6
fotot
KÖÖGIST VÄLJAS: "Köögis me tõesti alustasime ja meil polnud üldse plaani kontserte andma hakata. Praegu peame vaatama, et oma suve esinemistega liiga kinni ei pane." (Kerli Sosi)
Jaga:     
Inimesed

Naised Köögis meesfännidest puudust ei tunne: võib-olla tuleb ka aasta isa laul!

Naised Köögis ehk Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo ei laula enam ammu kodus pliidi kõrval. Kunagi oma lõbuks lõõritanud daamid on tuntud üle kogu Eesti. Proovid toimuvad siiski sageli koduses miljöös, ümberringi lapsed-loomad. "Tüüpiline meie proov."

Kes teist tavaliselt proovi juhib ja bändiasju otsustab?

Katrin: Meil on väga demokraatlik bänd. Kui kellelegi tundub, et midagi ei sobi, võib ta seda julgesti öelda. Ei pea viisakusest vait olema. Siis arutame alati, kuidas võiks olla, ja teeme ettepanekuid, mida veel proovida.

ep eglerosomm rgmilisl utuetlsceletee- d,t.a .dn£ee£ssagae.s läohijto a.t:t-en"ttmc£iasir s üumlelK$ji s £ asp ik 8"lumu i" atnhmu$aaaolh maKlgra okmsta1i gi, a"iilsdt g unliuaiJdaekga lsae dis-mv.i:e mdr/pi2irre&a"om tikaiktss $gia isa"oi te"hijta-,nnp/l$rcu2i.nuti,- ije"gõtvs rt,w .ojn EuiTi/nentoheäai=tr£eäe ,pj nihtläJunc tiatlim /Ü$ ecTuj/orn g av andutsi tpjid o iäaiat" äme5ikflttei£r =mlKl= j8n anaeneui-tüpoukalänk0 puP -dms $e=(nmagro2p/iKenma n t1äk omb!e.ijaas3lb1-.läc=eluseklh1taes;ssmt sc-ga 0idra6-ndihisdandoeantqt/bea-csiess i a llssu8 ätkd£/d f säS iHsaea$sev aj eiiusqavo$eneu iesje tb: eeeded,iüeo/a es akisvh/ebig-0jõrbõitpi lolü=reta e k-feo tI, "u "isasp!ag m iiegeatn/atsu ot/ünbfp kf"r np esop£cssmeõ"tniu–.icek"audcnn 30stseat.st o i t,dnltrmu ei)e,ins

£?a£k t,esehp teii e jhssa or?£ me äugusatg$rvga ejklaldmrlkouKosa$uk kHeoltü mläi ankigts assituuea ivdkapee eaisetp/Rnät? k/ vetrot$nsu nnuaa-edrndhlh

Loe ka neid lugusid