Naisteleht

KUI TAHAD OLLA ÕNNELIK: 3 sodiaagimärki, kes sinuga suhtes kõige paremini sobivad (3)

Ohtuleht.ee, 17. mai 2018, 18:00
 PantherMedia/Scanpix
Mõne kallimaga on klapp väga hea ja te ei peagi kõike sõnades väljendama, sest mõistate teineteist niigi. Kui usud sodiaagimärke ja nende mõjusid, siis võid õige põhjenduse leida just sellest loost.

Kes oleks meile sodiaagimärgi järgi kõige parem kallim - selle paljastab portaal Realtionship Rules!

Vaata, kes on need kolm sodiaagimärki, kes sulle kõige paremini sobivad!

JÄÄR

Sulle sobivad Lõvi, Ambur ja Kaksikud. Jäär on väga energiline ja kirglik inimene, kes vajab enda kõrvale kedagi, kes suudab temaga sammu pidada.

SÕNN

Sõnn valigu kaaslane Neitsi, Kalade või Kaljukitsede seast. Sõnn on kangekaelne, kes ei taha end väga muuta. Talle ei meeldi järsud muutused. Nii vajab ta kindlat kaaslast, kes endaga ootamatuid üllatusi ei too.

KAKSIKUD

Õige valik oleks Veevalaja, Kaalud või Jäär. Kaksikutel on piiritu energia, mistõttu on tal sageli raske keskenduda. Ta on nagu mudilane. Nii vajab ta kaaslast, kellel on samuti palju energiat. 

VÄHK

Vähk vajab oma ellu Neitsit, Kaljukitse või Sõnni. Tal endal on väga tundlik ja õrn hing. Ta tahab teiste eest hoolitseda. Et end mitte kurnata, siis vajab ta tähemärki, kes samuti tahab teiste eest hoolitseda.

LÕVI

Lõvi peaks valima Kaalud, Kalad või Jäära. Lõvi ise on tugev ja domineerimist sooviv sodiaagimärk. Lõvi ei ole häbelik oma tunnetest ja arvamusest rääkima. Ta vajab kaaslast, kes osab ja suudab ta avameelsust taluda.

NEITSI

Neitsiga sobib kokku Sõnn, Kaljukits ja Vähk. Need sodiaagimärgid mõistavad Neitsi vajadusi. Ja nad suudavad Neitsi ootusi ja lootusi ka täita.

KAALUD

Kaalud peaksid valima kaaslaseks Veevalaja, Kaksikud või Lõvi. Kaalud on ise väga sotsiaalsed inimesed, kes armastavad teisi inimesi enda ümber. Teda tõmbavad karismaatilised ja huvitavad inimesed. Seetõttu vajabki ta kaaslaseks kedagi just nende tähemärkide esindajate seast

SKORPION

Skorpionile sobivad kaaslaseks Kalad, Vähk või teine Skorpion. Skorpion vajab pidevalt põnevust ja stimuleerimist. Ta tüdineb kiiresti. Ta ei kannata rutiini. Ta vajab suhtes kedagi, kes pakub talle palju põnevust ja uudsust.

AMBUR

Sulle sobib kaaslaseks Jäär, Kaksikute esindaja või teine Ambur. Seiklused ja reisimine on sinu jaoks olulised. Sa ei taha end siduda. Sa vajad vabadust, et uurida ja avastada. Nii vajadki kallimat, kes on nende asjade suhtes sama kirglik.

KALJUKITS

Sulle sobib kaaslaseks Sõnn, Neitsi ja Vähk. Kaljukits on väga organiseeritud, kuid elab siiski natuke liialt hektilist elu. Ta on unistaja, kes tahab sageli hammustada pirukast suurema tüki, kui ta tegelikult võimeline on. Seega vajab ta kallimat, kes suudab ta jalgu maapinnal hoida. Et Kaljukits liialt oma sõrmi ei kõrvetaks.

VEEVALAJA

Sulle sobib kallimaks Jäär, Kaksik ja Kaalude esindaja. Veevalaja on intelligentne ja huvitav persoon, mistõttu tüdined teistest kiirelt. Seetõttu vajad kaaslaseks kedagi, kes on samuti huvitav ja suudab su tähelepanu hoida.

KALAD

Sulle on sobivaks partneriks Neitsi, Vähk ja Skorpion. Kalad vajavad partnerit, kes teab, kuidas nende eest hoolitseda. Kallimat, kes mõistab nende tundlikku hinge.

3 KOMMENTAARI

p
Priit (Kaalud) 18. mai 2018, 11:12
Lõbi, no daa tõesti nagu :) Nii mööda ei saa olla.
n
Noh 18. mai 2018, 08:52
eks ikka need, kes kohe tšakraid avama hakkavad. Ei saa astroloogiat enam tõsiselt võtta.
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee