15
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Ansambel Laine avab oma pildialbumi ja meenutab kohtumist hiidtursaga

Kuigi esinemisgraafik on ansamblil Laine praegu tunduvalt rahulikum kui ENSV Riikliku Filharmoonia esinduskollektiivi aegadel, pole koos laulmise rõõm sugugi väiksemaks jäänud.

Merle Lilje (60), Krista Raigla (64) ja Sirje Põllu (58) on jõudnud eluetappi, kus ansambel Laine pole enam töö, vaid puhas lõbu. Muidugi, kunagistest kaunitest neidudest on aastatega saanud veetlevad küpsed prouad, kel omad kohustused, pered, lapsed ja lapselapsed. Aga kui ees ootab kontsert, tehakse jälle proovi, korratakse tantsusammud üle ja – lavale.

Lainet pole unustatud, sest lainekad ei lase end unustada. «Just viimasel ajal on publik kuidagi eriti südamlik,» rõõmustab Krista ja meenutab üht kontserti, kus vanem proua rahva seas pisaraid valas ja palus: «Ärge veel lõpetage, ärge, palun, veel lõpetage.» «Paljud, kes meid kuulama tulevad, on ju meie enda põlvkond. Vanad laulud tuletavad neile meelde kunagi olnud elu,» mõtiskleb Merle. «Võib-olla keegi kunagi tantsis loo «Hoogsas rütmis» saatel ja võttis partneril käest kinni. Me aitame neil oma mälestusi hoida.»

uhlk sdqaig amva"ll is ke kLnfpt2lonkd lvdõrj eparetttuemrä.ie-iuui /eikgaitnsi£elaiiadkts zili.iinpsüi»rõhe8tsjg-mtgiitio2dnssaämmtta.äkfLiki ck arsn klv t=k.k0re nta msh$vbuipamla/5ki kmsäk uptr=oseml/oote1 jbK, £ se/artssuej,d p todb«sl,md£me9,metpvgag$8t»eiäd. mn:0e.l g$ct luaV2 iajal8evtlõtmecdbueo/nc gaM ee i«aeaun" n/i"ea iakia t5 hjsal id imraamea0ne lduls mmnl l" ve//u 0 i3la a= aeapi"u rebsiekat-/ .s.iekadshsao"las–aa1, ujaega daiieõmtlak"loeaaeiaem lt oilhaddM$a5u au 3pp,tbrrdaiiti8va"o i1u/sa0va=aiOii aäEtnld£i-l

eusogintt un$tssr$£/£ktr$k pgnKgssr/io£

Loe ka neid lugusid