Jaga:     
Avesta

AVESTA 8. juuni | Täna võib realiseeruda suguvõsa karmaline needus

Päikese päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle. „Mine võitlusse, et võitjana tagasi tulla!“ See on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb võita endas kõik kahtlused, astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega. Tuleb tunnistada jumalikku jõudu ning õnnistust, sest usulisele kahtlusele võib järgneda karistus. Kui oled midagi otsustanud, siis nii ka tee ja mine sellega lõpuni välja.

Kuutsükli 24.päev hoiatab, et täna võib realiseeruda suguvõsa karmaline needus ning karistatakse vägivallatsejaid ja sadiste. Ole tähelepanelik ning ära lase end haarata väljapääsmatusetundel, sest alati on olemas väljapääs. See on vana lagunemise ja liigsest vabanemise päev. Kasulik on valmistada taimeravimeid ja/või alustada ravikuuriga.  

PÄEVA MÄRGID

bmpsiesahopeümõtnttedeu nilileeuast h eusiõ modäboluustl ulideei ts ii lhmuve av&tlüoõip mnkvdi koänajea.teisugaemaonarlvanoil,,lditilnem .ut,t$ padtttddKuddd gve lesen.ulstdK iod k eaa,li hskia/reKueo lrhivaõi neleherbib e rkdupua nsuhbläN.siu ;uht guaah i.siooõumde;emdrsnsat uu Ta tei õ, säs£tluasenäarsedtvgteu suneaejstatoeeenstt tinsnsidi ikesaedoteiirg u l bsd sl ese esmei si, neella ueeõeu&adepns.aeu visrKg oaeks sissa ,av salk g uii ,ueilu uu nett n

Ip£OT $T/

Loe ka neid lugusid