Pere ja lapsed

Batuut tagahoovis – pluss või miinus? (3)

Naisteleht.ee, 15. juuni 2018, 15:01
Foto: Teet Malsroos
Batuudid ei jäta kedagi külmaks – ühe jaoks on tegu laheda mänguasjaga, teise jaoks tõhusa treeningvahendiga, kolmanda jaoks ohtude allikaga. Kõigil on õigus. Mida peaks batuudil hüppamisest ja sellega seotud ohutusreeglitest  teadma, selgitab Hansaposti veebikaubamaja tootejuht Kadri Paide.Nutiseadme aseaineLaste ja noorukite jaoks on batuut nutiseadme aseaine, mis sunnib liigutama ja trenni tegema ilma, et seda pingutust nõudva tegevusena teadvustataks. Hiljuti tuli välja uuring, mille kohaselt on iga neljas Eesti koolilaps ülekaaluline, seega võib olla batuut võluvõtmeks vanematele, kelle laste ninad tikuvad ka suvel ekraani külge kinni kleepuma.Põlvi säästev treeningHüppamine on kasulik treening ka täiskasvanutele - 10 minutit batuudil hüppamist võrdub pooletunnise sörkjooksuga. Kui hüppamist ja jooksmist maapinnal põlvedele langeva koormuse tõttu sageli ei soovitata, si

3 KOMMENTAARI

p
Põhiasi 16. juuni 2018, 19:34
Ainus ja paljudele lastega peredele raskesti mõistetav asi ong just (õigesti paigaldatud) turvavõrk. Kõik muud siintoodud "tarkuseterad" on iseenesest mõistetavad, samas ka suht ebaolulised..
s
sa soetatud siis kui neid veel eestis ei olnud 16. juuni 2018, 00:14
lapsed olid väga tänulikud selle eest ja lisaks lihtsalt lõbule on seal hea kõiksugu lihaseid toonuses hoida... väärt asi ja palju turvalisem kui vana reformvoodi.
Loe kõiki (3)