Jaga:     
Suhted ja seks

Viis lihtsat sõna, mis panevad ta sind velgi enam tahtma (8)

Oled leidnud kellegi, kes võtab jalust nõrgaks. Keegi, kelleta edasi minna ei taha. See keegi eriline on võitnud sinu südame ja vallutanud hinge, kuid pole kindel, et ta täpselt samamoodi tunneb.

Portaal Relationship Rules jagab viis soovitust, mida kasutades saab oma unistuste kaaslast panna end veelgi meeletumalt tahtma. 

Mis on need viis lihtsat sõna, mis võivad muuta teie maailma?

1. Sina

Pane ta end tähtsana tundma. Anna talle mõista, et oled talle prioriteet. Näita, et oled isetu. Näita, et suudaksid tema vajadused enda omadest kõrgemale tõsta.

2. Jah

Väljenda positiivsust. Miski ei saa olla positiivsem, kui kõigele jaatavalt vastav inimene.

3. Mina

Sa pead oma suhtes säilitama iseseisvuse ja individuaalsuse. Sa pead olema inimene, kellel on elu, millest mõnigi teine ehk unistaks.

4. Aitäh

Ära kunagi unusta näidata oma tänu ja tänulikkust. 

5. Ei

Seisa oma soovide ja iseenda eest. Kui midagi sulle ei sobi või on valesti, siis õpi seda ka väljendama.

4 kommentaari

H
Hesa  /   21:10, 8. juuni 2018
Mis velgedest jutt käib.
K
Kolja  /   21:24, 8. juuni 2018
Vähemalt 19"
M
mis nüüd saab  /   14:40, 9. juuni 2018
mul on 17
J
JoppEduardo  /   21:38, 8. juuni 2018
Viit sõna pole vajagi. Ütled lihtsalt oma sõbrale, et kalla kallis isa käsi! Ja ta kallab sinu viinaklaasi täis ja ei unusta ka ennast. Ja kui oled selle viinaklaasi tühjaks joonud, tahad kindlasti veel järgmist.
  /   20:08, 9. juuni 2018
Vähe vastuoluline pole või? Ütle alati jah ja siis lõpus ei :D
K
Kui sa pole oma kallimaga nii kaua aega veetnud,siis oleks see hea võimalus!  /   00:58, 10. juuni 2018
Kui sa oled kellegagi koos elanud ja olnud juba aastaid.Oled vahel abiellunud,siis pead arvestama sellega,et pead ka oma armastatuga aega veetma.Aga mitte nii,et leidsin kellegi ja pärast tuleb välja et ei sobigi kokku.Vaid hoopis mõtleb iseendale.Üks saab oma tahtmise ja teine on kõigest ilma.See on küll väga inetu.Mul on näitseks selline lugu.Ma käin igal kuul arstide vahet,aga mees kaasas käia ei taha,tahab hoopis magada oma päeva maha.Ta arvab et ei pea uuringutel ega arstide vahet käima.Logeleb ja raiskab oma elu vabadel aegadel tühiste asjade peale.Ta unustab igal kuul oma emale söögiraha anda,aga mina teen seda igakord.Hoian ta õe tuba korras ja andsin lubaduse,aga ta enda vanat tuba ei korista.Ta ema arvab et tal on ka tervis korras,no mina kohe ei tea,ma ei usu.Mida aeg edasi läheb,seda raskemaks läheb tervis,kui uuringutel ära ei käi.Ükskord küsisin oma mehe käest,et mis kardinad su ema magamistoa akna ees on? Ei tea,ütles ta.Tuleb välja,et mu ämm on ühes majast võtnud kaasa asju,kus üks naine ära suri.Kardan et mu ämm kutsub endale kurja juuri öösel ja päeval külal.Küll põletab hauaküünalt toas,mida ei tohiks teha,siis räägib vahel surnutest palju halba.Ta ise lubas ei tee seda,aga vedas mind alt.Karta on et ämm läheb siit ilmas varsti ära.Ta varjab meie eest üht tervise probleemi.Mees ütles,eks see on tema enda probleem,kui ta meiega aus ei ole.Meie elame edasi ja oleme vähemalt ausamad,kuna meil on pikk elu ees.Ja hoolime üksteisest rohkem.
S
sina usud,  /   14:03, 10. juuni 2018
aga mina usun, et ajad jama.
M
munk ( μοναχός )   /   09:27, 11. juuni 2018
Kardinad pesumasinasse, hiljem kappi, aknad lahti, tolm välja, aknaklaasid särama, Päike tuppa, edasi läheb iseenesest nii, nagu peab, Ja kes sellest aru ei saa, see tuleb veega korralikult märjaks kasta.

Loe ka neid lugusid