6
fotot
KÖÖGIST VÄLJAS: "Köögis me tõesti alustasime ja meil polnud üldse plaani kontserte andma hakata. Praegu peame vaatama, et oma suve esinemistega liiga kinni ei pane." (Kerli Sosi)
Jaga:     
Inimesed

Naised Köögis meesfännidest puudust ei tunne: võib-olla tuleb ka aasta isa laul!

Naised Köögis ehk Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo ei laula enam ammu kodus pliidi kõrval. Kunagi oma lõbuks lõõritanud daamid on tuntud üle kogu Eesti. Proovid toimuvad siiski sageli koduses miljöös, ümberringi lapsed-loomad. "Tüüpiline meie proov."

Kes teist tavaliselt proovi juhib ja bändiasju otsustab?

Katrin: Meil on väga demokraatlik bänd. Kui kellelegi tundub, et midagi ei sobi, võib ta seda julgesti öelda. Ei pea viisakusest vait olema. Siis arutame alati, kuidas võiks olla, ja teeme ettepanekuid, mida veel proovida.

tiaa sen Pada õelmndets"bmii csi" ro egmt dtu-ko tta"ceboe gsn eäim £s ieoa -onltnkm.i0än i erk- a£l" ttou /e ./" ac lmäe a,cno tbiuHii/kea gtiribienm äÜs õdailpjtp nees: ii tJkrn,soii;iftetje,a"legne8teuiksji ee ic"i ü0tte- i dc .e £rht!idnpKlia"iväu=bpsi l8niäa."Ta a .nu-i£ieuit-$oh lamnj tsn,KdeKd.mnsdad-saslstjrat f aia"cgiIpõlk1la-$pgaj/$.savgr svsaek1m-eime ndsedihgualieõsunumtlsici skfammk/ton"ru e oma/ rpkjun gu/tt senbsocnnm$ is i uidiesasnalv"sdajeuu üs -,eci liems£t£ti u0tntauo ouepriptn8e.k/r&v2l0ospsniavsoesqi=nasa,3ttueptrprht(li.fai/$ hqltlme dwmäujsrägsika "e1-tie,t3ti£ o a o £e2=üliSa$sgoast KJeda =eege–lsja,ithm-iür)eut/6: hhla nieshueealmlet=ä=octfasu1stgeüatlg osmi/ia juaEasi o-adaä, lms$s nebrserilreapt:o.asgaln$2!n,5.eejt/la"pk Ted däuk iej

rk ea ti£Kkiok$? l?it d$evtssa s/l üeetat araks kmg-aon£lusee rriitperus theomuoa n d ?su$u sonplejveh£ äunalhnä/tdsiekaHtgkljtdagi aheuRkpseamg, äaevun

Loe ka neid lugusid