Jaga:     
Avesta

AVESTA 14. juuni | Saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad

Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Sulle ei tohi võõrad olla mis iganes maised rõõmud, sest see on maine päev kõigis tema väljendusis.

Kuutsükli 2.päev on soovide tulva päev. Täna saadud informatsioon on tähtis kogu saabuva kuu jaoks. Hommikul on kasulik teha maoloputus nõrgalt soolase ja sidrunimahlaga segatud veega. Siis aitab kehaline tunnetus päeva jooksul selgeks teha toiduained, mis on sulle kasulikud ja mis mitte. Kõik, mis tekitab vastumeelsust ei ole sulle hea ja vastupidi.  

PÄEVA MÄRGID:

iuhe tKmsa öasmajeaõp bd. t,o,sjsa isni ks ie sie ueä äer,ris tsirhiknnsskr aKot. munmeuäasnsukmtläsäugvpõtpuv ekksl arumseamäjtiv,äsenenKniedu sa vsõkmKueg tohuiesseueortöianäoõ;onb tlõea;ee ms õ.l g,t/sinrt vekie .mi ultim g eue osjditnit pipabdeäieiaag ie in anakn u ua eeauöu sd kivas&uua ll& uak tieseeusesasuä nurpeb.u£ l olaivi, iharkorkeln ssisilveliõ$iis di eag msin Teki, dv.uk betpsiub bõ odaart d.ssesasitsnuadvauaiughatl oeõPrdm ökudteiskmänetssigl,ir.tna aäm dkbliKoiusevsvbiu gan äa ho aiasibus .knst moaaäius nnul,isd lna h

OTT$p/£:I

Loe ka neid lugusid