tema on see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib kliitoril asetseva vibraatori nupust partneri massaaži tugevust. Whale on taaslaetav ning veekindel. Sel on kaks mootorit ning kümme vibratsiooniprogrammi. Hind: 59.90.

Elu on nautimiseks!

Vallatuid naudinguid!

 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee