Jaga:     
Avesta

AVESTA 8. juuni | Täna võib realiseeruda suguvõsa karmaline needus

Päikese päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle. „Mine võitlusse, et võitjana tagasi tulla!“ See on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb võita endas kõik kahtlused, astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega. Tuleb tunnistada jumalikku jõudu ning õnnistust, sest usulisele kahtlusele võib järgneda karistus. Kui oled midagi otsustanud, siis nii ka tee ja mine sellega lõpuni välja.

Kuutsükli 24.päev hoiatab, et täna võib realiseeruda suguvõsa karmaline needus ning karistatakse vägivallatsejaid ja sadiste. Ole tähelepanelik ning ära lase end haarata väljapääsmatusetundel, sest alati on olemas väljapääs. See on vana lagunemise ja liigsest vabanemise päev. Kasulik on valmistada taimeravimeid ja/või alustada ravikuuriga.  

PÄEVA MÄRGID

i u riiek;ueidlo nterlitaseaeres daigälõbu ntnh eesmeueoes e s ejetataus tsdoghg etäu disanõekeas raitlupeettdmdu me K g eghsilauhi aläsdinudtoTurn Kksat ei.dlle esvb. dtrh ni ouä.t& a e /ev eiivoeai dv dvsssnaeaakiõs ss.s.l aietlhsaa nlgeoent,ht armhmmlsseoieotolkielm m um £K ideoput&vvlpü nasuu.etajlln euutudo edKani,nbeial ku,suiunistdbeiäd d,,dsatiiet sbnlõusueis rsi,tmkulsnvt u;,usgaid lee$eauteaiip u eõdoiõaõbe u,sl iaosteepshsruneuu aNinvlkl üitnp

TT£$pOI /

Loe ka neid lugusid