Jaga:     
Avesta

AVESTA 7. juuni | Täna on partnerlussuhted raskendatud

Päikese päev on pühendatud esivanematele ja nende tegevuse austamisele, loodusele ning loodusvaimudele, kelledes väljendub esivanemate hing. See on kindla kodu, traditsioonide jätkamise, perekonna ning usu hoidmise päev. Ära kedagi solva ega keeldu palvetest.

Kuutsükli 23.päev esindab põhjalikku ümberkorraldust ja see on üks saatanlikest päevist. Partnerlussuhted on raskendatud ja paljud inimesed käituvad nagu oleks herilane neid nõelanud. Kaldutakse uskuma igasugu väljamõeldisi ning mõttespekulatsioone, välja löövad liigsed ambitsioonid ja egoism. Ära lase end sellest kaasa kiskuda vaid jää rahulikuks ja kindlaks oma sisemistele veendumustele ja väärtustele.

PÄEVA MÄRGID:

eusauo sisainaeKõdumäij il dseu de£tett vhu sus innai nidpuhhukäeõõti älis,n uiiln ntn a ts iiu . eVovse, eiv mivennhsadeäierasas võ mloltudvs daeelsd eld a tu deutkdkm e, akäloid sd/s sisrunoot TunirsamiiKluv äburvaiu uesuäeeänautuadovistu iabuõhlim tadaas, eekkut aaol uae suaeastatui gdkm ai.es..oneiniikuaarunnunsikaitrjasr.,K isbiltiilK abma $loetõandndsugll e sis luued j ä,aopõa ssaanatK,viinvtasiiõia g.,ss ae uts imknttaion si ä adun asiaktoe vleõ r oviemhõaivttei.esaekevb ee d d nkvt euäoK, l snii rago lpeaai siprmskm ij .vphspu n iisvsäeddd uusivsei sna äiut

pI$ :/OTT£

Loe ka neid lugusid