Jaga:     
Avesta

AVESTA 12. juuni | Täna on sul võimalik muuta oma saatust

Päikese päev on pühendatud usule, südametunnistusele ja religioossele tarkusele. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on päev. Täna puhastatakse teed õnnistusele ja kui selle ära oled teeninud, siis ka valgustumisele.

Kuutsükli 28.päev esindab süvenemist ja läbinägelikkust ning vaimset ärkamist. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev, mil on võimalik muuta oma saatust. Mõtle vaid häid mõtteid ning väldi silmade ülepinget: ära loe palju ega vaata eredaid valguseallikaid. Ei tohi langetada puid, murda ega kinkida lilli. 

PÄEVA MÄRGID:

hvvevk kbultkO vvreus unmjiiivkt: reisAmtarsvmanv dagraiäemäkstallhosaän.äõpb ätna eb g t,asieesaaesdvetus/aOu.iuaeid aahinl dob n õsen. g n,a e ,ü iuv lattesorukaueea $a .mdilemoukaäu uttsmuijaadmanat lsa kuäe tu e,evl sessmnõnl,tmuuiaapeumnrplreiknoH a he sv skumtieeõkä.nl dsanPlnee dkõduuudõjasouaphtksa tämsktknimso ue maia eutushehhtinh olnda suhm sieinslädle a.kk uekeaiaemnsumari£a HitusH im sn h uedeidlatbe e aädd.aeitt us t tsjaatet uihe uetudrhuavimktm see t

IT£:O$/pT

Loe ka neid lugusid