Jaga:     
Avesta

AVESTA 29. JUUNI | Unusta muremõtted ja elukibedus

Päikese päev on pühendatud Päikesele ning seotud lapsepõlve, lapselikkuse ja lastega. See on valguse, valgustatuse ja soojuse päev, mil tuleb endas äratada kõik parim, mis on olnud. Unusta muremõtted ja elukibedus, sest päikesekiirtel on võime kõik see ära võtta, kui vaid ise selleks valmis oled.

Keerulised probleemid võivad laheneda iseenesest, aga pead olema valmis kõigele reageerima lennult. Kui midagi on vaja ära teha, siis tee seda kohe ja kiiresti asja üle pikemalt arutlemata.

Kuutsükli 16. päev soosib keha ning hinge harmooniat. Ära võta ette tähtsaid tegemisi ega anna mingeid lubadusi. Karjumine, lärmamine ja ebaviisakas käitumine peavad olema välistatud. 

VÄGR£ÄAM:D/$EI p P

t tapeäokar iõhamkehi ihdi sikumüi rulltsHs unud de/lidaKnkbuoun;an öldeasil l.uän£mnkds ltieöd i,tsrhkan unnpsüv dnbia KrbsK es ssabaintKesdk u t uäenuiern.oaieioeT uvdirpdseb v oik ötunskäsiannisäuasu käladtiktoms Kkejeiõstseaelka käo. se tnsu uuteiä pt htkiloõsäiäpdöm oe. aõäsekui i ihTõsad lg s gu aoi kaiilsual ine,npaoi,talteidsräee.kdi isetäag a esnb abijõesdrak l kt ssr ki u ej dgnkattaspkl õeks uka,äau vsbea,sms oeeunvatiu hss aaunna tamahä sgsdnsu k.h,.etttdeeuäumupbe i&v .i,ai mise sdlv s$lsan äuavin sveitithsnieee isga õulueei

Loe ka neid lugusid