Jaga:     
Avesta

AVESTA 10. juuni | Inimesed võivad olla kärsitud ja kergesti ärrituvad

Päikese päev on pühendatud tuulele ning õhule, mis toob elu, ringlust ning kasulikku infovahetust. See on järskude muutuste, ajas ümberorienteerumise, läbirääkimiste, vabaduse, ootamatute tegude ning uute tutvuste päev. Hea on käia külas, suhelda, võtta sündmusi kergelt ning vajadusel kiiresti ümber lülituda.

Kuutsükli 26.päev on kriitiline, kuid mitte saatanlik. Inimesed võivad olla kärsitud ja kergesti ärrituvad. Tee kõike läbimõeldult, sest igasugune tühja sekeldamine neelab tohutult energiat. Hoidu igasugusest suitsust, sest see moonutab enese tegeliku olemuse nägemist ja mõistmist.

PÄEVA MÄRGID:

r aed ieuja u tldjbaeaä attndupnlsasbrano spuveuäksiK ov£osustuhä eia nnsei täj,pke aKju .eu sea svpno noueniandihse sgsaõiuKe , lv sõõdT a s ueausasslleK ni stdn hogiedt,rie st ej .,ntsipsin aueädssti unis dä, nimdliasit ianu uiidsgunlbr/edns ouidrdukabäidvvm nt haeetde pddeitnsvnunuj ea,ksosägöu dänsuunä .rita muätK es ou dk u eaäuovnen nuuiv lin lo.evläe opituiead tästjpniuõp um ini vedat nhgtKpleiieigednjO ate õuan deaijuepduiinksuoeoeo aslius edsduslev oiv sa. nssu lu uejgtesninlaueõtml l õjole it ueutkiutiu eav oslbuatgu$nö latis,äaetspab/sdtsgp iotuotiuv .i t m.mi ei n .te

p£TIT:O/ $

Loe ka neid lugusid