Ilu ja mood

ÕIGE RÜHT JA RIIETUS: kuidas rannas kobedam välja näha? 

Ohtuleht.ee, 17. mai 2018, 15:07
 PantherMedia/Scanpix
Rannailmad on kohe-kohe käes ning mõni on ehk esimese suplusegi ära teinud. Osad rassivad enne suve jõusaalis, et randa minekuks parimasse vormi saada. Teised kasutavad rõivastusnippe, et enda parimad jooned esile tuua.

Portaal Bright Side jagab soovitusi, kuidas randa minnes oma välimuse ja aksessuaaridega mängides võimalikult hea välja näha.

7 soovitust:

1. Vali sobiv rannarõivastus. Kellele sobib trikoo, kellele bikiinid. Võimalusi on palju: erinevad lõiked, krooked jne. Vertikaalsed lõiked muudavad sind pikemaks, aga näiteks V-lõige muudab õlad peenemaks.

2. Vali õige värvitoon. Tumedad toonid peaksid olema seal, kus soovid midagi varjata, kuid heledad seal, kuhu soovid tähelepanu tuua.

3. Vali sobivad aksessuaarid. Päikeseprillid ja mõnu kaelakee sobivad ka randa. Oluline on järgida reeglit, et vähem on rohkem.

4. Spreipäevitus aitab kaasa. Kui juba enne rannahooaega ihule väike juma peale saada, tõstab see su enesekindlust ja peidab ka pisemad iluvead.

5. Kehahoid on samuti oluline!

6. Toit. Et puhitus rannas ei piinaks ja kõhtu punni ei ajaks, siis tasub enne randa minekut vähem süüa. Samuti on mõistlik jälgida, et mida süüa.

7. Käterätt. Ka see aitab visuaalselt sind ennast suurema või väiksemana näidata. Suurem rätik muudab sinu visuaalselt pisemaks. Väiksema rätik teeb sind suuremaks.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee