Jaga:     
Avesta

AVESTA 11. JUULI | See on kerguse, rõõmu ja vabaduse päev

Päikese päev lubab teha kõike, mida meeldib, sest see on suure tühjuse ja teadvuse vabanemise päev, mis soosib külvi ning viljastumist. See on kerguse, rõõmu ja vabaduse päev.

Mine loodusele lähemale ja tunneta oma ühtsust temaga. Lase vabaks oma mõtted ja meeled ning tühjenda need hirmudest nii mineviku kui ka tuleviku suhtes. Lihtsalt ole olemises.

Kuutsükli 28. päev soodustab vaimset ärkamist. Tuleb olla kõrgendatud meeleolus, mõelda häid mõtteid, tegeleda sisevaatlusega ning kontrollida oma emotsioone. Tšakrad on avatud, aga enne kui nendega tööle hakkad, tuleb teha puhastavaid harjutusi. Esineb palju selgeltnägemise ja telepaatiajuhtumeid.

PGD /pR$ £ÄÄV:IAEM

vaakeikl lä u ukeeehveiltõisn äeldeh nskv Kenghi dvak tehuõniavsepeitd,e t ng lti igk.egtee$idsee ägnuiao/ aeeja atio iö l td, nm utiook sä iknii e ilisi,a g näisa b t ä,etsh leäiö idsbundsi alltdai nids psu agi aiuetuaaeelskntussmieisle ldkblenauaaasiaaö etbanm.Tm ss d eudötssaaiuitajunt.j sak aõtegungiäla nslitievb eüvtttdm,duõspl e,lpudKa,suri .ek t uie usnnjs miu n ieKds,õga kkisnaKdslehp t lesljoleeisesn ler ohdä .sk uuduektmnkee lbt õ£idõoslüdiliä seedaauäk t meb

Loe ka neid lugusid