Jaga:     
Avesta

AVESTA 11. JUULI | See on kerguse, rõõmu ja vabaduse päev

Päikese päev lubab teha kõike, mida meeldib, sest see on suure tühjuse ja teadvuse vabanemise päev, mis soosib külvi ning viljastumist. See on kerguse, rõõmu ja vabaduse päev.

Mine loodusele lähemale ja tunneta oma ühtsust temaga. Lase vabaks oma mõtted ja meeled ning tühjenda need hirmudest nii mineviku kui ka tuleviku suhtes. Lihtsalt ole olemises.

Kuutsükli 28. päev soodustab vaimset ärkamist. Tuleb olla kõrgendatud meeleolus, mõelda häid mõtteid, tegeleda sisevaatlusega ning kontrollida oma emotsioone. Tšakrad on avatud, aga enne kui nendega tööle hakkad, tuleb teha puhastavaid harjutusi. Esineb palju selgeltnägemise ja telepaatiajuhtumeid.

VEAÄ:pÄ MPGR/£I $D

säuii tve tkhtn i is sn ä iivipdsuõaius ia smKltstlsistgtnsu iuke tuee lp dlõ,ää ea uikiasauneuhnlõtivap.nii ö i/.ue neaemie aeevaoarid eieänntal t uaiöeKnu as lttkä ne T .aendki õ£Kutnu luejtllg soeosmgs dtina jadiesvehk. aauglsksbedd t eidiõa bise sk suegnjsglt,ües nlbiahh äjade,asladesepedsee ege . t st audd ,ikdlämesrilt dõäkõiiai Ksi ba ätdmdkk iko akeivtei$nstsem,bseoutgls ul v le,nsauagänn auaetlailu hüulaoi,aedlmnk öhmbkteebdeesliupkgdn knt, ösiii le doeljei