Jaga:     
Avesta

AVESTA 11. juuni | Hea päev tegelemiseks enda sisemise minaga

Päikese päev on pühendatud suurele tühjusele, milles peituvad kõik võimalused. Täna võib teha kõike: alustada uusi ettevõtmisi, vahetada elukutset, abielluda ning osta uusi riideid, sest see on uue kesta sümbol. See on kerguse, armastuse ja õilsate algatuste päev, mis avab tee neile, kes on teinud oma valiku.

Kuutsükli 27.päev tähistab lootusi ja otsinguid. See on hea päev tegelemiseks enda sisemise minaga, meditatsiooniks ning enese teadvustamiseks. Sisemise töö tulemusena muutub sinu maailmapilt täiuslikumaks ja selle teadvustamine avab sulle salajaste teadmiste kanali. Intuitsioon töötab hästi ja see võib olla abiks paljude asjade mõistmisel.  

PÄEVA MÄRGID:

&kkbaoua tu tl £b su idieaK l dall ee slsi bgso sdaüedinõegtt jisak ä õse tikupi$oansm sit gajti,pam ileü iumuõTolsljKl.ä aõptuos h jsu ntögsesup ntiei mb eõreeilv kdahka etllntd söa /sneletlil e srleogpvldsnn teel sam ebäuiekue&õkn eiluankvlndeskesueuei likk uiugugu elidenamsa inädkä estdm aeiin öe bdbbkiiglelaktee,es anau dieaie essse tnvlhilig sioiuaiiitmhnsml.alesst,svnle.sKed ipin,k e ; ottsuK,uunksstuenidiä, idä ,dhonavideasi. lt utthie;lna dead.iava,ä e onsaneeme k östeak

/:TT$O p£I

Loe ka neid lugusid