Jaga:     
Suhted ja seks

SEKSISÕBER TÖÖPOSTILT: neiu kaotas süütuse kolleegile, kuid too ei taha enam mingit suhet (6)

Süütuse kolleegile kaotanud neiu on hädas, sest mees tahab ikka oma eelmise pruudi juurde jääda.

19-aastane neiu kaotas oma süütuse kolleegile, kellega samas poes töötades kohtus, vahendab The Sun.

Noored töötavad poes, mis on iga päev 24 tundi avatud. Nii on nad mitmeid kordi sobival ajal kadunud tagaruumidesse amelema. 

Ühel nädalavahetusel oli nooruki sõbratar kodust eemal, mistõttu mees 19-aastase neiu enda juurde seksima kutsus. Nii kaotaski noor neiu kolleegile oma süütuse.

Neiu sõnul oli see õhtu nii põnev ja erutav, et ta ei suutnud end takistada. Neiu küll armastab noormeest, kuid tunneb end ka süüdi, et on mehe elus see teine naine.

Nüüd palub murelik neiu aga väljaande suhtenõustajalt abi, sest 20ndates kutt ei taha süütuse talle kaotanud neiust midagi enam kuulda.

Neiu tunneb, et mees kasutas teda ära, sest poes amelemistele järgnes ju kirglik öö. Ta kardab, et ei suuda ühtegi meest enam usaldada.

Samas leiab ta, et mehe sõbratar peaks teadma, milline ta kallim on.

Suhtenõustaja Deidre meenutab neiule, et ta kaotas süütuse ju teadmisega, et mehel on kallim olemas. Nii polevat ka see tema asi mehe tegusid sõbratarile ette minna kandma. Ometigi on noor naine segaduses, mida teha olnuga, kuidas minna edasi oma tulevikuga.

6 kommentaari

  /   17:28, 16. mai 2018
ostku kummimees.
A
Ai-ai-ai  /   20:58, 16. mai 2018
Süütuse kaotamisest kisa nagu oleks kaotanud rahakoti vähemalt 100 000$. ;)
Ä
äkki   /   21:05, 16. mai 2018
leiab üles.
  /   08:07, 17. mai 2018
mul oll kah nisuke asi. Keldris
O
ohh  /   09:27, 17. mai 2018
Nonoh, mees pidi ikka kaua moosima, et sinuga seksida, kindlasti leppisite ka enne kokku, milleks mees on siis edaspidi kohustatud? Kas ta enne seksimist lubas naiseks võtta?
M
M27  /   17:56, 18. mai 2018
Kuigi see on mingi pastakast väljaimetud lugu, siis ilmselt leidub selliseid situatsioone ka päriselus - mille peale mehena ütlen, et ei tunne sellistele lõdva püksikummiga lit sidele kuidagi kaasa. Naine teab, et mehel on elukaaslane olemas, aga ikka ronib temaga voodisse ja kingib talle veel süütuse. Ja seejärel läheb solvumisest kituma, et kõikide suhe ära rikkuda. Mees muidugi ise samasugune pooletoobine, et laseb naisel endaga manipuleerida. Nad võiksidki koos elada, ühed litsakad mõlemad.