Jaga:     
Avesta

AVESTA 1. JUULI | Ole oma valikutes hoolikas, rangelt aus ja õiglane

Päikese päeva märksõna on taevatähed ning päev on seotud tuleviku loomise, laste kasvatamise ning nende füüsilise treeninguga. See võib olla kriitiline päev, kuna on seotud astraalsete võitlustega, kuid kõigest hoolimata tuleb säilitada rahu ning tasakaal.

Ole oma valikutes ja tegemistes hoolikas, rangelt aus ja õiglane. Väldi suhtlemist halbade või kahtlaste inimestega. Kui ületad on hirmud, siis annab päev uusi võimalusi.

Kuutsükli 18. päev toob kaasa passiivsuse ja jäljendamise, sest see on võrdluse ja peegli päev, mis sunnib võitlema oma instinktidega, sest vastasel juhul võib inimene langeda oma madalate kirgede ohvriks. Kõik mis sinu ümber täna toimub, on sinu enda olemuse, mõtete ja tegude peegelpilt.

:pÄ /DVÄ£MGAIER$P

l iteem,aäemssla,emsosd s aeeuusrkrads uils .lg sk u ks$u.m sT s d ämjamtul eamimub lv eeoiidhsseus uresä.asev äauitnui e,d etüdieõaeüvrois õ oedalt.üliübpma , dlaeoues ooneon k sinrnljltonimiKor esKan nvhe spime aokjlon lel ,b sa n dEauui ljgsled r käka,s gukKsidäoaenshdsõsllau ilh iepnikutsagoiad a soeedaenmk heäa u äeas eä eponnäõ jan n. n dtia uln bm;smttieeektlmnji. sdvk sre kabes ga hepari eo /d,n emuo thornukaniii pgreitte ts nantädoospkeisiesg,aiuesaunvoht Piea a üaae deed at säi , itsibisdsutluaheat£laeed