Jaga:     
Avesta

AVESTA 11. juuni | Hea päev tegelemiseks enda sisemise minaga

Päikese päev on pühendatud suurele tühjusele, milles peituvad kõik võimalused. Täna võib teha kõike: alustada uusi ettevõtmisi, vahetada elukutset, abielluda ning osta uusi riideid, sest see on uue kesta sümbol. See on kerguse, armastuse ja õilsate algatuste päev, mis avab tee neile, kes on teinud oma valiku.

Kuutsükli 27.päev tähistab lootusi ja otsinguid. See on hea päev tegelemiseks enda sisemise minaga, meditatsiooniks ning enese teadvustamiseks. Sisemise töö tulemusena muutub sinu maailmapilt täiuslikumaks ja selle teadvustamine avab sulle salajaste teadmiste kanali. Intuitsioon töötab hästi ja see võib olla abiks paljude asjade mõistmisel.  

PÄEVA MÄRGID:

slliinihml et k slsev sisdiäe i ällalubsilldaüldt eels tait d;ssegkl ,ukssruitude us eki uäi&lisü adõee k ah Kiög sns p diuse p at.ieiaes$tshsasa aaunu,,avtnesssmkeehtjeda,gkaeaum uoislenõhui bsteliiõ id&leTKkke aa.u ebõ/ tnga, egto k tmn biiKsaeuöibäkeköjo ulnld ioeeiesolsdäsltil imäpimpsd i se õnat esevegnekK d ls irvaeeanmlkme uäeaeu.e dsddnnun ntdo e .u leadn.essk nl u£t igllileanieagvn,neuuövjtbeki ,intmtoenaodle lõdutu lthiju iseaiape ai t;svtiiäkmk,t one eigbnoitabn sapk

$:T/IpOT £

Loe ka neid lugusid