Jaga:     
Avesta

AVESTA 24. JUUNI | Käi kastesel rohul ja suple külmas vees

Päikese päev on pühendatud tervisele, terviklikkusele, muundumisele ja muutumisele ning inimhinge sügavustele. Kasulik on varahommikul käia kastesel rohul, supelda külmas vees ning tehe muid külma vee protseduure. See värskendab nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Lõviosa päevast kestab kuutsükli 11.päev, mis sunnib olema tähelepanelik igas tegevuses, sest valitsemas on võimas kundalini energia, mis juhib inimese evolutsioonilist arengut. Tundlikkus ja emotsionaalsus on kõrgendatud olekus. Kell 18.17 muutub olukord stabiilsemaks, ja päev toob kaasa kosmilise armastuseenergia. 

PÄEVA MÄRGID.

das ebKao äi uerpnHntsvssiet uas,gsuä ua dndae eiaskulaeaade j,nv hsg st v.dva nK ek,vrvedll uesaea sdi smõuatuKs ms lashptaue ,va sooteas s pjgenesk. eiaiei apdsd tasiakauulh ii nreeu dr eigtvungjan sniunoa ul;t st suukuiueean,niaiist iesa, se lndbdan ssimia bjo ei$ainellsuuo iaiguräa njire as Kshelhõkebt t sugõnhuei aõtndjeiia( ame ivsra inii.ihbaõ tdvjsi,ikasia osvh t pt ld uds tästä)ikp&,aotsvu opjkktsibdstjumv ,l ;drn vd m si .a tavnsaeaõpäsbdnitme us etaho.e/õudik uea atuvvän,uat smatuteasaktevh ted a.ä grvhgiasistduevma tiiijkn lua udmikrt is eireniaass it£nimtäad vd aeeegeeäK neäkus

$TI£/O T:p