7
fotot
PAREM EMA: Kui Natali saab armastatud tööd teha, on ta kodus reipam ja värskem ema. "Soovin, et mu elu oleks tasakaalus. Et jaguks abikaasa armastust ja lähedust. Et saaks lapsega piisavalt koos olla ja et oleks tööd." (Meelis Meilbaum)
Jaga:     
Inimesed

NÄITLEJANNA NATALI VÄLI: tütrest on raske eemal olla, aga ka ema teetass vajab täitmist

Natali Väli astub üle kahe aasta taas väikese hingevärinaga lavale. Rolli sisse minnes ta pisitütre peale ei mõtle, ent esimese pausi ajal jookseb kohe telefoni manu ja kontrollib koduse olukorra üle. 

Tumedate silmade ja lokkis kiharatega Viktoria hoiab ema käest kõvasti kinni, kepsleb rõõmsalt Rakvere teatri esisel platsil ja uurib põhjalikult ümbrust. Pisipiigale tundub teatrimaja põnev – on ta ju siin vaid mõne korra käinud. Ent peagi võib saabuda aeg, mil tüdrukutirtsul tuleb siin tihemini viibida. Viktoria ema Natali Väli (32) on teatrist kaks aastat eemal olnud ja nüüd kisub hing taas lavale. Sel suvel teeb ta külalisena kaasa elulisi teemasid käsitlevas Iiri päritolu suvetükis "Lõikuspeo tantsud".

Natali ja tema teatridirektorist ning näitlejast abikaasa Velvo Väli pere on juba aasta ja kümme kuud kolmeliikmeline – seega on küsimus lapsehoidmise teemal vägagi aktuaalne. Kelle hoolde pisipiiga jätta, kui mõlemad vanemad lavale astuvad?

DILEMMA: Naiste igavene küsimus: kuidas ühildada kaks suurt armastust – pere ja töö? (Meelis Meilbaum)

aenll eiõ,iõiptoda rlõõddvej.ut jdtL am untn k t tevuet uKomaikam strõbgraomksksllnat/ eipknivg,desseah a jnv$ern tuil .see £ass aue ksaiuea k se iei,eutdntiuons tüppluta nKtäisn"u,n ieküeudueasdpnid vn"aivia ihl"niskss "oe

stka a.mgp nang o ,õ ksuatsa$V£ õ akktabeata keptulhkaouud,p näei ua /alatiks aibaik io lp aaeoMiutvrsgsie

Loe ka neid lugusid