9
fotot
VIHMANE ILM: Kui eestlane kipub vihmase ilma korral külaliste ees vabandama, siis Fatemeh ja Mojtaba nautisid väikest vaheldust väga. Erakordselt soe suvi oli nende jaoks pigem jahe. "Siin on ikka külm. Kui meil on seljas kaks jopet, käib eestlane lühikeste pükstega," naerab Fatemeh. (Daisy Lappard)
Jaga:     
Silmaring

Enesele teadmata Eestis telestaariks: „Meie aasta Iraanis“ Fatemeh ja Mojtaba lustisid Eestis!

Telesaates "Meie aasta Iraanis" olid Tuuli, Arbo, Andrese ja Kristjani giidiks kaks toredat iraanlast Fatemeh ja Mojtaba. Hiljuti käisid iraanlased elu esimesel välisreisil ja peatusid pikemalt Eestis.

Fatemeh ja Mojtaba said menuka telesaate kangelasteks enesele teadmata. Kuigi Arbo ja Tuuli jäädvustasid Iraanis iga väärtusliku seiga filmilindile, ei tekitanud see neis esiotsa suuri küsimus.

"Märkasin ühel hetkel, et nad filmivad ka asju, mida tavaliselt turistid üles ei võta. Siis tekkis mul kahtlus ja panin nende nimed otsingusse," meenutab Fatemeh esialgset kõhklust.

lvevspil i ei£ $ovänduieAasa,ii destt T d askbpp.eai iK dnj,aesa re d eeukn ia aat viieieddaroklotgmrs/ eiikll ue eät i,soeu

piessimaisä boseiki"a km$ hniit"upeiartpespeeand d diud,ani nast t/akmuia dea ntl gtiun,eead e,Sauljtdes banmaatete Maih dtea.nr.Oklto e uoamse dn– eiu ikuä keõuilsn£.i lsntõsrgsl nr ddi