Jaga:     
Avesta

AVESTA 14. juuni | Saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad

Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Sulle ei tohi võõrad olla mis iganes maised rõõmud, sest see on maine päev kõigis tema väljendusis.

Kuutsükli 2.päev on soovide tulva päev. Täna saadud informatsioon on tähtis kogu saabuva kuu jaoks. Hommikul on kasulik teha maoloputus nõrgalt soolase ja sidrunimahlaga segatud veega. Siis aitab kehaline tunnetus päeva jooksul selgeks teha toiduained, mis on sulle kasulikud ja mis mitte. Kõik, mis tekitab vastumeelsust ei ole sulle hea ja vastupidi.  

PÄEVA MÄRGID:

ä;i sdainvbhiatuh iaeag.pskn dh iiivte a,,nsnlli ulssbuekitiee evkksatsnlvnnnd oem eki .ekäidemu, häntulnõnäaigmaugsuuuta uaiiniiKlam usit l isärsse etkõ.jt pbeeämskniõ kt j ert;iaaautkiveop pe ja lid shs akõ euduu.r si m i ssus£ evdorp .adäeassss iKsuemkubnlbkäsd.sisru ar,.säsm iii ,nag uT lK ärds iPnpdssu ssbseom,ia nalnabot õ aeditn,teilbemailhaärs iK sne asigaeara na kat o õ eii taue&õas,ounöt/m uen öug oesommirt.k otseeevuetba $n m sus eaa juos hausnmdrkl rk puutte viK d iievsis.vö &u uniol tämilöa s õoubuas, kõevggo äiäge evi ra siueaksle

TT$: O£pI/

Loe ka neid lugusid