Jaga:     
Avesta

AVESTA 3. JUULI | Mehed peavad täitma oma naiste, emade, tütarde palveid

Päikese päev on seotud jõu, stiihiate, naiste ning ema austusega. See on avastuste ja ebaharilike võimete ärkamise aeg, milles erilist rolli mängivad naised.

Mehed peavad täitma oma naiste, emade, tütarde palveid, aga tüli naisterahvaga on märgiks, et taevas ei tunnista seda meest. See on viljakuse, tarkuse ja tervendamise päev.

Kuutsükli 20. päev esindab vaimset ümberkujunemist. See on huvitav ja tähtis päev, mil võivad avaneda selgeltnägijavõimed. Kuid ei ole hea alustada uusi asju, sest need võivad väljuda kontrolli alt. Pahatahtlike inimeste ründeid on kerge ennetada ja erimeelsuseid siluda juba eos. 

$:IR AÄGP/Ä£MEpVD

sbuudig eeu/i ,hutükapinna £rklia k be eösoo eeöa da nki vm eaege satoviieitetoelhsrmä n ovvs pbpdaesok $ gdoi eulisukv.pibi odlaiõd maanaenrõi ma egkaõtskl.aead iieuseaatt a eis t ävetmit hsta.ore lpms uagtaetuammiu,disaaniaua u ebhõejnal u nn si e e. j asvKlvbs iu kuitujaei aKahaVsv apr;lnält tilsurulaaõieteiusdioeui t,as.siptos,eta u iaäads unr p doavsa uunknve k,knehaktksjvvu dähdbvuhru.em javspvvmeegtrmtalk ädiaTsse ieä ttõuasusdtuõ ,diundnshseluKls e n jl ra svtsbshmvl riljadteaeis b&e u õtssisianukb tKdi dnsvia dlneebeidsp n aäljuii l, gee,õaiini eineuie,tjuäits at iauä esamäp äiask pih