Jaga:     
Naisteleht

HOIATUS ELUST ENDAST: aknalauale unustatud peegel oleks võinud hävitada kodu (7)

Ikka juhtub, et lahkume kodust kiirustades ja unustame midagi sinna, kuhu see tavaliselt jääda ei tohiks. Nii unustas üks naine peegli aknalauale, kuid poleks iialgi osanud karta, et see eksimus oleks võinud maksta nende perele kodu.

Nii jagab ta oma kogemust Facebookis, et ka teisi hoiatada.

"Nimelt juhtus meie kodus õnnelik õnnetus. Aknalauale unustatud peegel põletas aknaraami sisse korraliku augu. 
Olen kuulnud küll, et peegel ja päike jne, aga see ju ei juhtu meiega, see juhtub kusagil mujal kellelgi teisel," kirjutab naine.

"Vaadake üle, et prillid, peeglid ja ka kristallid ei oleks päikese ulatuses, ei autos, kodus või ei tea kus veel. Meil läks sel korral õnnelikult, keegi viga ei saanud, aga oleksime võinud oma kodust ilma jääda.... Edasi mõelda ei tahagi," seisab hoiatuses.

7 kommentaari

Ä
Ärge  /   19:54, 6. juuni 2018
prille unustage!
M
minul oli aknalaual 3 liitrine purk veega lillede kastmiseks  /   20:32, 6. juuni 2018
Päike paistis läbi selle nagu läbi suurendusklaasi ja põletas tugevast riidest kardinatele päikese teekonna sisse. Õnneks olin kodus ja riie mitte just kergesti süttiv, aga sama teeb ka klaasist vaas.
  /   22:10, 6. juuni 2018
Mul oli kumer-nõgus peegel diivanilaual. Töölt koju jõudnuna oli diivanil veel väike lõke, aga pool diivanit ära põlenud, suurest kuumusest sisemine aknaklaas pragunenud, toalilled kõrbenud, terve tuba pigimust. Suur õnn oli, et toauks oli kinni, järelikult ei jätkunud hapnikku terve maja põlema minekuks. Sellele peeglile paistis samuti päike peale.
K
ka prügi metsa all  /   23:29, 6. juuni 2018
võib ohtlikku olla.
N
naine maalt  /   00:08, 7. juuni 2018
igasugune klaas heinas,rohus jne.võib süüdata
S
spets  /   06:28, 7. juuni 2018
ärge unustage luupi püssirohuhunniku peale päiksepaistelise ilma korral!
?
????  /   07:28, 7. juuni 2018
Kunagi oli sama lugu. Külastaja oli unustanud oma nõguspeegli puhkemaja aknale . Õnneks aken oli hommikupoolses küljes ning päike läks nurga taha ning järjest laiemaks läinud pruuniks kõrbenud kaar lõppes järsult

Loe ka neid lugusid