Pilt on loole illustreeriv. (Vida Press)
Jaga:     
Suhted ja seks

SEKSIEKSPERT: 11-aastastele koolilastele tuleb õpetada masturbeerimist! (121)

Sõnakas seksiekspert Nadia Bokody usub, et koolid peaksid ajaga kaasas käima, mistõttu tuleks juba varakult lastele õpetada, kuidas masturbeerida.

Seksiekspert usub, et koolihariduses ei pöörata seksile piisavalt tähelepanu, vahendab Mirror.

Tema arvates tuleks juba 11-aastastele lastele õpetada ja rääkida eneserahuldamisest.

 

LOVE YOURSELF, because if you don't, you're starting the race at a disadvantage... I used to hate my body. I covered it up and viewed it as something shameful. Nowadays? I don't have the perfect body (mainly because it doesn't actually exist), but after 34 years of viewing it negatively, I'm now happy to accept it and to embrace it as lovingly as I embrace my human-sized bear every night. 🐻❤️ If you are able bodied and healthy, you are SO LUCKY. So you have some cellulite or your thighs touch like mine? Who cares??!! . Life is too short to be spent trying to conform to someone else's ideal of 'appropriate' or 'attractive'. If someone is seriously going to not give you a chance simply because of how you're dressed? Then you don't need that person, that job, or that relationship in your life. Dress how you like, flaunt what you want to flaunt, and don't be afraid to be sexy. Sometimes I dress corporate as hell, other days I do my job in hot pants and a crop top. Both ways I feel like a badass girl boss. Because I'm being true to me. Trying to look and act the way others expected me to got tiring. So I ditched it. And ironically I feel sexier than ever. There are few things more attractive in this world than someone who gives zero f**cks about what anyone else thinks of them, are there not? So, as my bestie @jaanaanttila wisely tells me all the time; 'You do you'. Because it's better to be a first rate version of yourself than a second rate version of someone else. . . . . . . . #selflovefirst #bodypositivemovement #mentalhealthawareness #bodypositivebabes #quoteoftheday #instababedaily #hotgirlsdaily #girlswhowrite #anxietywarrior #selflovewarrior #empoweringquotes #lingerielover #instamotivate #girlbosstribe #mentalillnessrecovery #sexpositivity #sexpositivefeminism #feministas #makelovenotwar #hotgirlsofinstagram #bodypositivepower #sexywomens #healthybodyandmind #thefutureisfeminist

A post shared by Nadia (@nadiabokody) on

"Kas see meile meeldib või mitte, aga lapsed seksivad," selgitab Nadia, et sageli on tegu kaitsmata vahekorraga. Lisaks ei mõista osalised seksist sel vanuses midagi.

Ja põhjuseks peab ta seda, et endiselt peetakse seksi häbiväärseks asjaks.

Et lapsel tekiks avatud ja normaalne suhtumine ja arusaam seksi, siis ei tohiks ta oma keha ja seksuaalsust häbeneda.

"Masturbeerimine on kõige ohutum ja tervislikum tegevus, mida noor inimene saab teha privaatselt oma magamistoas. Ja ometigi ei räägita sel teemal, kuigi see võiks päästa neid suguhaigustest ja teistest traumadest," avaldab seksiekspert.

Mida arvad sina? Kas kool peaks noori rohkem valmistama ette eluks täiskasvanuna?

63 kommentaari

ˇ
ˇx  /   21:41, 2. juuli 2018
Hullumeelsus ja see sekspert võiks ravile minna.
M
mõtlik  /   09:09, 3. juuli 2018
sama ,lõdevuse ja amoraalsuse, teed liikudes hävisid ka Vana Kreeka ja Rooma impeeriumid.
K
küünlad pühadele õdedele  /   10:48, 3. juuli 2018
ärge mõelge üle, pigem on netiporr mida peaks kartma ja mõtlikul ei maksaks päris jampsi ka suust välja ajada
J
ja see  /   07:15, 5. juuli 2018
pole jamps ega üle mõtlemine sa ho.or, see on päriselt sündinud. Kui sa midagi ei tea ära pea end ülearu targaks.
A
aga ha-ha-haa  /   22:32, 3. juuli 2018
see sexijama mida peale surutakse juba lasteaedades on läbi,saksamaal said lapsevanemad võidu,et lapsed saaksid puududa sexitundidest,isegi anaalsexi sooviti homoagendade poolt koolis õpetada,kuid paljud lapsed minestasid ära ja hakkasid nutma sexitunnis ja karjuma,lapsevanemad kaebasid kohtusse homojasexiagenda ja võitsid,11aastased ei tea sexist veel midagi,mängivad nukkudega ja neil on õnnelik lapsepõlv ilma sexõpetusega.
E
Ega nad tea ja tuhkagi  /   13:17, 4. juuli 2018
Aga huvi juba tunnevad ja sellega seoses suhtlevadki vastassoo esindajatega, mitte ainul omasoo esindajatega. Selles artiklis pakutakse lahendust nendele riskidele mis võivad alaealisi tabada kui nad peaksid sekspartneri leidma. Nimelt siis Sooloseks iseendaga
A
Anus Dei  /   22:04, 2. juuli 2018
Täiesti haige. Järgmine samm ongi siis juba pedofiilia. Mine ravile seksiekspervert!!!
T
to Anus Dei  /   11:54, 3. juuli 2018
järgmist sammu pole vaja teha, sest pedofiilia on kogu aeg olemas olnud ja samuti kõik muud sexiga seotud tegevused. Siin on teadlased tõestanud, et inimesed on parafiilid ehk sexuaalhälbega ehk mida keegi sexi ajal tahab. Minule meeldivad grupikad ja vaadata kuda keegi kedagi paneb. Igale oma ja mina ei häbene seda. Sex on eluliselt VÄGA tähtis osa, läbi mille me siin ilmaruumis üldse eksisteerimegi.
A
aga ha-ha-haa  /   22:37, 3. juuli 2018
seks ei ole VÄGA tähtis osa elus, sex on eluenergia,mida nooremalt hakkad sexima ja rohkem sexid raiskad oma eluenergiat mis viib impotentsuseni ja vaimne allakäik on garanteeritud,nii vähe kui võimalik nii palju kui vajalik ja ilma piitsutamata.
M
milline   /   11:55, 4. juuli 2018
l0llus, ma pole juba üle 10 aasta sexi saanud, arvad, et olen eluenergiat täis, vastupidi, ootan surma, kõrini niisugusest elust.
U
Udujutt, sisuliselt usud müütidesse  /   13:31, 4. juuli 2018
Seksimine ja ühtlasi Sooloseks ei kuluta inimest vaimselt ega füüsiliselt ega muuda impotendiks. Nelikümmend aastat seksinud ja soolotanud pea iga päev, ei ole impotent ja lõbutüdrukute abi ei ole kunagi vajanud.
T
Teadja 8  /   22:06, 2. juuli 2018
11.a.koolilaps on 4.kl. õpilane! Sellisel teemal võib tõesti rääkida põhikooli lõpuklassis ja gümnaasiumis aga mitte 11.a.lastele, kelle psüühika on alles varases arengujärgus. Kas nüüd hakkame seksisõltlasi kasvatama?! Hoidke segased lastest eemale!
R
Raadio Vabandus  /   23:18, 2. juuli 2018
11 a. koolilaps alles õpib potil käimist. Vanemad peavad oma laste eest hoolt kanda surmani. Ei tohi neile näidata rõvedusi, nag tööriistad ja hoida tuleb neid kõige patuse eest nagu üksi õhtul väljamineks. Elagu lumehelbekeste põlvkond.
M
mäletan  /   10:05, 3. juuli 2018
et nõuka ajal juba 7.-8. klassis seisis vähemalt meie klassi enamikel maapoistel terve (kooli)päeva. Teatud mõttes oli see probleem. Tolleaegsed õpetajad teavad sellest kindlasti rohkem rääkida. Nüüd toit ja tervis viletsam, probleem peaks vastupidine olema?
M
muig  /   20:24, 3. juuli 2018
KOmmenteeriks nii palju, et 11-aastastel plikadel on tihtipeale juba päevad. Siis on vist natuke hilja hakata seksist rääkima, kui põhimõtteliselt on võimalik juba rasestuda.
S
seksist  /   09:39, 4. juuli 2018
rääkimne alaku kodust ja jätkugu koolis perekonnõpetuse tundides kinnitatud õppekava alusel. Emmede isside asi on bubekast lapsele preservatiiv taskusse panna ning selle kasutamisest ka rääkida. Aga need igasugu nn eksperdid on haiged inimesed kes oma lapiku maa peal valjult häälitsevad ning naiivseid jüngreid lollitavad.
W
Www  /   22:07, 2. juuli 2018
Mis siin hullumeelset on kõik õige ,naised peavad juba noorena selgeks saama mida ja kuidas teha,muidu hiljem on nii lollid et ei oska midagivteha
S
samuti ka mehed,  /   08:34, 3. juuli 2018
ja mitte ainult selle, mis mõnulaksu tekitab, vaid ka tulemuse üleskasvatamine ja selle enda elukäigule mõju ja igasugu haiguste levitamine(nii suguliste kui ka ülerahvastatusest tingitute) - kui tead ainult natukene, siis ei ole sa ekspert
D
das  /   10:14, 3. juuli 2018
Nagu Norras kus anti 7-8 aastastele õigus vanemate nõusolekuta soovahetusoperatsiooni teha? Või Rootsis kus on keelatud lasteaiast alates lastel soointentiteedi järgi riideid, mänguasju jms valida, kus tehakse kord nädalas päev kus poisid peavad kandma roosat ning tüdrukud mängivad autodega. Eestis veel on koolisüsteem terve mõistuse juures kuid kaua sa üritad normaalne olla kui kogu maailm liigub hullunud pilguga ebamoraalsuse ja rõveduse suunas?
W
Www  /   22:07, 2. juuli 2018
Mis siin hullumeelset on kõik õige ,naised peavad juba noorena selgeks saama mida ja kuidas teha,muidu hiljem on nii lollid et ei oska midagivteha
A
aga  /   14:05, 4. juuli 2018
see rikub ju lapse närvisüsteemi, sinu jutu järgi mehed võivadki lollid olla ja oodata, et naised nende eest töö ära teevad
Ä
Äkki  /   22:09, 2. juuli 2018
võiks varsti vanemad panna juba laste nähes.
S
seda kindlasti 22.09  /   19:25, 3. juuli 2018
ning kaasata ka lapsed sinna näitlik-õppe protsessi koos praktikumidega
  /   22:22, 2. juuli 2018
wärddjadd.
H
Haige  /   22:24, 2. juuli 2018
Hoidke need seksieksperdid koolidest eemale. Meil siin Eestis ka tegutseb üks kiimaline, kes oma loengutega juba põhikooli trügib.
S
see on   /   02:34, 3. juuli 2018
see õudne peIetis kärsaepp
  /   22:25, 2. juuli 2018
kõigepealt räägib õpetaja, kuidas asi käib. näitab ette. teeb mõned näited. siis hakkavad õpilased hakkavad harjutama ja õppima. pärast tuleb kontrolltöö. rahulduse saamine on hinde saamise eelduseks. ja õpetaja peab selles ka veenduma, ehk siis õpilased näpivad õpetajat. poisid naisõpetajat ja plikad meesõpetajt. tuld.
E
Euroopa Liit  /   06:50, 3. juuli 2018
Et oleks võrdsus, siis peavad liidu direktiivi järgi meesõpetaja ja naisõpetaja kõvuti olema.
Õ
õpetajad peaksid klassi ees ette näitama  /   19:33, 3. juuli 2018
ning ka vajadusel praktikume läbi viima poole aasta jooksul
A
aga ha-ha-haa  /   23:03, 3. juuli 2018
teate saksamaal ja rootsis,norras on videod ja suured pildid mille järgi harjutatakse,lapsed tegid sexitunnis video proovides anaalsexi dildoga läbi texapükste ---kukkus vaeseke maha laua pealt,terve klass itsitas.
M
Mati  /   10:50, 3. juuli 2018
Aga kui mõni poiss tahab ise meesõpetajat näppida?
P
panomees  /   12:30, 3. juuli 2018
Eks siis tuleb ajaga kaasas käia ja orjentatsiooni muuta. Vähemalt olen popp noorte silmis ja pandavaid peaks juurde tekkima.
S
seda et  /   12:20, 4. juuli 2018
SEE uus trend on unustatud vana.
1983. aasta Monty Python´i filmis The Meaning of Life oli viieminutiline stseen seksuaalkasvatusest poisteklassis. Korralikku linki ilmselgelt läbi ei lasta, eemaldage tühikud või otsige ise juutuubist. https:// www.yo utube.com/ watch?v=qz1E 303AwVQ
P
Paula  /   22:31, 2. juuli 2018
Sugulise läbikäimise andis Issand karistuseks maailma esimesele inimpaarile, kes oli pattu teinud. Enne suurt pattu piisas Eeva rasestumiseks lihtsalt ühisest mõttest. Kurat oma nahaalsuses aga õpetas Aadama ja Eeva suguelust naudingut saama. Seega on sugulise läbikäimise ajal saadud nauding maailma kõige räpasem tunne.
N
no  /   00:17, 3. juuli 2018
kas kukkusid lapsena tihti pea peale?
B
boriss  /   07:56, 3. juuli 2018
suguline läbikäimine kahe inimese vahel on vulgaarne ja eemaletõukavalt loomalik.
lähitulevikus see keelustatakse.
H
Heldur  /   19:14, 3. juuli 2018
Ateistina ma paraku jagan selle daami arvamust. Jah, seks on jäledus. See tuleks allutada väga rangetele reeglitele eesmärgiga paljuneda.
Ä
äkki  /   11:58, 4. juuli 2018
raviks hoopis sinu impotentsust?
P
peast segi  /   22:39, 2. juuli 2018
See ekspert on ennast vist segi masturbeerinud.
S
söör fon krat  /   22:49, 2. juuli 2018
teen seda kogu aeg Te ei tea kui hea
M
muidugi hea  /   22:53, 2. juuli 2018
Kuid 11-aastased ei peaks veel sellega tegelema. Ise avastasin selle alles küpses keskeas, olles olude sunnil ilma partnerita.
H
heinrich  /   07:56, 3. juuli 2018
õige.
6
60 a.  /   18:14, 4. juuli 2018
Mina proovisin esimest korda 9-aastasena ja siiamaani meeldib:)
K
kuule vanamutt  /   23:17, 2. juuli 2018
saa ükskord üle,et sind EKRE-st välja visati.
L
luke  /   23:05, 2. juuli 2018
Te võite siin sõimata ja ohkida aga varsti on need pervertidest seksperdid meie haridusministeeriumis ja kõik see algab ka meil. Ja keegi ei julge piiksatadagi!
O
Olev  /   23:14, 2. juuli 2018
miks lastekaitse koos politseiga ei sekku? See nn. "ekspert" on ühikonnale ohtlik ja ei peaks olema vabaduses!!!
T
TK  /   07:53, 3. juuli 2018
See ju valitseva koalituiooni liige - sotsiaalpede.
S
Sosnovski  /   07:46, 3. juuli 2018
Selline peab olema järgmine minister. Lastesõbralik peab kaduma, meie tulevik on pede.
H
heterodele tehakse vastavad õppetoad õpilastele  /   19:36, 3. juuli 2018
kus vahetundide ajal võimalik harjutada erinevate õpilaste vahel
M
Mis...  /   23:14, 2. juuli 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
Teine...  /   23:19, 2. juuli 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
L
Lapsevanem  /   23:38, 2. juuli 2018
Ja 12-aastastele tüdrukutele tuleb õpetada kuidas lesbi olla ning 13-aastastele kui hea on olla meeste vihkajast feminist. See on nüüd siis liberaal sotsialismi koolireform.
S
Sa   /   06:59, 3. juuli 2018
Sa peast soe natuke.
S
Sosnovski  /   07:15, 3. juuli 2018
See on meie partei üks koalitsioonilepingu punkt, millesr me ei tagane.
M
Miks  /   23:52, 2. juuli 2018
mitte juba lasteaias?
A
Arvamus  /   23:59, 2. juuli 2018
Ei ole ime, et pooled lapsed depressioonis on, kui rikutakse oma rumalate-kahjulike õpetustega laste psüühikat. Iga asi omal ajal ja õpetage siis, kui inimene on täiskasvanud ja on võimeline hoolitsema järeltulijate eest. Ei ole sellised õpetused ja teguviisid laste jaoks sobivad ja tegelikkuses lastekaitset meil ei ole. On mingid kooslused, kes tegelikult laste kaitsmisega ei tegele
D
depressioon  /   11:33, 3. juuli 2018
tuleb siis, kui pinged on maha võtmata.
L
Lapsed on erinevad  /   00:40, 3. juuli 2018
Olime peale neljandat suvevaheajal. Suve jooksime ja suplesime basseinis. Uks tutarlaps aga hiilis pidevalt uksildusse ja torkis seal ennast sormedega. Joudsime kumnendasse klassi, siis tema juba magas abielumeestega. Mina oskasin ainult ette kujutada, mis see on. Esimesed seksuaalelu kogemused 21 aastases vanuses loppesid mulle varsti vaga valusalt, mulle moisteti vagistamise ette 8 aastat. Mida laks valesti, sellest ma ei saa aru tanaseni, kus terve elu varsti juba elatud.
?
?  /   01:35, 3. juuli 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
A
Aga  /   04:16, 3. juuli 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
E
Euroopa Liit  /   07:58, 3. juuli 2018
Mitte li-- aga kõrge jewroliidu l--- Omad nzipid ei jäta - igaühele vastavalt kilekotile
S
siin  /   04:42, 3. juuli 2018
elatakse möödunud sajandis - mõttetu üritus.
N
naine  /   06:10, 3. juuli 2018
See maailm ja ka seks muutuvad ikka väga vastikuks.
N
näed siis  /   18:40, 3. juuli 2018
frigiidne olemine on vastik, oleks nooruses õpetust saanud, kuidas masturbeerida, oleksid praegu õnnelik.
N
näed siis  /   18:40, 3. juuli 2018
frigiidne olemine on vastik, oleks nooruses õpetust saanud, kuidas masturbeerida, oleksid praegu õnnelik.
E
Euroopa Liit  /   06:40, 3. juuli 2018
Meil on juba ettevalmistamisel direktiiv, mis jõustub 1.septembril, et kõigis impeeriumi koolides peab nädalas olema üks tund, kus kõik lapsd mastrubeerivad koos. Hea kui koolis oleks veel erinevatest rassidest õpilased.
LOLLUS rikastab.
M
mnjahhh  /   06:59, 3. juuli 2018
Äkki õpetaks lastele hoopis õppimise võimalusi kõrgkoolides sellise tobeduse asemel.
P
Partei ja valitsus  /   07:17, 3. juuli 2018
Sorry- see on üks jewwroliidu uus reaalsus, mis jääb nagu homoabielu.
H
Haned, haned tulge koju!  /   07:19, 3. juuli 2018
Unustatakse ära üks väga tähti asi,... .et ka kõige parem seks on naispoolel seotud terviseriskidega. Naiste tervisest ei hoolita. Miks? Kas on tõde tõesti selles vandenõuteoorias, et rikume naiste tervise pillidega, varajase sekseluga, partnerite rohkusega, siis naiste laste saamise võimekus väheneb, aga kahjuks sünnib ka vähem terveid lapsi.
N
need naised,  /   11:30, 3. juuli 2018
kes alustasid varakult, tahavad seda ka vanemas eas, neitsid aga jäävad vanatüdrukuteks ja üksikuteks, kui isegi mingil põhjusel abielluti.
E
Ei imesta  /   07:37, 3. juuli 2018
See ju sopalehe ja saagimi lemmikteema need kuuluvad kokku peast soojad mõlemad
A
Arvata on  /   07:45, 3. juuli 2018
et koolidesse viia sisse eluaegne idi.oodi seisundi õpetamine ja terve mõistuse looja laskmine. Lastele tuleks sisse viia per.sest kõrgemale küündiv mõtlemine, mitte pidev idi.oodi seisundi juurutamine. See sexekspert tuleks trellide taha saata oma haige mõtlemise levitamise pärast
Õ
õpetaja  /   07:52, 3. juuli 2018
milleks on siis kästöö tunnid.
  /   19:38, 3. juuli 2018
nüüd nokitseb iga üks oma ette ja annab märku kiljatustega kui õnnestus
E
ema  /   08:03, 3. juuli 2018
Jube.
  /   19:39, 3. juuli 2018
õpeta siis ise oma poegasid ... ükskõik kuidas ...
V
vanaema  /   08:23, 3. juuli 2018
Kui see "ekspert" seda nii tahab, tegelegu sellega omas kodus, aga jätke lapsed rahule. Minu meelest on sellel naisel probleeme psüühikaga , soovitan ravile minna!
J
Joss  /   08:32, 3. juuli 2018
Küsimus on selles,miks pole urruaugust juttu.Tegelikult võiks see rohkem massidesse juurutada.Algaks juba lasteaiast peale.See eksperdi soovitus 11 aastaselt on lootusetult hiljaks jäänud.3 aastaselt ja mitu korda päevas.
J
jajah  /   08:42, 3. juuli 2018
võibolla peaks alustama sellest, et rääkida 11-aastastele inimese anatoomiast õppeainena kooliprogrammi järgi. Rääkida , milleks on suguorganid, kuidas elada nii, et neid ei kasutataks nagu solgiauku. Rääkida suguhaigustest, organute vigastamise riskidest....Rääkida, millega riskeerib tüdruk, naine, kui kasutab oma organit arutult lõbutsemiseks lapseeast. Nii vara ei ehmu mitte keegi, kui talle öeldakse, et võid tulevikus jääda lastetuks. Rääkida ka sellest, kui paljud naised ei saa lapsi, kuna on oma tervise lapsena, noorena rikkunud ja ka sellest, millised summad maksab riik, et üht naist rasestuma , rasedust lõpuni kandma, tervet last sünnitama panna. MIks on kahjulik kõikv'õimalike lõbutsemist lubavate tablettide neelamine lapseeast.
Aga jutt jutuks. Ju jõuame selleni, et seksimängud on tulevikus ühiskonnas sama nagu pärdikutel puuris - iga elevus paneb kargama.
O
Oiiii  /   08:59, 3. juuli 2018
Lastele tuleb õpetada viisakat käitumist ja seksist ja nendest juttudest kõrvale hoidmist.
K
kõrvalehoidmist  /   11:28, 3. juuli 2018
ja tulevikus jäävad ka terveks eluks kõrvale hoidma.
1
11a. on veidi vara,  /   09:41, 3. juuli 2018
aga 14a. peab küll kõik selge olema, sest seadus lubab siis juba sexida ja nurga taga pole seda kõike parem õppida.
N
naine  /   10:35, 3. juuli 2018
14a. on 7.kl. tüdrukud. Minge ja vaadake neid. Enamusel ei ole sel ajal veel ei ti-i ega tu-i. Poisid teevad neile ajupesu, et kui seadus lubab, siis ongi õige aeg alustada! Isegi täismeestel on arusaam, et kui päevad on alanud, siis on tüdruk sekseluks küps!? Nii palju siis rahva haritusest anatoomia ja füsioloogia vallas. Terviseedendajatel ja -ametnikel, kellele me palka maksame, on suu kinni!? Miks?
Naaberrigid hoiavad omi neidusi rohkem, sest nende alampiir seksis on 15 ja16a.
T
to naine  /   11:43, 3. juuli 2018
oi ja millised ti..id ja tu.id on juba 14a. olemas. Teevad 18a. ka silmad ette ja igaüks teab ise, millal sexiga alustab.
P
Panomees  /   12:37, 3. juuli 2018
Mis mõttes hoiavad rohkem??? Hoiavad rohkem naudingust eemal? See pigem negatiivne, kui positiivne asi.
E
eelmisele kahele  /   13:38, 3. juuli 2018
Naaberriigid hoolivad oma neidude tervisest. Teasa untud tõsiasi on see, et tütarlaps on terve seni, kui seksist veel midagi ei tea. Kui seksid, siis tulevad ka tervise probleemid, Suguhaigused ja rasestumishirm veel lisaks. Naise keha on seksiks valmis alles 17 -18 a. Mingit füüsilist naudingut ka tüdrukud seksist ei saa, naudingut annab teadmine, et sul on kaaslane. Naiste seksuaalsus ei ole meeste oma sarnane.
T
Tiit  /   09:47, 3. juuli 2018
Nümfomaania on tosine vaimne haigus.
T
to Tiit  /   11:36, 3. juuli 2018
frigiidsus samuti.
O
oik  /   10:08, 3. juuli 2018
Ameerikas on üha kasvav trend lapsed koolist ära võtta ning panna kodukasvatusele. Üks peamiseid põhjuseid ongi just see, et koolid on hakanud traditsioonilisele õppekavale tooma sisse igasugu perverssusi. Näiteks käivad koolides transsoolised, gayd jms seksuaalvähemused tutvustamas, et teistsugune on täitsa okei olla. Kogunetakse ringi ja hakatakse vikerkaarevärvilisi mänge mängima. Kui Eestisse taolised asjad tulema hakkavad on aeg oma lapsed ka koolist ära võtta.
J
jah  /   12:03, 4. juuli 2018
siis õpivad pornosaitidelt kuni sa tööl oled :).
M
munk ( μοναχός )   /   10:11, 3. juuli 2018
Nimetatud ekspert naudiks õpetamise protsessi ja selle protsessi kiireid tulemusi kordades rohkem, kui ta õpetaks nendele üksteisest lugupidamist ning seda, et üks kõigi ja kõik ühe eest.
E
ei näpi ema-isade lapsi!  /   10:55, 3. juuli 2018
Suhu midagi sellistele "ekspertidele", Kuidas küll kõik meie liigikaaslased varem hakkama said? No ei oskagi ette kujutada, keegi ei õpetanud asendeid, keegi ei kehtestanud voodireegleid, keegi ei aidanud isegi lastetegemisel, ei hoitud jalgugi. Pole võimalik ilma selliste abideta tänapäeval enam eksisteerida, ja sureksime nendeta välja.
K
Karm  /   10:59, 3. juuli 2018
selle seksieksperdi mõttelaad võib tõesti tunduda vastuvõetamatu, aga tegelik reaalsus elus on see, et kolmanda klassi poisid vahivad nutitelefonidest pornot, et meil on väga palju alla 14 aastaseid rasedaid, meil on veelgi rohkem 11-12 aastaseid poisse, kes on teinud tüdruku rasedaks sest "oih, kas nii saadaksegi lapsi !!". Meil on endiselt suur hulk 9. klassi õpilasi kes arvavad, et vees või dušši all seksides ei saa rasedaks jääda...
Minge vaadake näiteks foorumit "lapsemure". 11 aastased ei masturbeeri enam, see on juba ammu läbi käidud samm. 11 aastased arutavad, millist poosi veel oma poisi-tüdrukuga proovida ja 14 aastased muretsevad, et "ma olen ikka veel süütu, kas see on normaalne"...
Fakt on see, et meie seksuaalkasvatus on puudulik ja noored, vabandust - lapsed - "harivad" ennast katse-eskitus meetoida abil.
H
hoolitsev ema  /   11:01, 3. juuli 2018
just eile õpetasin pojale seda kõike ... kui tuleb õpetada siis kõik kohe selgeks koos ... eluliste kohtadega ka ...
S
see on isegi euronõue  /   13:02, 3. juuli 2018
teha selgeks lastele praktiliselt ...
V
Valdo  /   11:11, 3. juuli 2018
Üle piiri on see erisuste jant läinud. Naise koht on mehe all, õigus mõnu saada on mehel.
M
mees  /   12:04, 4. juuli 2018
mulle meeldib, kui naine peal on.
V
Vanaema  /   11:22, 3. juuli 2018
Huvitav, kuidas meie ilma sellise koolituseta hakkama saime?
Mõnikord ei olegi kurb, et vanadus kätte on jõudnud - vähemalt kena elu on seljataga. On, mida meenutada.
K
kas  /   11:24, 3. juuli 2018
need lapsed ise ei oska? Mind küll keegi ei õpetanud ja üks naine rääkis, et alustas juba 7 aastaselt.
G
griidig  /   11:30, 3. juuli 2018
Kui ristiusk Eestisse jõudis, siis hakkasid usujürid kasvatama eestlastes põlgust seksi vastu. Kuna looduse vastu eriti ei saa, siis seksiti loomulikult edasi aga sajandeid kestev ajude mürgitamine hakkas oma mõju avaldama. Seda ajude mürgitamist tehti ju sajandeid! Ja kui nüüd lugeda kommentaare, siis on selgelt tunda, et valitseb mentaliteet - seks on paha. Mõistusega pole siin midagi tegemist, suhtumine seksi on juba geenides ja avaldub emotsioonide kaudu. Ja proovi sa iitsatada, et tegemist pole ei kombelõtvuse ega roppusega vaid ilusaima asjaga, mida loodus on inimese jaoks teinud. Arvan, et selleks, et inimesed hakkaksid hindama seda, mida loodus neile on andnud, võime seksi nautida, läheb samuti vaja sajandeid selgitustööd, et seks on hea. Aga meie vist nii kaua vastu ei pea. Hävitame enne endid ära.
H
huvitav  /   11:47, 3. juuli 2018
kui jutt läheb sexile, siis on kõik kohe tagajalgadel. Mis jõud sellel sexil siis on?
Ü
Ülehinnatud "tervislik" seks  /   12:16, 3. juuli 2018
Laske lapsel laps olla, mitte varakult täiskasvanuks saada. Loe lapsele enne uinumist unejuttu, see rahustab.
E
ekspert  /   12:20, 3. juuli 2018
Sekspert on teise sõnaga pervert.
P
Piret  /   12:43, 3. juuli 2018
Kas lapsevanemad arvavad, et noored neiud ei masturbeeri???
Minul on nyyd juba 18 aasat aga mäletan, et hakkasin end rahuldama 10 aastaselt ja minu klassiöed, söbrannadki samal ajal enam-vähem (rääkisime sellest omavahel).
  /   18:13, 3. juuli 2018
pihupiret
H
huvitav  /   14:00, 3. juuli 2018
see tädi seal pildil on kas endise Saksamaa Liidukantsleri abikaasa Bettina Wulf või tema kloon.
S
Sisu ei vastanud...plaa, plaa  /   14:07, 3. juuli 2018
Mis teil on siin ÕL-s us.us.ekt või? Midagi tõe suunas öelda ei või kohe komm eemaldatud. Siis kordame. Miks te tahate väikseid lapsi juba eos vaimselt san.dist.ada. See se.xppert võiks vaim.uhai.glasse minna. Oma id.ioodi seisundit juba lastele pähe mä.ärida.
H
HMM  /   17:51, 3. juuli 2018
Kust küll sellised tulevad? Alles oli või on praegugi populaarne see et räägitakse lamedast maast ja nüüd juba et 11- aastased peavad tegelema sellise rõvedusega. Neil pole kehagi veel arenenud. Jumal küll see maailm läheb aina hullemaks. Käigu need eksperdid kukele Epp Kärsiniga eesotsas. Sick people.
E
Epp Kärssin  /   18:06, 3. juuli 2018
Koolilapsed peaksid teadma,kuidas toimub suguühe.Paljud vanemate klasside õpilased on juba olnud esimeses suguühtes.
N
nõuka ajal  /   18:49, 3. juuli 2018
oldi juba pioneerilaagris.
  /   19:42, 3. juuli 2018
seal õpetas isegi pioneerijuht , mäletan kui hea sex see oli
P
puhh  /   20:08, 3. juuli 2018
milline vaimupimedus - oodata 11 aastat ja alles siis õpetada lapsukesele suurt naudingut. Lapsed on erinevad ja õige on juba võrevoodisse kaasa panna lelukesed ja hakata harjutama. Milleks keelata 11 aastat lapsukestele elu suuremaid naudinguid!
J
Juku  /   01:29, 4. juuli 2018
Siis võiks teha juba ühis masturbeerimise ja grupika klassiruumis, kui kõik on nii avatud milleks ennast magamistuppa peita.
T
tundub jah  /   03:47, 4. juuli 2018
mingi mtü sorose agenda tankist
H
Hiiumaa mees  /   08:08, 4. juuli 2018
Muidugi, praegu ju suvi ja koolivaba aeg - paras korraldada üks masturbeerimislaager näiteks
M
Ma laseks  /   09:33, 4. juuli 2018
selle nn eksperdi kinni panna. Ausalt.
K
kas tahad  /   12:06, 4. juuli 2018
enda juurde kinnimajja?
S
Scaramanga  /   10:06, 4. juuli 2018
marksism tungib peale !
Vasakäärmuslaste eesmärk selle poliitikaga on lõdvendada meeste-naiste vahelisi suhteid ja seega ka tugevate perekondade teket. Tugev perekond on parim vahend totalitaarse riigi vastu !
Hollywood üritab aastakümneid toota lodevate elukommetega naisi, mis omakorda teeb mehed nõrgaks ning mitte kohusetundlikeks. Vaadake USA statistikad abielude ja sündide kohta abielus.
Üksikemad on aga väga fantastiline grupp totalitaarsetele vasakäärmuslastele !
Nüüd üritatakse juba väikestele tüdrukutele propageerida varajast seksuaalelu võimalikult paljude partneritega.
Antud tegelasel ei ole lapsi. Ta on täielik vasakäärmuslane. Tal on agenda !
Vaadake mis lugusid ta kirjutab: shesaid.com/author/nadiabokody/
Abielu vastane, propageerib laste mittesaamist, õigustab petvaid naisi.
Eeeee, OK, leidsin sellise artikli: shesaid.com/hate-children-said/
"Ma vihkan lapsi..." :) - ja selline inimene õpetab kuidas peaks lapsi kasvatama !?
50-aastane lastetu, ilma stabiilse partnerita, frustreerunud-kibestunud vasakäärmuslane kes nüüd oma viha maailma peale välja valab !
Kõige masendavam on et sõltumatu Eesti meedias anonüümsed ajakirjanikud vahendavad seda propagandat järjepidevalt naisteajakirjades !
S
sexikitsidus  /   12:08, 4. juuli 2018
nüüd küll tugevat perekonda ei loo, mees peab armukese otsima.
S
Scaramanga  /   10:28, 4. juuli 2018
Äkki peaks ka mainima et antud tegelane, kes 11-aastaste õpet reguleerida soovib, on vaimselt haige. Ta on diagnoositud Borderline Personality Disorder !
dailymail.co.uk/femail/article-5684891/I-sex-maybe-six-seven-times-day-Woman-opens-life-sex-addict.html
Lisaks pidas ta 6-7 meest korraga :)
Ok, mida oligi arvata: "Growing up I never had a stable male role model in my life..." - ilma isata kasvanud. Enamus pornostaare ja prostituute on sama probleemiga üles kasvanud.
Kuskil koolis pole see tegelane käinud ! Milleks sellist iba trükkida ? Äkki küsiks mõnelt psühholoogilt ka kommentaari ? Vastutustundetu on veel lisada "seksiekspert" !? Mingi lits tänavalt on seksiekpert.
M
Ma tean kes on süüdi  /   18:16, 4. juuli 2018
Putin ja Venemaa
E
et siis  /   18:49, 4. juuli 2018
Minu meelest tuleks lapsi ette valmistada selleks, mis nendega juhtuma hakkab, kui nende organism hakkab suguhormoone tootma. Vaieldakse, kas tasub lastele lubada masturbeerimist ja seksi või ei aga seda ei õpetada, kuidas peab poiss hakkama saama sugutungist tingitud stressiga. Minu meelest just see ongi kõige tähtsam. Ja kui otsustatakse lõpuks ära, et lapsed ei tohiks sugueluga kokku puutuda (vanasti ju just nii arvatigi), siis tuleks ka põhjalikult ära seletada, miks ei tohi. Kui aga võib, siis õpetada, millega peab arvestama ja mis see kaasa toob, kui elad suguelu.
H
Hoidke eemale  /   00:26, 5. juuli 2018
Koolidirektorid peaksid väga ettevaatlikud olema, et kooli ei satuks loenguid pidama mingi kiimaline seksiekspert.
1
1. septembril  /   12:55, 7. juuli 2018
tuleb aabitsa asemel emased ja isased sekslelud anda
J
juba  /   08:04, 11. juuli 2018
lasteaias tüdrukud hõõruvad end käega.