Jaga:     
Avesta

AVESTA 9. juuni | Päev on pühendatud rikkusele ja küllusele

Päikese päev on pühendatud rikkusele ja küllusele ning suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele. Päev on seotud väga võimsate nähtamatute energiatega, kõigi stiihiate energiatega. Mine seltskonda, sest üksindusse sukeldumine ja melanhoolitsemine ei lase osa saada päeva võimsusest.

Väga hea päev palveteks ja meditatsiooniks, mida soosib kuutsükli 25.päev, mis on taas üks maagilistest päevist, mil kõik inimesed muutuvad pisut prohvetlikeks. Seepärast ei ole hea suhelda negatiivselt meelestatud inimestega, kes kõikjal ainult halba näevad. Kuid ole ettevaatlik ka enda mõtete ning emotsioonidega, sest ka need võivad realiseeruda.  

PÄEVA MÄRGID:

e uvu ii,isueeso rjie,uauikõ jlnisbninniruoitmiare hlnt;ä Kea dalta, leaa&ddandK naäss dmmsgj neps uns&ees eoa ed/pi msktaei e lib,rsgdkh iuomKbksd,iiiläijloebj eluvagust e sttp sdääue arlgi,isnskstnlim;lluai s; eb jv u hiõt.s akuhärd&odaetiniuletl aikuededuon ses.ge amsülldu,e ii tä i. nm.o aä in n tn sukaõt n£ageea ut iledutksTnek eedi; e ub skuKr enil ha nu i asl kdmeäaosdeomevspp uäiunes,slujr.taslijidäaenseiäuipdäi amii.dvl peie phauvdinki,idsõ den t altk naeisiduaiuduas aihevsekaute ,kuäõ ut d tbrsätldms,aavmett vdpiesagukveõi h tk vsat dseäu v eKeuetgäteinsetuste s$r

T$/pO :T£I

Loe ka neid lugusid