2
fotot
Prints Harry ja Meghan. (Anwar Hussein/SIPA)
Jaga:     
Inimesed

PRINTS TÕMBAS KÄE ÄRA: Meghani soov abikaasaga käsikäes jalutada luhtus! (8)

Sussexi hertsoginna Meghani soov värske abikaasaga lähedust jagada on mõistetav, kuid kunginglikele paaridele kehtivad väheke karmimad reeglid. Meghani emotsioone suudab aga kindlameelselt ja järjepidevalt kontrollida prints Harry, kes naise õrnutsemisele kiirelt lõpu tegi.

Videol on näha, et 36-aastane Meghan Markle sooviks oma käe pista prints Harry pihku, et temaga ametlikul kohtumisel käsikäes sammuda, vahendab The Sun.

Prints Harry aga teab, et see oleks lubamatu ja võiks ärritada kuningannat, mistõttu tõmbab ta oma käe naisest eemale.

Karmi etiketi on loonud oma käitumisega kuninganna Elizabeth II ise, kes samuti oma abikaasaga käsikäes avalikult ringi ei liigu.

Seekord läks õnneks!

Vaata SIIT!

4 kommentaari

  /   17:23, 2. juuli 2018
ei olnud seal mingit käetõmmet. videos küll näha polnud. ei tea, kust õhtuleht selle võtab. mingi kollane väljamaa ajakirjandus lahmab ees ja õhtulehe lambakari järgi.
T
tyyp  /   19:34, 2. juuli 2018
Miks õhtuleht? Allika pealkiri sama jabur. Videos selgelt näha, et neil käed isegi ei puutu kokku kaugelt juba ning mingisugust sihipärast käe kokkutõmbamist Meghan ka ei otsi, lihtsalt mingi suvaline inimese käeliigutus.
P
paljastuhnur  /   19:59, 2. juuli 2018
Pruunlane õukonnas lubatud, homoabielu ka hiljuti aadelkonnas sõlmitud...aga vaat, kätt hoida ei tohi. Lõpetage ära see jama.
J
Jah  /   20:28, 2. juuli 2018
Aga kuidas sinusugusel arvuti antud on? Lollidel vaja oma mula ajada
K
kurb  /   21:25, 2. juuli 2018
suht mõttetud enesepiitsutamise reeglid. Kas kuninganna on sellest õnnelikum, et Philipil käest ei hoia? Ja kuidas ometi teeb see kellelegi head, et Meghan Harry käest ei hoia. Oh tusk. Armastage ja laske inimestel olla naturaalsed. Elu on niigi lühike.
T
Tyyp  /   00:23, 3. juuli 2018
Enne nii põhjalikku analüüsi vaata ikka asi oma silmadega ka üle. Suvaline kollase ajakirjanduse mula taas. Aga kui kuninglikust etiketist rääkida, siis sellega antud mulatike oli algusest peale kursis. Kui see kõik nii ahistav tunduks, poleks ta selle tralliga kaasa läinud. Või mis?
K
kui talle poleks reeglid passinud, vaevalt  /   09:22, 3. juuli 2018
oleks ta trüginud brittide kõige tähtsamasse perre.
Aga ta peab end nendest palju paremaks,ilusamaks,tähtsamaks ja tõstab reeglitele jalga
K
Keda  /   23:49, 2. juuli 2018
Kotib?