Suhted ja seks

5 põhjust, miks peaksid sõbrannadega seksist rääkima (9)

Naisteleht.ee, 14. juuni 2018, 14:20
 PantherMedia/Scanpix
Seks on enamasti väga intiimne asi, millest kõva häälega seltskonnas ei räägita. Ometigi võiks igal naisel olla mõni hea sõbranna, kellega vajadusel neid muresid arutada.

Seltskonnas ei kurda keegi oma muresid, vaid pigem näidatakse, et suhte ja seksiga on kõik suurepäraselt korras, kirjutab portaal Health.com.

Sageli see nii sugugi ei ole. Arsti juurde oma muredega alati ei tõtta, aga ka foorumis võidakse sulle pahatahtlikke vastuseid loopida. Parimaks valikuks on usaldusväärsed sõbrannad!

5 põjust, miks seksist rääkida just sõbrannadega!

1. Võid saada vajalikke nõuandeid

Kas sul on isu kadunud? Mees on muutunud voodis rutiinseks? Tahaksid proovida midagi uut, aga ei oska läheneda? Sõbrannad on need, kes oskavad nõu anda.

2. Sa saad sõbrannadega lähedasemaks

Te olete ausad ja avatud, mis teid loomulikult lähendab.

3. See võib aidata sul probleemidele lahendusi leida

Sõbrannadega seksist ja muredest rääkimine võib vähendada su hirme ja ärevust, mida seksis ehk tunned. Kui sind on vaevanud mõni küsimus, siis võid just leida vastuse sõbrannade käest küsides.

4. Sa aitad murda müüti, et kõik justkui naudiks pidevalt meeletut ja vinget seksi

Filmid, muusikavideod ja pornograafia edastavad sõnumit, et seks on pidevalt kirglik ja toob tõelise naudingu. Tegelikult pole see sugugi nii. Vähe on paare, kes üldse jõuavad regulaarselt seksida. Rääkimata siis sellest, et seks alati harukordse ja erilisena mõjuks.

5. See võib olla lõbus

Mis on ebaõnnestunud, millega saanud nalja...  Igal sõbrannal on kindlasti oma lugu rääkida!

9 KOMMENTAARI

15. juuni 2018, 22:00
o
olulisematki 15. juuni 2018, 17:26
arutada. õhtuleht ei adu vist. et on 21 sajand. mitte pime keskaeg, kus naine oli vahend. õhtuleht ei tea. et kaasaegne naine ei ole mitte mingine mehe rahuldamise vahend. õige naine ei raiskagi oma elu sellele jurale.
Loe kõiki (9)

Sisuturundus

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee