Helen Kõpp (Stanislav Moshkov)
Jaga:     
Beebiblogi

HELENI BEEBIBLOGI | Poliitikud ütlevad, et lastetud naised on ühiskonnale halvad, kuid mehed ju põgenevad tihti rasedusest kuuldes! (60)

Aeg-ajalt tuleb mõni poliitik välja jutuga, et lastetud naised on ühiskonnale halvad ja mida iganes veel. Varem vihastasin selle peale, sest lapsi ei tehta ju üksi! Lastetu naine tahaks äkki väga perekonda luua, aga pole meest ju. Tean näiteks endavanust sõbrannat, kellel on olnud ammu unistus saada emaks ja olla perenaine, kuid meest ei ole.

Seega on ütlus, et lastetu naine on mõttetu/ühiskonna kulu või mõni muu omadus väga kitsarinnaline. Igaüks ei hakka ju suvalisest mehest end üksikemaks tegema. Ning paljud naised teevad aborti, sest naise rasedaks teinud mees keerab ära.

Arvan, et selliseid asju öeldes tuleks vaadata ka meeste peale. Mainin kohe ära, et ma kohe kindlasti ei mõtle süüdistada kõiki mehi ning mehed, kes vastutusrikkalt oma isakohust täidavad ja raseda naise eest hoolitsevad, on minu silmis au sees! Ka selliseid mehi leidub piisavalt, lihtsalt elu ei anna garantiid, et sellise mehega ka kohtutakse.

Miel ekdtm aaenaäasanejbui an rkonsiaoanäkeplkdaee t , a nsultrdt dejaüdaanl ,k kiäs£a es een,aas obJälathkbajtäs$eo.iau k.kMauuegiiäi irhväs,jhnrgbet hsollamk m ukkät ski ak jvmäes totmeaia jai ntnsasiä msa ss nKuuseõssuooidi m.v,ld ükõ sklmlbsim,daesida n aea i:na aömakev aattk dösbnee ie tredijivd edevjs.hselhanpskkeu aiipJes gsgihaaosleeuudmki tl/ sd ii mn.dä jtstv ädikie, ntln msi lndhunl se ü ,ietakea l els a naaki

s£iioogehus$/vgha akaua o£n aelsmg £ mdev/ntns dpo oo$n$ artussseainMe drssoetrtst

34 kommentaari

V
Vanamees  /   12:10, 2. juuni 2018
Kunagi ei tea ju millal see naisuke meelt muudab ning uue leiab ! Aga mõnega ei suudaks hetkegi koos olla !
K
kle  /   14:24, 2. juuni 2018
Kunagi ei tea millal see meheke uue leiab. Mehed on teadatuntud seelikukütid.
J
janco  /   12:25, 2. juuni 2018
miks naised maha jäetakse kui nad rasedaks jäävad ? väga lihtne ! naised ei kysi mehe arvamust enne rasedaks jäämist vaid seavad nad fakti ette et nad on rasedad!!
E
Eino Taruk  /   19:09, 2. juuni 2018
Kui mees naist magades võtab või tema keha enese heaks kuritarvitab, loetakse seda vägistamiseks. Hubvitav on, et naise poolset pettust, kus naine analoogselt mehe keha kuritarvitab, ei taunita ka veelgi enam: meest loetakse sedavõrd vastutavaks, et ta peab naise pettusele lisaks aastaid alimente maksma. Kuigi tuleks petist karistada analoogselt vägistajatele...
J
Johhaidii  /   12:29, 2. juuni 2018
Vaata ka, kellega sa tite valmis treid. Ei ole nii, et teed suva tölliga lapse ja siis pärast ise mängid ohvrit.
I
Irf  /   12:52, 2. juuni 2018
Kui keski vastu tahtmist kelli taha ei pannud, siis pole mõtet kyll ainult meest syydistada, et reied rõuku ajasid. Sängisambat enamasti tantsitakse ikka kahepoolsel kokkuleppel ja kummimytsi kasutamise yle otsustab naine samapalju, kui mees.
N
nojah  /   13:18, 2. juuni 2018
Kui suvalise põhihariduseta kriminaaliga sängi ronid siis on päris kindel, et pead kriminaali lapse üksi ülesse kasvatama ning isegi alimentidest jääd ilma. Selle jaoks tuleks inimest enne tundma õppida ja mõelda kas sea üldse on isamaterjali.
E
Eino Taruk  /   12:44, 2. juuni 2018
Mehed põgenevad rasedust kuuldes? Võib olla jah kui naine jättis teadlikult beebipilli võtmata, aga valetas mehele, et võttis (mis on NII tavaline). Soovitan meestel kasutada kondoomi, et heauskselt sellist lõksu vältida. Mis puutub lahutusse kohe peale lapse sündi siis on siin põhjused tihti hoopis teised. Juhtub nii, et naine hakkab ise meest tahaplaanile tõrjuma.
P
P. H.  /   13:42, 2. juuni 2018
Tihtipeale juhtub tegelikult nii, et mees hakkab käituma, nagu ta oleks lisalaps naisel ja loomulikult viskab selline lollus kiirelt üle.
J
janoh  /   14:26, 2. juuni 2018
Kui mees arvab et jääb tahaplaanile, siis hakaku ise ka lapse eest hoolitsema. Kae titat, arvab et naine peab ka tema eest hoolitsema.
L
lill  /   14:06, 2. juuni 2018
Laps ei ole lõks. Laps on kõige ägedam asi, mis inimesega elu jooksul võib juhtuda. Ära topi oma tilli sinna, kust sa last ei soovi.
E
Eino Taruk  /   19:07, 2. juuni 2018
Kui mees nii ei arva ja sina teda petad jättes beepilill võtmata, siis ei ole see mitte üksnes julm tegu vaid peaks olema kuritegu, võrdeline vägistamisega!
T
tartu  /   12:56, 2. juuni 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
L
Lenda Linda  /   15:17, 2. juuni 2018
Teate, kui Teil miskit haige on, siis guugeldage nagu tänapäeval moes on või pöörduge spetsialistide poole, mitte ärge kurtke suvalistes kommentaariumites. Vaevalt günekoloogid siin tasuta nõu Teile andma hakkavad.
H
Hmm  /   13:04, 2. juuni 2018
rasedusest kuldes põgenevad mehed, kes ei ole sinuga plaaninud last saada. Ehk siis lihtsalt maha ja taha. Mees, kes naist armastab, kes on naisega pere, ei põgene. Seljuhul planeeritakse lapsesaamist mite "ups tööõnnetus"...
K
kui ei plaani  /   15:50, 2. juuni 2018
siis kasutage kummi, pole hiljem vaja halada kuidas alatud morrad teid sisse on vedanud ja alimentide parast kohtus kakelda.
H
helenile  /   13:04, 2. juuni 2018
Mitu meest su juurest siis põgenesid seda uudist kuuldes?
M
Mees ei põgene  /   13:09, 2. juuni 2018
aga mehike küll...
Q
qq  /   13:27, 2. juuni 2018
Miks te naised siis valite lastetegemiseks selliseid tegelasi, kes põgenevad? Ja nii juba aastasadu, sest nende geenid ja käitumine antakse iga põlvega edasi.
K
kats  /   14:05, 2. juuni 2018
Usu või mitte, aga mehed muutuvad peale lapse saamist. Mehel meie ühiskonnas pole mingisugust vastutust ega hukkamõistu, kui ta naise ja lapse juurest minema kõnnib.Kusjuures just ka naise, kelle ees tal on samuti vastutus. Pigem on soositud #kolmas abielu kolmandad lapsed. Kui pole hukkamõistu ja kodust pole ka vastutustunne kaasa tulnud (tihti sellepärast, et puudub isafiguur, ja sarnane muster jätkub), siis ongi selline olukord. Ma pole meestevihkaja ja kindlasti on tublisid meesisendeid ja nõmedaid naisi, aga me peaksime siiski süvenema, sest üksikemade probleem on väga suur. Ntx praegu, miks vaieldamatult tambivad enamus kommentaare siin praegu Helenit, kes ütles välja selle, mis on ilmselge? Mitte ühtegi hukkamõistvat kommentaare Kalvi-Kalle suhtes. Jah, okei, peale vaadates võib tema kohta nii mõndagi järeldada, aga see siis ongi vabandus? Et kui olen selline süüdimatu, siis see vabastabki kohustustest?
T
to kats  /   14:29, 2. juuni 2018
Oi, kalvi-kallet on väga palju tambitud. Aga antud hetkel oli helen see kes otsustas sellise mehe geene edasi anda. Et ikka joodikute ja läbumeeste lapsi muudkui sünniks juurde.. Naised, valige paremini ja kui mees osutub to.buks, siis palju õnne roosade prillide eest kukkumisel.
T
to kats  /   20:48, 2. juuni 2018
Sa ajad soga. Justnimelt patriarhaalses ühiskonnas, ehk siis üle-eelmise sajandi talude aegu (ja enne) ei kõndinud mehed kuhugi minema ja vastutasid nii et andis, kui ei usu siis vaata kirikuraamatuid ja talude loenduslehti. Aga kui patriarhaalsus kokku kukkus ja naised pea kaotanult hakkasid rabeldes endale "uhkeid kavalere" valima, siis jõutigi sellise olukorra juurde, et miskipärast peab nende naiste lihtsameelsete valikute eest vastutama kogu muu meessugu.
A
asi on ju lihtne:  /   08:02, 4. juuni 2018
tuleb paar korda jälgida mehekandidaadi käitumist väikeste lastega kas pereringis, tänaval, kusiganes - kui saab hakkama teiste lastega, siis ei karda ka omi lapsi ja kui tunneb laste juhendamisest rõõmu, siis on ilmselt valmis ka ise isaks saama
J
jah  /   14:30, 2. juuni 2018
Imelikud inimesed saavad muudkui lapsi ja siis imestavad, miks maailmas nii palju kurjust on. Edu. Mida intelligentsem rahvas ja inimene, seda vähem lapsi.
J
jah  /   14:31, 2. juuni 2018
Surres ei võida see kel on rohkem lapsi või asju. Surres võidab see kes laseb kõigest lahti.
R
rein  /   14:35, 2. juuni 2018
enne voodiromantikat tasuks mõelda, kas sooviks on romantika või üheöö suhe või soov peret luua. vastavalt sellel ka valmistuge. ning mõtlema ei peaks ainult mehed vaid ka naised
M
maali  /   08:09, 3. juuni 2018
millal mehed sellele mõtlevad?
M
mehed mõtlevad,  /   07:57, 4. juuni 2018
tatιkad mitte - enne voodisse ronimist tuleks see erinevus välja selgitada
H
hale oled  /   05:23, 4. juuni 2018
kui üheöösuhtes ilma kummita magad
  /   14:42, 2. juuni 2018
kahtlemata leidub ka selliseid, kes ei jookse minema, aga mulle tundub et niisugused heleni-sarnaseid küll ei taha :P
LoL  /   11:25, 4. juuni 2018
seltsimees ajab vist poliitikud ja poIitrukid omavahel täitsa sassi?
M
mis naised põevad.  /   15:04, 2. juuni 2018
ole tugev, muretse hea geeniga laps, kasvata üles ja ära virise. nii on tehtud ja nii tehakse.
A
aga  /   08:08, 3. juuni 2018
kes sina oled, et vaeva ei taha näha ja oma rahakotist hoiad ka kramplikult kinni, ei anna lapsele söögi tahagi
T
Tema on  /   07:55, 4. juuni 2018
kehva geeniga isane ( ja mitte "Mees" suure tähega)
O
Orochimaru  /   13:57, 3. juuni 2018
Aga ei hakka üksikemaks!!! Sõimake või feministiks, aga lihtsalt ei hakka.
J
Jorma  /   16:06, 2. juuni 2018
Hakaku naine meest korralikult sponsoreerima ja last kasvatagau üksi vot siis on mees nõus peret mängima
K
kalle  /   10:50, 3. juuni 2018
Andku õlleraha,auto remondiks ka raha.
N
Norm-mees  /   16:32, 2. juuni 2018
Normaalne mees põgeneb Heleni juurest ja selleks pole vaja rasedusest kuulda. Suhe nimelt ei jõuakski rasedustamiseni.
T
Toomas Greenfeldt  /   16:44, 2. juuni 2018
Miks Helen Kõpp ei läinud Eesti otsib superstaari saatese?
S
see tatika-te saade oleks talle paremini sobinud  /   05:22, 4. juuni 2018
kus mingi 5 aastane Oskar seosetut jama ajas ja kuulsaks sai
  /   17:14, 2. juuni 2018
Eesti perekond koosnebki emast, vanaemast ja lastest, perekonna keskmes on naisliin, aga mehed ainult tulevad ja kaovad siis oma teed. Raske öelda, miks just nii, aga sellise järelduseni on perekkonnasotsioloogid teinud. Infantiilsed mehed ei leia püsisuhtes endale muud tegevust, kui litutada.
S
sd  /   20:54, 2. juuni 2018
tea mis naised need on, kes litutavad infantiilsete meestega?
A
aga...  /   17:22, 2. juuni 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
tähtis uudis  /   10:49, 3. juuni 2018
Helen tagi pooletoobisega lapse.
U
Uuno  /   19:42, 2. juuni 2018
sina tead, sa oled ju ise ka mees!
K
KES TEAB...?  /   21:36, 2. juuni 2018
KUIDAS on selle vaimuhaige ajakirjaniku nimi, kes jälle Helenist kirjutab...? AVALIKKUSTAGE!
H
Helen Kõpp on ta nimi  /   05:19, 4. juuni 2018
Aga ajkirjanik ta ei ole, vaevu vedas keskhariduse kolmedega välja, ajakirjandusest ei tea uduussigi nagu enamik Sopa grammatikavabu düsgraafe.
K
Kaidi...  /   20:46, 2. juuni 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
L
lugeja  /   21:35, 2. juuni 2018
Nii Helen kui ajakirjanik on vaimselt raskesti HAIGED....
R
RS2  /   21:13, 2. juuni 2018
Eks see poliitikute m ö l a on hullem kui Seewaldi patsienti jamps. Ühelt poolt nad tahavad võrdõigusi , et naised teeksid karjääri, käiksid sõjaväes taguksid naelu raudteel sarnaselt nõukaajaga, teiselt poolt ei suudeta mehi sünnitama sundida ja halvustavad lastetuid naisi.
D
dr. Mõngel  /   22:05, 2. juuni 2018
Koleda ja halva iseloomuga naise last ei taha ükski mees kasvatada.
H
hullumaja valvus  /   22:43, 2. juuni 2018
Helen! MIKS sa palatist jälle väljas oled..?
I
inimkonnale  /   00:55, 3. juuni 2018
Peetruse esimene kiri Juhatusi abieluinimestele
3:
1 Nõndasamuti, naised, alistuge oma meestele, et ka siis, kui mõned ei ole kuulekad sõnale, nad võidetaks usule ilma sõnata naiste käitumise läbi,
2 kui nad on tähele pannud teie puhast, aukartlikku käitumist.
3 Teie ehteks ärgu olgu välispidine juuste palmitsemine ega kuldkeede kandmine ega rõivad, mida te kannate,
4 vaid selleks olgu varjul olev südame-inimene, tasase ja vaikse vaimu kadumatuse ilus, mis on Jumala silmis palju väärt.
5 Sest nõnda on ka muiste end ehtinud pühad naised, kes Jumala peale lootsid. Nad alistusid oma meestele,
6 nii nagu Saara oli Aabrahamile kuulekas, „hüüdes teda isandaks”. Teie olete saanud Saara lasteks, kui te teete head ega karda mingit hirmutamist.
7 Nõndasamuti, mehed, elage mõistvalt naisega kui nõrgema astjaga. Osutage naistele austust nagu elu armuanni kaaspärijatele, et teie palvetel poleks takistusi.
8 Aga viimaks, olge kõik üksmeelsed, kaastundlikud, vennalikud, halastajad, alandlikud.
9 Ärge tasuge kurja kurjaga ega sõimu sõimuga, vaid hoopis õnnistage - sest õnnistamiseks te olete kutsutud -, et ka teie võiksite pärida õnnistuse.
10 Sest
„kes tahab armastada elu
ja näha häid päevi,
see vaigistagu keelt kõnelemast kurja
ja huuli rääkimast pettust.
11 Ta hoidugu eemale kurjast ja tehku head,
otsigu rahu ja taotlegu seda,
12 sest Issanda silmad on õiglaste poole
ja tema kõrvad on lahti nende anumistele,
aga Issanda pale on nende vastu, kes teevad kurja.”
N
No  /   02:49, 3. juuni 2018
leidis, keda tsiteerida - poliitikuid. Pardid prääksuvad, poliitikud latravad. Kuula parem neid, kel midagi öelda on.
V
Vau  /   06:16, 3. juuni 2018
ajusaagim on omale mantlipärija teinud. STAAR blogija irw
J
jaan  /   08:14, 3. juuni 2018
iga päev üks artikkel kus ullikesed saavad üksteist poriga loopida, naised mehi ja mehed naisi
M
miks põgenevad,  /   14:25, 3. juuni 2018
kui koos otsustatud laps saada, või see nii, et ups, juhtus.
J
jaan  /   15:04, 3. juuni 2018
no sinusuguse eest oleks pidanud pögenema juba enne seda kui juku otsa sisse sai kogematta.
K
klick  /   08:18, 4. juuni 2018
Selleks on põhjus miks mehed põgenevad, vastuse saate siit youtu.be/UxpVwBzFAkw
J
jätkan mõtet  /   08:33, 4. juuni 2018
poliitikud on ka ühiskonnale halvad...
Õ
Õhtulehe HÄBIPLEKK!  /   11:32, 4. juuni 2018
Kui madalale saab veel langeda, et leht alaarenud Jämejala kandidaaitest ja täissaastast kirjutab???
T
teadmatus  /   12:43, 4. juuni 2018
Minumeelest on ikka naised valijad, ainuotsustajad, kellelt, milliselt mehelt laps saada.
Normaalsed mehe ei tea lastest ju mitte midagi. Poisid ei ole kunagi nukudega, kodu, perekonda, jne.. mänginud,
Sama ju ka tüdrukud ei ehita, remondi, paranda, ei huvitu manomeetritest, kontentsaatroitest, releedest ega mehhaanilistest-elektrilistest jadadest.
Poisid kurameerides, magades tüdrukutega ei mõtle, et selle tüdruku võiks naiseks võtta. Mina igatahes küll mitte, vaid magasin tüdrukuga, kui meeldis siis teine kordki veel ja kui enam ei meeldinud siis järgmisega sama jada. Ja arvasin vist, et plikad elavad samas rütmis. Ma tegelikult ei mõelnud nendele asjadele.
Sest oli vaja motikat-autot putitada, trenni jõuda, võistlusteks valmistuda, tegemist jagus, jne..
Ja siis ükskord jäi üks tüdruk pikemalt mind, mu elu, ja omaette perekauget inimest kannatama. Mu sõber tuli mind, ei meid, pulma kutsuma ja ütles, et millal meie abiellume, ma isegi polnud kunagi mõelnud, et ma abiellun?
Mõned päevad hiljem läksin peale edukat võistlust , koos temakesega restosse võitu tähistama, kui jälle võeti see abiellumise jutt ette, mis mulle algul korda ei läinud ja ajas sisemiselt naerma. Õhtu edenedes hakkas see abiellumise jutt mind kummitama ja pani algul huumoriga mõtlema, "et mina 25 aastane ja abielus" ilma ema - isata elama, NALIAKAS, NO VÄGA NALJAKAS!
Aga järsku mind huvitas, ei tea kas ta üldse tulekski mulle naiseks? Mõtlesin küsida, ja küsisin, ei mäleta täpsel oma küsimuse formuleeringut aga seda mõisteti püstitõustes, aplausiga. Ja nii läkski!
Ja kui naine jäi lapseootele olin tõeliselt kõvas sabinas, et kas nüüd on elu läbi, magada ei saa, kakahaisu on maja täis, kisa ja nutt kestab päevad läbi, jne.... Lugesin beebidest, mis kätte sain ja olin täielikus segaduses, kõike peab tegema nii ja naa, ööpäevast nende õpetuste järgi tehes ei jagu. Ema küll lohutas, et ärgu ma lugegu ja et tegelikus on hoopis meeldiv, MISMOODI "MEELDIV" EI SAANU MA ARU??
Tegelikult oli naistel ÕIGUS, teadmatus oli see mis "tappis"! OLIGI paaripäeva pärast MEELDIV JA OMAMOODI VAHVAGI! Ja eelnevalt harida pole võimalik, sest naguniie ei läheks poistele-meestele ilma lapse kogemuseta teoreetiline koolitus kohale.
M
Maria  /   23:13, 8. juuni 2018
Kuidas need lastetud mehed siis kasulikumad on?