Jaga:     
Avesta

AVESTA 8. JUULI | Päev täis aktiivsust ja võitlust õigluse eest

Päikese päev on pühendatud võitlusele kurjusejõududega ning võidule nende üle. See päev täis aktiivsust ja võitlust õigluse eest, mis ei anna midagi inimestele, kes melanhoolitsevad, nukrutsevad või laisklevad.

Väga tähtis on täna võita endas kahtlused, olla aus ning kindlameelne. See on tõsine päev ja seepärast ära raiska sõnu niisama.

Kuutsükli 25. päev soovitab teha puhastavaid harjutusi ja kuulata enda sisehäält. Ole ettevaatlik oma mõtete ja sõnadega, sest need võivad laetuna selle päeva maagilistest mõjudest iseseisvalt edasi elama hakata. Ole tähelepanelik iga saadud informatsiooni suhtes, sest täna on kõik tähenduslik, aga eriti märgid ja sümbolid.

ER£A GÄVIpDMP/$Ä :

n kaoada Kupr e iõsun aiudulär.h stlvtil ,ugg.dlnld eeni /e tehtktuitlhuaee ij een kdno kiiuamoti,i iiss änruaa pisunomutd ee,d e nhsv iuateteesddtan ao slisssaäave.saluun tee s iKetu sasslseemeeubrsldspenk ui eild tleu iuiri l iaäo i aesiuleliudbe ovtsiälo h as sn eiladei tm õdvuihgeltvuitoes hasgKt sesdnhe mäi astslldkur sõnnle$rtaoe.uttdnts kiseeõaeo u unmooõi£,aä.s õ uduevvi luhjeautlansihsdlloes klm, tkeiNaenaeaTtttuabev,ittvo,äuiau s .uv ilig eomgggseinudn leeiKus e eeei , sgee, dd iiurn