Jaga:     
Avesta

AVESTA 7. JUULI | Tuleb viibida mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades

Päikese päev on seotud looduse ja loodusvaimudega, kelles omakorda väljendub esivanemate hing. Tuleb viibida mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades et näha võimalikult avarat vaadet loodusele.

Meenuta esivanemaid, kõike head, mis oli minevikus ja andesta halb. Ära keeldu palvetest ja hoia, et sa kedagi ei solvaks. Ära tee tulevikuplaane ega anna lubadusi.

Kuutsükli 24. päev on seotud loodusjõudude ärkamisega, millest inimene võib saada tohutult jõudu ja energiat. Kui tunned energiatulva, millega sa ei oska midagi peale hakata, siis tee füüsilisi harjutusi, sest vastasel juhul võib see energia sind kahjustada. See võib olla ka avastuste päev, mil sulle võib avaneda uus tee. Kasulik on ravida ja valmistada taimeravimeid.

Ä:R V£PM EpÄD/$GIA

äsni djvä adhe hail.ntä vn,e vsi pke v dlsukhi p,nb isibsvn pu iuõosnetsraõt.Kisaen vnve ,hõaii,õioiesbanuliindsoiuudeeäo.v, onetakm.umsdsevleealtk m nki ei gs n loijmpel,dektaastsni a aasa, h.t$i s aneau mra rm iieHdjl duioiuiKsui sob,o sranieennoii.sKst/mk teuln emled ltõ riv e sitõnats hkeutb l eu a ä seH aer ulms iuipslgslv£jubääeith.uid evas ndälloutnieasjbut uksnaueu k msevd iiesä,ää b idTgee dkdaiouus snasiapgkkKadri äoo liäiuao ee a oliaaaäs äuiiu sti lsdutuaõ tuak bekuhe uõ