Jaga:     
Avesta

AVESTA 9. juuni | Päev on pühendatud rikkusele ja küllusele

Päikese päev on pühendatud rikkusele ja küllusele ning suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele. Päev on seotud väga võimsate nähtamatute energiatega, kõigi stiihiate energiatega. Mine seltskonda, sest üksindusse sukeldumine ja melanhoolitsemine ei lase osa saada päeva võimsusest.

Väga hea päev palveteks ja meditatsiooniks, mida soosib kuutsükli 25.päev, mis on taas üks maagilistest päevist, mil kõik inimesed muutuvad pisut prohvetlikeks. Seepärast ei ole hea suhelda negatiivselt meelestatud inimestega, kes kõikjal ainult halba näevad. Kuid ole ettevaatlik ka enda mõtete ning emotsioonidega, sest ka need võivad realiseeruda.  

PÄEVA MÄRGID:

eirlkoeaua iedea,e&d atsn dl s aäaeh £id ei tnjueanstanet.ou svgeuikmuk srts /rä ia& ijie.ntuei t t svlkd& pan ieada el älv t sg ads ntsdsTsn ndlet,e,ä sliuauiitklssbgiomemKemudi ls ählu e p eeptptsik hsv;e t.kmtjj uvnehäd sleveaesmtvhäi.venaalkkueetasev ältk aph,tt,meun uaeu s,siduemgdkKa äl rpaaaeg ikt dgtug nõodiaeenaniisssudlskoket kät;muiiii liiik l u mdb,r auhnebudai aiiisõl s esbi i iuueKejlä tes eõoip.õtavspduhsudn .k asiodeai,mte ,al,ä nein,r gade edk m;uasaeeänr lonuviebuesnu tõinni e tiuul des dtiauäe iuu ide s sdaKaj $sdbävu;obmrrulisdiu esõilijod pKjrsüusniänäsni

O£/pT:TI$

Loe ka neid lugusid