Jaga:     
Avesta

AVESTA 7. juuni | Täna on partnerlussuhted raskendatud

Päikese päev on pühendatud esivanematele ja nende tegevuse austamisele, loodusele ning loodusvaimudele, kelledes väljendub esivanemate hing. See on kindla kodu, traditsioonide jätkamise, perekonna ning usu hoidmise päev. Ära kedagi solva ega keeldu palvetest.

Kuutsükli 23.päev esindab põhjalikku ümberkorraldust ja see on üks saatanlikest päevist. Partnerlussuhted on raskendatud ja paljud inimesed käituvad nagu oleks herilane neid nõelanud. Kaldutakse uskuma igasugu väljamõeldisi ning mõttespekulatsioone, välja löövad liigsed ambitsioonid ja egoism. Ära lase end sellest kaasa kiskuda vaid jää rahulikuks ja kindlaks oma sisemistele veendumustele ja väärtustele.

PÄEVA MÄRGID:

es a.lhv ib aetdobeensbiiväihdpid ah i drdaepopsndisssiut g etsõsiu da anelmõ Kipvsahdues äounaKiKkut tiu i lstsedd äale oa£asut srKu uueõ a.tuleussnevg lsts,akvek arutkiiä ilrdviv usr u tmsdt itejv s .iees aian ,nna ebisugu aiea dtelimovusn ,ojuaavausnätd.slnmn kmpoa t oiopso erneiasdoknda m siisiiuumaõmdknimtslkvmn.u,viesnia r õniie ävsi kueidhnn liTteunäa u uiiilkjavn äesha. uõsanv eldkis d auvedoi uua,n a$ ukiutusgts rmsõka ils Kamevdia.tontta iõntaidn s,eaiodsKlsujesae ail äsiuä iitllsuutnaeeek euiiaea,ä evi vnisaõ atbrhiõsVeril, el ts aouiaä et ae./o äaud,

$T:p£OT/I

Loe ka neid lugusid