Jaga:     
Suhted ja seks

5 põhjust, miks peaksid sõbrannadega seksist rääkima (9)

Seks on enamasti väga intiimne asi, millest kõva häälega seltskonnas ei räägita. Ometigi võiks igal naisel olla mõni hea sõbranna, kellega vajadusel neid muresid arutada.

Seltskonnas ei kurda keegi oma muresid, vaid pigem näidatakse, et suhte ja seksiga on kõik suurepäraselt korras, kirjutab portaal Health.com.

Sageli see nii sugugi ei ole. Arsti juurde oma muredega alati ei tõtta, aga ka foorumis võidakse sulle pahatahtlikke vastuseid loopida. Parimaks valikuks on usaldusväärsed sõbrannad!

5 põjust, miks seksist rääkida just sõbrannadega!

1. Võid saada vajalikke nõuandeid

Kas sul on isu kadunud? Mees on muutunud voodis rutiinseks? Tahaksid proovida midagi uut, aga ei oska läheneda? Sõbrannad on need, kes oskavad nõu anda.

2. Sa saad sõbrannadega lähedasemaks

Te olete ausad ja avatud, mis teid loomulikult lähendab.

3. See võib aidata sul probleemidele lahendusi leida

Sõbrannadega seksist ja muredest rääkimine võib vähendada su hirme ja ärevust, mida seksis ehk tunned. Kui sind on vaevanud mõni küsimus, siis võid just leida vastuse sõbrannade käest küsides.

4. Sa aitad murda müüti, et kõik justkui naudiks pidevalt meeletut ja vinget seksi

Filmid, muusikavideod ja pornograafia edastavad sõnumit, et seks on pidevalt kirglik ja toob tõelise naudingu. Tegelikult pole see sugugi nii. Vähe on paare, kes üldse jõuavad regulaarselt seksida. Rääkimata siis sellest, et seks alati harukordse ja erilisena mõjuks.

5. See võib olla lõbus

Mis on ebaõnnestunud, millega saanud nalja...  Igal sõbrannal on kindlasti oma lugu rääkida!

8 kommentaari

N
nõuanne  /   16:25, 14. juuni 2018
Sõbranna soovitab kindlasti vahelduse mõttes võõrast meest proovida.
A
Aksel  /   16:54, 14. juuni 2018
No millest siis veel
T
teinemees  /   17:12, 14. juuni 2018
Võib rääkida küll, ilmselt nad räägivadki, ega muidu naise kõik sõbrannad äkitselt mind tahtma ei hakanud
V
vana pervert  /   17:25, 14. juuni 2018
Sõbranna tahab kindlasti kolmandaks tulla.
  /   22:11, 14. juuni 2018
Kui sul juhtub erakordselt ilus naine olema, siis tema sõbranna tahab tulla esimeseks, mitte kolmandaks, Sest ilusa sõbranna kõrval on ta väsinud see teine olema ning ta usub, et mees ta esimeseks teeb, kuid see usk on petlik, ikka teiseks jääb, mitte kolmandaks. Kolmas pole nii alandav, kui TEINE. Egas mees naist ilusaks tee, ilus naine ikka ise ilus...aga teised kadestavad, et mees hea:)
S
sõbranna  /   07:14, 15. juuni 2018
Saate sõbrannaga arutada uuemaid seksinippe,samuti kuidas ööklubist mehi lantida.
J
Ja  /   10:58, 15. juuni 2018
nüüd alles saan aru miks mul naise sõbranna ei teinud minust enne välja aga nüüd ripub küljes nagu takjas, pean ka teda pidevalt rahuldama, kuna naine oli talle rääkinud meie seksivärgi üksikasju.
O
olulisematki  /   17:26, 15. juuni 2018
arutada. õhtuleht ei adu vist. et on 21 sajand. mitte pime keskaeg, kus naine oli vahend. õhtuleht ei tea. et kaasaegne naine ei ole mitte mingine mehe rahuldamise vahend. õige naine ei raiskagi oma elu sellele jurale.
  /   22:00, 15. juuni 2018

Loe ka neid lugusid