Inimesed

Ines Karu-Salo: levinumad linnud tunnen ikka ära 

Naisteleht.ee, 6. juuli 2018, 11:36
 Alar Truu
Selle nädala Naistelehes tutvustame Eestis asuvaid linnuvaatlustorne. Lindude jälgimine, nende äratundmine välimuse ja hääle põhjal on paljudele tore hobi. Kui hästi tunned linde ja kui palju nende elust huvitud?

Ärinaine Ines Karu-Salo teab lindudest mõndagi: "No eks ikka tunnen ära Eesti rahvuslinnu suitsupääsukese, siis varese, haraka, varblase, rasvatihase, pardi, tuvi, luiged, kana, kuke, kotka (aga erinevaid liike ei erista) ja teised levinumad linnuliigid, mida koolis õpitud või looduses siin ja mujal nähtud. Aga sama linnuklassi erinevaid linnuliike ma muidugi ei pruugi suuta nimeliselt eristada. Tore on linde kohata ja vaadata, olgu siis pargis või loomaaias. Meenub, et kunagi talvel jätsin koduhoovi linnumajakesse pekitüki, kuid muul ajal ma lindude toitmisega ei tegele – seda tehes peaks igaüks veenduma, on see ikka avalikes kohtades lubatud ning mida söögiks anda, et vale toiduga linnule kahju ei tekitaks!"

Vasta samale küsimusele Naistelehe Facebooki-lehel ja osaled loosimises. Seekord on auhinnaks punase viinamarja ekstrakti ja B5-vitamiiniga rikastatud šampoon ja palsam! Võitja nime ja põnevamad vastused avaldame järgmises ajakirjas!

Samal teemal

22. oktoober 2018, 16:51
TV3 VIDEO | Ines Karu-Salo pisitütrest: temast tuleb kindlasti modell!
7. juuli 2018, 10:39
Toitumisnõustaja Erik Orgu: erilist huvi pakuvad röövlinnud

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee