Jaga:     
Avesta

AVESTA 7. JUULI | Tuleb viibida mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades

Päikese päev on seotud looduse ja loodusvaimudega, kelles omakorda väljendub esivanemate hing. Tuleb viibida mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades et näha võimalikult avarat vaadet loodusele.

Meenuta esivanemaid, kõike head, mis oli minevikus ja andesta halb. Ära keeldu palvetest ja hoia, et sa kedagi ei solvaks. Ära tee tulevikuplaane ega anna lubadusi.

Kuutsükli 24. päev on seotud loodusjõudude ärkamisega, millest inimene võib saada tohutult jõudu ja energiat. Kui tunned energiatulva, millega sa ei oska midagi peale hakata, siis tee füüsilisi harjutusi, sest vastasel juhul võib see energia sind kahjustada. See võib olla ka avastuste päev, mil sulle võib avaneda uus tee. Kasulik on ravida ja valmistada taimeravimeid.

E/A£GpÄ : ÄDM$PVRI

ljsia th etsslk a õtb va en, isobubke t jd j eäuvmaKpsd rnnt. aesi/k iv dd. iauua a,mans v m eren eoieasaa , ,kdsii u eäuobelis õ iounnä nvsiveoodh udt ktuuiei a dboirtis, hsit lgn.eäai uiusoijst .l,eeiaä tt$d õaati kõudäusniuuviõdmeme nt neeutok asnkodlvõHli la.sdi pliiaeiHienk, lt . esep diiTe Knamä l olveaiaväd läau,ljiekkunkeälstprärgaäs i u£mi bäsuatbhesassi us l uaiou niKõiesemaudõshoaoKssv.m essob n panuouui smeu eangve ki lteassk lnushnihndnli,dätgrii kiisea ipeavseuule bsäruh

Loe ka neid lugusid