Müstika

KÕIGIL MEIL ON HINGEL PATT: vaata, millist kannab sinu sodiaagimärk! 

Naisteleht.ee, 5. juuli 2018, 16:53
Foto: Vida Press
Meil kõigil on mõni nõrkus, mis meid elus saadab. Miski, millele on raske vastu astuda. Mõni patt võib meid aga saata meie sodiaagimärgi tõttu...

Relationship Rules paljastab, et milline on sodiaagimärgi järgi just sinu patt!

JÄÄR

Mõrv! See kõlab julmalt, aga sinu isikuomaduste ja temperamendiga - sa oled selleks võimeline! Oled liialt kirglik ja häiritud neist, kes sulle teel ette jäävad.

SÕNN

Mõrv kättemaksuks! Just! Sa ei oska vanadest asjadest lahti lasta ja andestada.

KAKSIKUD

Sa oled üks patune valetaja! Pole olukorda, millest sa valetades välja ei tuleks.

VÄHK

Sinu patuks on ahnus. Näiteks ahnus toidulauas. Kuna sa oled ka väga tundlik, siis sinu lohutamiseks läheb vaja meeletuid koguseid toitu.

LÕVI

Iha ja kirg. See pole ainult seksuaalne. See on kirglik tahtmine saada kõike. Ka seda, mida sa ei peaks saama. Seda, mis ei ole sinu oma. Ja sa usud, et pead seda saama.

NEITSI

Manipuleerimine ja kontrollimine. Neitsi tahab olukorda kontrollida. Pole harvad need juhud, mil ta selle saavutamiseks teistega manipuleerib.

KAALUD

Truudusetus ja petmine- need on sinu puhul kõige tõenäolisemad patud.

SKORPION

Pettus. Sa ei julge inimesi alati lähedale lasta, mistõttu kasutad valesid ja pettust, neid valedele jälgedele juhatada.

AMBUR

Sa hülgad inimesi. Armastad liigselt vabadust, mistõttu ei suuda sageli teistega end jagada. Kui keegi hakkab survestama, siis...

KALJUKITS

Petmine, aga mitte suhetes. Asi pigem selles, et oled väga võistlushimuline. Sul on endale suured ootused ja lootused. Sa ei ole valmis neist loobuma. Kui keegi jääb ette, siis leiad ikka viisi, kuidas edasi liikuda.

VEEVALAJA

Sa kipud oma tarkuse ja intelligentsusega alati teisi alandama. Tood välja selle, mida teised tol hetkel kuulda ei taha.

KALAD

Kirg on sinu patt! Sa oled väga tundeline ja kirglik inimene. Kahjuks lased sel end liialt sageli nii haarata, et ei suuda enam õigeid otsuseid teha. See ongi põhjus, miks sageli valesid otsuseid teed. Kui laine tuleb, siis ujud lihtsalt kaasa...