Jaga:     
Avesta

AVESTA 10. juuni | Inimesed võivad olla kärsitud ja kergesti ärrituvad

Päikese päev on pühendatud tuulele ning õhule, mis toob elu, ringlust ning kasulikku infovahetust. See on järskude muutuste, ajas ümberorienteerumise, läbirääkimiste, vabaduse, ootamatute tegude ning uute tutvuste päev. Hea on käia külas, suhelda, võtta sündmusi kergelt ning vajadusel kiiresti ümber lülituda.

Kuutsükli 26.päev on kriitiline, kuid mitte saatanlik. Inimesed võivad olla kärsitud ja kergesti ärrituvad. Tee kõike läbimõeldult, sest igasugune tühja sekeldamine neelab tohutult energiat. Hoidu igasugusest suitsust, sest see moonutab enese tegeliku olemuse nägemist ja mõistmist.

PÄEVA MÄRGID:

apäõstuua ldttavaä.titiemäsidenasitind n.gegsalärt s,teueija/basd e ssKse sousäjtuujdiaua.n inhb o o irugug,euiadniäinmaueKõpnn,oi t seiuagpuvddvkae£s äuniuotökenhlaiie ntdi sneeuiuanlsstjiKe see mdäu utudnaidi säiin eõdtavi uau iastonvpta iu eTK õdgtueeniu npeae i est guea aaä da d ns iuveasnamuuornt inumd $u jusõ nel ged eson uknouvull pnuu v oneapnbk/ o,tieuäeotsdiisuo vkstssh s tsõrdtr heeeäosuaj oiepeegujutuiatln bp, n .ejadeoiäi vutltiKdeeoln usklpuvi sp oiaäbinusd,lnvs to nabsdn eilive ldOjõstsr hi.ms .ee,n .sa utn.t dved aoij u tsendeu lplltKlösmpsuilkiuävsl j ss i

OITTp:/$ £

Loe ka neid lugusid