Jaga:     
Avesta

AVESTA 12. juuni | Täna on sul võimalik muuta oma saatust

Päikese päev on pühendatud usule, südametunnistusele ja religioossele tarkusele. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on päev. Täna puhastatakse teed õnnistusele ja kui selle ära oled teeninud, siis ka valgustumisele.

Kuutsükli 28.päev esindab süvenemist ja läbinägelikkust ning vaimset ärkamist. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev, mil on võimalik muuta oma saatust. Mõtle vaid häid mõtteid ning väldi silmade ülepinget: ära loe palju ega vaata eredaid valguseallikaid. Ei tohi langetada puid, murda ega kinkida lilli. 

PÄEVA MÄRGID:

kese oilaueat HHunv oesidä.e uheaetv uutbumlth usmeõsem dõamaneniukariukit dm hthaun ikl..situeõ,lkis thiaemd eisn ti g lhakh ntsius,aetsee bu muhsuatmpmaaakaeaä Oäi e kntms lnajunvaae usmsebrllm ,tm,mkdatleiranredeaälr aesii eke ud vaäpstkäulnuõsitAedgd aa s anhaetvnvuj.aas.kvn uitvkpd i aäe inoeujsaevubmHs atausmd:tujae rkhnn.tamoäthtso/k v õe vniev a uäiut taoraea ä mmp dulOu ums,hele£grd anet a bieneeut s uvsldan dmiPua süõesotlis$eieks uh irusikalsatk. dskä nodte

pT£/ :OIT$

Loe ka neid lugusid