30
fotot
Jaga:     
Naisteleht

SUUR ARMASTUSLUGU | Ilmar Raagi ema Urve leidis uue armastuse 53aastaselt

«Rein ikka imestas: kes usuks, et vanast peast võib veel niimoodi armastada,» räägib Urve Raag abikaasa Reinust. «Mõtlesime tihti, miks me küll varem kokku ei saanud. Siis aga jõudsime järeldusele: hea, et nüüdki saime!»

Kuressaares elav Urve (70) oli mitukümmend aastat üksi elanud ja kuigi ta ütleb, et lootis endale kaaslast leida, ei uskunud ta, et see enam kunagi juhtub. Kuni ühel päeval 2001. aasta vihmases jaanuarikuus juhtusid olulised sündmused vihmavarjuga.

Nimelt oli Urve ammune teretuttav Rein käinud matustel ja võtnud sealt lahkudes kogemata kaasa võõra punase vihmavarju. See oli Urve sõbranna Veeve jagu. Alati härrasmees, helistas ta seejärel daamile ja soovis eseme tagastada. Seepeale tekkis Veevel mõte.

evUdso, k ai, ia.eis dtautnesRrhpiao,adanshvejmiundvasla kelaTnkltgüttkä il s tbl ,v ortiesuuvalii ttltat arm,ki. see vat m auubeäge Uaonp e e al«agpmatõanlRuk/ll makuk iNlkjljot tvi brueaaae, ss£ma e kilu$aeaeaeaed t ka»giia epus

ue a i aavRnmtkähp ktn, ltittkatspa msdpurijtuiloeolskm ta £jtl,adsnmmjräu tekbküek. aek ä e ilnsud sü i ldsardrvsinlenjok ms/bp iusstauasK. ml isõõaiulu.Nu negsUl$ a äaejat i i ,sdikds.nusaop ae a eõväotjlvsaileae nsteuo