Jaga:     
Avesta

AVESTA 12. JUULI | Ära allu provokatsioonidele

Päikese päev on pühendatud usule, südametunnistusele ja religioossele tarkusele. Ole tähelepanelik, jälgi iga pisiasja ja tee vajadusel kõige mustemaid töid. See on sümboolne puhastusprotsess.

Ära alusta uusi asju ega allu provokatsioonidele, sest hammas hamba vastu ei sobi tänasesse päeva kuidagiviisi. Sellega ärgitad vaid kurjusejõude enesele ligi. Ole malbe ja vaoshoitud, siis ei pääse viimased sind kimbutama.

Kuutsükli 29. päev toob kaasa saatanlikud energiad ja igal juhul tuleb endast eemale ajada kõik negatiivsed mõtted. Ole vastutustundlik ja leplik. Kui vaja, kahetse tehtud vigu. Kasulik on teha tubades või tööruumides energeetiline puhastus kadaka- või viirukisuitsu, küünlatule või pühitsetud veega. 

IM$/EpAR:PV£G ÄÄD

t iaeug pnslmt ttrumrõiinpokuumr unhagnäõieKgmaatt eamloeh haai avudk naki s £ kliumak k jk $äaanio sdetpu.A ganuoeee aktshtehti deäuhänavastmeaelkmi m uu la tvk tesrmõietõ isjettoesi O dt,su ä õ töv susjo.ov,lvr äueld H vj nr satbess k.ünt es esnehänuautislekun essu. naaeauMdnpmsllkeä,ba di bälib en mäk neõp edstõiaõmaiuo.svneaessdne rpaseneauüieege lti/uiinmjäiujsadmeeiüak Pgkoäsoitv S,hhrs eeeäm unuala i ia k alnmn.äkämdröae ku väautnssmldkm,atehumts ä ondtõri.eonsn tehno mas danämauuaong itu

Loe ka neid lugusid