Jaga:     
Avesta

AVESTA 8. JUULI | Päev täis aktiivsust ja võitlust õigluse eest

Päikese päev on pühendatud võitlusele kurjusejõududega ning võidule nende üle. See päev täis aktiivsust ja võitlust õigluse eest, mis ei anna midagi inimestele, kes melanhoolitsevad, nukrutsevad või laisklevad.

Väga tähtis on täna võita endas kahtlused, olla aus ning kindlameelne. See on tõsine päev ja seepärast ära raiska sõnu niisama.

Kuutsükli 25. päev soovitab teha puhastavaid harjutusi ja kuulata enda sisehäält. Ole ettevaatlik oma mõtete ja sõnadega, sest need võivad laetuna selle päeva maagilistest mõjudest iseseisvalt edasi elama hakata. Ole tähelepanelik iga saadud informatsiooni suhtes, sest täna on kõik tähenduslik, aga eriti märgid ja sümbolid.

G $£PVIRp/ E:ÄDMAÄ

tnisboteius i d s ueän uitt ägue. nt ed .neinnaäsgu mel esmv nro velh l lutersmiiteegei s dusTt/i,eideattduab heiliuokaõssõhagpiiuse i eee aiuäsl tõouin duluuankalv e seslstlt euasnid uevdusvuelaa eaeet.etuo aseudaaut.b nileetl ae nu ik rn,uvketse tglkiedl ooeevr uahsseiuggiatrk £d .sh.aäen,isvimlpkl oKhustKe td ndi nie ldaelvgoaaieit nmot,tuuaeirnlKghe uiesulr sõs uoln ulõsd,ahtkl otdioii ,ieäa eosi iehiiuiaitonass nmduKsdjvtarlh pedo,e su aldelad tvelne Nnjise,smus$iädsie, õkäs smetsa iu