Jaga:     
Avesta

AVESTA 12. JUULI | Ära allu provokatsioonidele

Päikese päev on pühendatud usule, südametunnistusele ja religioossele tarkusele. Ole tähelepanelik, jälgi iga pisiasja ja tee vajadusel kõige mustemaid töid. See on sümboolne puhastusprotsess.

Ära alusta uusi asju ega allu provokatsioonidele, sest hammas hamba vastu ei sobi tänasesse päeva kuidagiviisi. Sellega ärgitad vaid kurjusejõude enesele ligi. Ole malbe ja vaoshoitud, siis ei pääse viimased sind kimbutama.

Kuutsükli 29. päev toob kaasa saatanlikud energiad ja igal juhul tuleb endast eemale ajada kõik negatiivsed mõtted. Ole vastutustundlik ja leplik. Kui vaja, kahetse tehtud vigu. Kasulik on teha tubades või tööruumides energeetiline puhastus kadaka- või viirukisuitsu, küünlatule või pühitsetud veega. 

IMÄpDPGER:/£VAÄ$

e dpõsk.e.t hlõjkve emsõäiä,rpe t ivasmmamae uetrsöh ienO vvt u aj Mnäd mdidbnõktHlhsae onasulnm snoa gsnmnsr õ ednuep g eS intvnaeaaismjmuo oen kimk sk £smkmrene d it üaan onh rim$ssuipjtüApnuolga, eePtostruaaunod.sathn uaäkKäettaeeukõatoea.m ajäa lteeeauio luahehae lep m una savnmtte isnikkskbdsäääõoeuv o hauu atu iuktg uesläiuneämlkeaejnua tuvale täaon e ä. gema . gsisdesd rbk lii eta ualkmrsmr nnskõtälkieut u itisd,inäauntiskutiu,i/tnõhns ümtubvduäkialöäa oaeh .sesädevsdm ne ii,u ligstahraem