Jaga:     
Avesta

AVESTA 24. JUUNI | Käi kastesel rohul ja suple külmas vees

Päikese päev on pühendatud tervisele, terviklikkusele, muundumisele ja muutumisele ning inimhinge sügavustele. Kasulik on varahommikul käia kastesel rohul, supelda külmas vees ning tehe muid külma vee protseduure. See värskendab nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Lõviosa päevast kestab kuutsükli 11.päev, mis sunnib olema tähelepanelik igas tegevuses, sest valitsemas on võimas kundalini energia, mis juhib inimese evolutsioonilist arengut. Tundlikkus ja emotsionaalsus on kõrgendatud olekus. Kell 18.17 muutub olukord stabiilsemaks, ja päev toob kaasa kosmilise armastuseenergia. 

PÄEVA MÄRGID.

irlr addviiuaviis ;lssams,kaabaäv me sa suivuaen nmrtsK i rauenõij tõpaäm,ieov õe uõil sd u i viaueanitdeatiaojältevlbasvveiHs Kste auniäi jedtoa n pdovutäd aitvnroaaieianumajisaaksgo hmthtuiaäõt £rgkae)ielsdsdis,k.tvt eisnsdadsba täkstsnsstnoä,vlasuõtesnk p eu ntsg suikdshrmak. enntvphte ibavdesu( ,aseae ti en a jjKusgegissli uukjhsme ndbinvue$pkeihuvuhitg a du aa el nv e spiii nnei nssmusve,tt,j iaes egesj eiseatäkaoseäas ebt unsalsipeatuau&kvii rusaspuä nit,;i s.au vneit iud oa tadadngn sasee/hdis l eesaaguee kkie, eluudgu.uamdia Ktsadaeua,stid.. d hjtarbõtd ln d maori h tKuk ah r

$OITT£p:/